Pożegnanie ZIZOU :[ 18 listopada merci zizou!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.23 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papryka100 napisał:
Nie niewiem!!Poprosty nietrzeba być narcyzem i myslec tlyko o sobie.Trzeba tez się dzielić inną opinią.A nie tylko mysleć o sobie.

Papryka100 weź się człowieku ucisz bo jesteś żałosny jak widzisz nie tylko ja to zauważam i zrób coś dla tego forum... Zamknij sie jeśli masz pisać takie żałosne bzdety... I naucz się mówić po polsku bo z tego zlepku wyrazów trudno zrozumieć o co ci chodzi...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.23 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe widze że od odattnich 3dni stałe się tematem prawie wszystkich postów.heh zaczyna mi się podoba że jestem w środku każdej afery!a tak wogóle pmożecie się odenie odwalić jeny jestem 13latkiem chodze jeszcze do szkoły i jestem analfabetą dlatego też robie tyl byków.Aha i jeszcze jedno Machnes jest moim najlebszym kolegą chodzimy razem do szkoły a nawet do klasy i dlatego ja z niego żartuje a on chyba zemnie też!!Tylko szkoda że wszytsy nie besztają!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.23 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papryka idz może na forum com.pl tam się świetnie będziesz rozumiał zwłaszcza z Zenkiem .

Ale dobra wracamy do tematu !

MachnesJuve
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.23 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papryka100 napisał:
hehe widze że od odattnich 3dni stałe się tematem prawie wszystkich postów.heh zaczyna mi się podoba że jestem w środku każdej afery!a tak wogóle pmożecie się odenie odwalić jeny jestem 13latkiem chodze jeszcze do szkoły i jestem analfabetą dlatego też robie tyl byków.Aha i jeszcze jedno Machnes jest moim najlebszym kolegą chodzimy razem do szkoły a nawet do klasy i dlatego ja z niego żartuje a on chyba zemnie też!!Tylko szkoda że wszytsy nie besztają!!
'

Nie... ja z Ciebie nie żartuje... bo nie przyszłem na te forum tylko, aby Tobie się przyglądać.... 8) ale porozmawiam itd. aby wymienić poglądy... szkoda, że sobie nie poradziłeś... jak widać jeszcze do tego nie dorosłeś... forum to nie są zawody w ile kto ma postów Confused albo notorycznego kłamania... Mam nadzieje, że ta lekcja... chyba Ci coś da do rozumu... myslalem że 14 lat Ci wystarczy

Nie czekam już na żadne twoje odpowiedzi... bo to jest temat o Zizou a nie o Tobie... więc wracamy do tematu

Powrót do góry
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.23 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dało minapewno do zrozumienia że do was niepasuje ale iwesz co ten pablito 89 mnie troszecze wkur.....i co pablito mówiłeś coś czy koń na blache leje!!Mysliz że jesteś kozak bo jesteś odmnie starszy!!Wogóle pytal cię kto o zdanie!!Mckfaczu

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.23 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... papryka zaczynasz się robić wulgarny a to grozi banem więc się uspokój bo na forum kultura osobista obowiązuje tak samo jak w rzeczywistości, a jak cie w domu biją i nie masz na kim wyżyć agresji to powiem ci że ja ci w tym nie pomogę... Swoją drogą przydałoby się żeby któryś z moderatorów tu zainterweniował... A ty papryka i te twoje teksty są żałosne ten z koniem i blachą to mi kolega powiedział jak jeszcze chodziłem do przedszkola, ale widocznie to dla ciebie równy poziom... I wcale mnie nie interesuje czy jestem od ciebie starszy czy nie bo bezwzględu na wiek każdego z nas kultura zobowiązuje do tolerancji wobec zdania innych, a ty tego nie przejawiasz, dlatego uważam że twoje wypowiedzi są załosne i nie na miejscu... Idź się powyzywaj z kolegami tylko uważaj żeby przedszkolanka nie usłyszała bo powie to twojej mamie i możesz dostać w tyłek... I się uspokuj koleś bo zaczynasz mnie denerwować...Kończe z tobą temat bo rozmowa z tobą to jak rozmowa z przedszkolakiem o zasadach dynamiki... I nie czuj się dowartościowany że się tobą interesujemy, bo moje zainteresowanie tobą jest takie same jak gównem na chodniku, wole w nie nie wdeptywać bo później się tylko za mną ciągnie... więc ci mówie że twoje żałosne wypociny będe poprostu ignorował i omijał szerokim łukiem i jeśli chcesz się nadal wypowiadać na tym forum to lepiej się uspokój bo do bana ci niewiele brakuje

Ostatnio zmieniony przez pablito89 dnia 2004.10.23 11:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.23 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papryka wiek tutaj nie ma znaczenia.

Będziesz traktowany na równi kiedy będziesz wnośił coś ciekawego do syskusji tak jak np Pablito,którego posty w wielką przyjemnością i zaciekawieniem czytam.Co do Twoich wypowiedzi to są one puste i bezsensowne dlatego też jesteś krytykowany.

MachnesJuve
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.23 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra to już mój ostatni post w tym temacie!
Wiele osób ma takie początki Wink i wydaje mi się, że niech lepiej da koś link do regulaminu mojemu koledze... Wink

Cytat:
no dało minapewno do zrozumienia że do was niepasuje ale iwesz co ten pablito 89 mnie troszecze wkur.....i co pablito mówiłeś coś czy koń na blache leje!!Mysliz że jesteś kozak bo jesteś odmnie starszy!!Wogóle pytal cię kto o zdanie!!Mckfaczu

To jest właśne obrażanie i post na ostrzeżenie... poczytaj sobie regulamin... chciałem Ci tylko pomóc... trudno...

PS. pablito... sorry za mojego kolege... rzeczywiście twoje wypowiedzi są naprawdę mądre i godne czytania... Smile i oskarżanie i obrażanie Ciebie było po prostu nie na miejscu i bardzo nie kulturalne...

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.23 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fight 13-latków na forum Realu Madryt...prawdziwa plaga.

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.23 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Machnes nie masz za co przepraszać, bo twoje wypowiedzi były całkiem wporządku, a to że inni sa debilami to nie twoja wina... Takie już jest życie... I nie zniechęcaj się do tego forum bo większa część jego użytkowników jest normalna, a tacy nie powiem co zdarzają się tylko od czasu do czasu i zazwyczaj zaraz znikają albo dostają bana Very Happy

Ps. I nie przesadzajmy z tą kulturą Very Happy

Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2004.10.23 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam posty i się dziwie jak ludzie się nie wstydzą podpisywać swoim pseudonimem takich bezsensownych i obraźliwych dla innych komantarzy. Co nie, Papryczko?
Co do Zizu, to nie wiem czy szybko znajdzie się zawodnik o podobnych umiejętnościach... Mam nadzieję, że godnie zakończy karierę w reprezentacji grając przez 90 minut na najwyższym poziomie Smile A w Realu niech zagra jeszcze wiele niezapomnianych spotkań ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.24 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co pablito czy jak ty sie tam wabisz teraz to mnie nieobchodzi czy dostane bana czy nie.A tak wogóle to jesteś troszeczke niedorozwiniętym dzieckiem!!Ja się niechce kłucic,tylko że cały czas się do mnie ocos przywalasz!!Czy ja cie bez powodu obraziłem czy co??Nie az napisałem n ciebie obvraźliwe słowa bo ty sam zaczełes a jak byc niezaczynał tematy o mnie!!to by nic niebyło i pisali byśmy zwykłe tematy a nie obraźliwe żeczy na stronie Realu!!Bo chyba niepoto ludzie trudzili się przy zakładaniu tej stronki żeysmy my się kłucili.ja moge nawet pierwszy wyciągnąć ręke!! Very Happy

Powrót do góry
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.24 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie sobie po razie i bedzie w koncu spokoj...

pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.24 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papryka jesteś dla mnie śmieszny... Najpierw zachowujesz się w sposób chamski i w sposób prostacki mnie wyzywasz, na co wszyscy zwracają ci uwagę, a teraz nagle robisz z siebie pokrzywdzonego człowieka... Ty mi mówisz że możesz mi pierwszy podać ręke <hahaha>... Miej choć trochę honoru bo o tym że kultury ci brakuje to wiemy wszyscy którzy czytali twoje wypowiedzi... Najpierw mnie wyzywasz w prostacki sposób na poziomie pijanego żula, a potem chcesz mi podać ręke, człowieku ja nie wiem czy przyjąłbym twoje przeprosiny, a ty myślisz, że ja ci podam ręke tak bez żadnego problemu... Wiesz co jesteś żałosny... Zaczynasz na początku kozaczyć a pod koniec próbujesz wyjść z twarzą jako porządny człowiek... To zachowanie jest żałosne i w moim mniemaniu bezhonorowe, nie wiem jak myślą inni...

Ty mi mówisz że ja zacząłem, tak?? To popatrz się na swoje posty najpierw po chamsku zachowałeś się wobec machnesa, my zainterweniowaliśmy i zrobiliśmy to w sposób taki jaki ci się należał, następnie zaczęłeś mnie wyzywać (na jakim poziomie były twoje odzywki to wszyscy widzieli), a teraz twierdzisz że w sumie to jesteś pokrzywdzony... <hahaha>

Papryka prosze cie nie pisz nic więcej bo z każdym postem wystawiasz się na coraz większe pośmiewisko...

Powrót do góry
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.24 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz jednak nie posłucham twojej rady i cały czas będe na forum pisał jak mi się będzie podobało a nie jak ty będziesz chciał.jak niechcesz się pogodzić to nie tylko proszę cię o jedno już więcej nie piszmy o tym temacie bo na forum Realu pisze się raczej o Realu a nie o nas i naszych wyzwiskach,a jeszcze piszemy na temacie Królewscy a nie np. na Różne.Niemyśl sobie że to jest łaska i że ja cię błagam tlyko [poprostu wole mieć przyjaciuł niż wrogów a jeżeli ty wolisz inaczej to prosze cię tylko żebyśmy się juz niekłucili i temat zamkneli!!??Co ty nato??

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: