Pożegnanie ZIZOU :[ 18 listopada merci zizou!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.22 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie Zidan przeszedł 4 pomocników i obrońców i strzelił gola ale niepamiętam jaki to był mecz jak chcecie to wam wyśle link i sobie ściągniecie taki filmik.A ja niezabardzo się ciesze że Zizu odchodzi od Francij trzebabbyc obiektywnym i jak tam tyle lat grał to niech gra dokońca kariery!! :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.22 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŻuKO napisał:
Ja osobiście uważam ,że najlepszym piłkarzem świata jest obecnie Roberto Carlos.
Nikt niedocenia obrońców ,a to w nich według mnie drzemie potenciał drużyny,a Roberto jeszcze strzela gole.Smile

Hehe dobry żarcik Roberto Carlos jest dobry ale tlyko na obronie to że strzelił pare czy tam parenaście bramek tonieznaczy że jest najlebszy ja też się chyba myliłem ż najlebszy jest Ronaldo chociaż jestem jego fanem to trzeba byc obiektywnym i uważam że najlebszy jest Henry ten piłkaz poprostu ma klase :P

Powrót do góry
MachnesJuve
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.22 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papryka100 napisał:
ŻuKO napisał:
Ja osobiście uważam ,że najlepszym piłkarzem świata jest obecnie Roberto Carlos.
Nikt niedocenia obrońców ,a to w nich według mnie drzemie potenciał drużyny,a Roberto jeszcze strzela gole.Smile

Hehe dobry żarcik Roberto Carlos jest dobry ale tlyko na obronie to że strzelił pare czy tam parenaście bramek tonieznaczy że jest najlebszy ja też się chyba myliłem ż najlebszy jest Ronaldo chociaż jestem jego fanem to trzeba byc obiektywnym i uważam że najlebszy jest Henry ten piłkaz poprostu ma klase :P

Każdy ma prawo do własnego zdania panie papryka...

To mój 1 post na forum. Jak widać po moim nicku to jestem kibicem tak bardzo kochanego przez was Juventusu Wink po co tu się rejestruje?? Po to, aby poidyskutować z wieloma kibicami Realu Smile

Nie mógłbym się nie wypowiedzieć w temacie Zidane'a Smile kiedy grał w naszym klubie uwielbiałem, kochałem patrzeć na tricki jakie sadził w Juve i Reprezentacji... słynny "piruet" chyba przejdzie do historii. W żadnym wypadku nie skreślam Zizou, ale obawiam się, że jego czas już wielkimi krokami dobiega konca, wierzcie mi, że wolałbym aby wciąż wymiatał... to był mój idol z dzieciństwa, a takich rzeczy się nie zapomina... :P Dobrze, że zakończył już karierę reprezentacyjną, wiadomo więcej czasu na odpoczynek itd.

Cytat:
.A ja niezabardzo się ciesze że Zizu odchodzi od Francij trzebabbyc obiektywnym i jak tam tyle lat grał to niech gra dokońca kariery!!

"trzeba wiedzieć kiedy... ze sceny zejść...." Wink

Ostatnio zmieniony przez MachnesJuve dnia 2004.10.25 17:37, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.22 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
ale przypomnij mi mecz,w których przeszedł wszystkich rywali i strzelił gola bo ja jakoś nie mogę sobie przypomnieć .

Było pare takich akcji, jednak najczęściej pod bramką podawał do lepiej ustawionego kolegi. Sam mówi, że największą radochę na boisku sprawia mu asystowanie.
Skromny człowiek - Wielki piłkarz. Wielki szacuneczek. :]

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.22 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę przeszedł 10 rywali a następnie położył bramkarza i strzelił bramke czy tam podał do lepiej ustawionego partnera ?

wątpie

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.22 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście 10 piłkarzy przeciwnej drużyny nie przeszedł bo musiał by biegać od jednego do drugiego po całym boisku... Ale były takie sytuacje kiedy ruszał spod własnego pola karnego, po drodze przechodził 5 przeciwników i kończył pod polem karnym drużyny przeciwnej.

pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.23 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe... A nie pomylił się tu komuś zizu z maradoną albo z pele... Gdyby zizu rzeczywiście kiedyś coś takiego zrobił to powtarzaliby to wszyscy komentatorzy w meczach w których gra zizou... Jeszcze przed Euro było dużo takich programów o roznych reprezentacjach i w jednym z nich porównywali zizou do platiniego i pokazywali ich najlepsze akcje życia ( u zizou między innymi cudnego gola z finału LM z Bayerem) i nie widziałem tam żadnego z takich solowych rajdów... Teraz piłka stoi na takim poziomie, że nie ma takich indywidualności jak Pele czy Maradona którzy przechodzili całe boisko i strzelali gola... Nieumiejsza to wcale temu że zizou jest fenomenem światowej piłki i potrafi obrócić losy meczu jak w meczu Francja-Anglia:D...

Powrót do góry
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.23 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej ej panie Machnes pan sie niewtrąca jak pan kibicujesz Juventusowi!!Każdy ma swoje zdani i możeje wyrażać jak mi sie podoba i innym a nie jak tobie!!Wogóle poco sie zalogowałeś na tej stonie jak kibicujesz Juventusowi a Realu nienawidziesz!!?? :P

Powrót do góry
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.23 08:12    Temat postu: Heheheh Odpowiedz z cytatem

Ludzie pomyslcie co bybyo jak by dali Rasiaka do Realu!Ja przynajmnij chyba odrazy bym poszedł do Juentusu!!heh Laughing

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.23 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papryka100 napisał:
Ej ej panie Machnes pan sie niewtrąca jak pan kibicujesz Juventusowi!!Każdy ma swoje zdani i możeje wyrażać jak mi sie podoba i innym a nie jak tobie!!Wogóle poco sie zalogowałeś na tej stonie jak kibicujesz Juventusowi a Realu nienawidziesz!!?? :P

Gostek przesadzasz troche... Nie trzeba być kibicem realu żeby o nim rozmawiać... Wielu kibiców barcy, milanu czy juve pisze albo obserwuje to forum i mają takie samo prawo do wypowiadania się na tym forum jak ty bez względu na to komu kibicuje... Tym bardziej że to ty podwarzałeś czyjeś zdanie a nie on, a to co napisałeś wczęsniej było zaprzeczeniem tego co piszesz teraz... Najpierw krytykujesz zdanie innych a później się dziwisz że inni krytykują ciebie i masz im to za złe... To tak jak z tą krową i kalim (chyba wszyscy pamiętamy ten motyw, no nie??)... I nie widziałem w wypowiedzi Machnesa czegokolwiek co by świadczyło o tym że nienawidzi realu... Proszę cię papryka jeśli nie potrafisz się sensownie bronić przed tymi którzy kibicują innym klubom to się nie odzywaj bo tylko ośmieszasz nas kibiców realu przed kibicami innych klubów...

Powrót do góry
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.23 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papryka ty nie przesadzasz lekko Question Na tym forum ma prawo być kibic nawet Barcelony, a jest ich kilki bo dzięki temu forum nabiera kolorytu i możemy też się dowiedzieć jak postrzegają nas "od zewnątrz". Ja kiedyś byłem zapisany na forum Milanu a w avatarze nawet herb Realu miałem i jakoś nikt nie miał do mnie pretensji że kibicuje Realowi a wypowiadam się na forum Milanu....

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.23 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tłumaczcie to dalej 8 latkowi a napewno zrozumie :/.

krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.23 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie masz racje :/

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.23 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrozumieć może nie zrozumie ale może się przynajmniej uciszy i nie będzie plutł takich debilizmów... Siedze na tym forum od około miesiąca i widziałem już kilku takich i w ich wypadkach gdy tylko poczuli że nie są pod płaszczem ochronnym to przestawali pisać i problem znikał...

Powrót do góry
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.23 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MachnesJuve napisał:
papryka100 napisał:
ŻuKO napisał:

Każdy ma prawo do własnego zdania panie papryka...

To mój 1 post na forum. Jak widać po moim nicku to jestem kibicem tak bardzo kochanego przez was Juventusu Wink po co tu się rejestruje?? Po to, aby poidyskutować z wieloma kibicami Realu Smile

Nie mógłbym się nie wypowiedzieć w temacie Zidane'a Smile kiedy grał w naszym klubie uwielbiałem, kochałem patrzeć na tricki jakie sadził w Juve i Reprezentacji... słynny "piruet" chyba przejdzie do historii. W żadnym wypadku nie skreślam Zizou, ale obawiam się, że jego czas już wielkimi krokami dobiega końca, wierzcie mi, że wolałbym aby wciąż wymiatał... to był mój idol z dzieciństwa, a takich rzeczy się nie zapomina... :P Dobrze, że zakończył już karierę reprezentacyjną, wiadomo więcej czasu na odpoczynek itd.

Cytat:
.A ja niezabardzo się ciesze że Zizu odchodzi od Francij trzebabbyc obiektywnym i jak tam tyle lat grał to niech gra dokońca kariery!!

"trzeba wiedzieć kiedy... ze sceny zejść...."

PS. Sorry, ale nie wiem naprawdę o co chodzi z tym słowem obiektywny ?? znasz wogóle jego znaczenie Wink

Nie niewiem!!Poprosty nietrzeba być narcyzem i myslec tlyko o sobie.Trzeba tez się dzielić inną opinią.A nie tylko mysleć o sobie.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: