FIFA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 220, 221, 222  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

jak oceniasz nową FIFĘ
Jest bardzo dobra.
37%
 37%  [ 109 ]
Jest dobra.
26%
 26%  [ 75 ]
Jest średnia.
15%
 15%  [ 45 ]
Jest bardzo zła.
14%
 14%  [ 42 ]
Jest zła.
5%
 5%  [ 16 ]
Głosowało Użytkowników : 262
Wszystkich Głosów : 287

Autor Wiadomość
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.10.13 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zagrałem 3 mecze. Poprzednią edycję kończyłem super składem z CR7 TOTS i w lidze weekendowej ostatni bilans to było chyba 18-2. Wyczułem wtedy już kapitalnie tę grę. Wczoraj odpaliłem i znowu pół roku będę uczył się bronić. Jak 18stka nagradzała agresywną obronę z szybkim przełączaniem się miedzy zawodnikami, tak tutaj myślę, że bliżej będzie do 17stki, gdzie trzeba bardziej nastawić się na bronienie jednym zawodnikiem, przełączać jedynie w miarę konieczności- element jeszcze do wyczucia. W ataku miałem swoje schematy w 18stce i muszę tutaj je wyrobić. Pierwsze wrażenia niezłe. Szczególnie podobają mi się zmiany w zmniejszeniu meczów w lidze weekendowej i zastąpieniu sezonów Division Rivals.

Co do wylewów, to w każdej Fifie będą, więc wkurwienie się będzie elementem nieodzownym Very Happy Póki co mam dwa składy, które zmieniam dla kondycji, żeby tych kart nie marnować. Składy są słabe, ale poczekam aż będzie mnie stać na coś wartego jakieś pół miliona. Póki co wszystko jest wpompowane w rynek.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.10.13 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak dokończyłem, bilans 15-14 także nie warto było Smile jestem średnio zadowolony, cel minimum spełniłem ale czuję, że mogło być coś więcej. Większość tych przegranych meczów na styku, jedna bramka w plecy.
Teraz trochę żałuję że tydzień temu nakupowałem kart Verrattiego a tylko jedną Iniesty. Przez to SBC o Juanfrana Iniesta podskoczył z 15k przed tygodniem do 39k dziś. A wczoraj sprzedałem za 28k.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.10.15 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie nie czuję wykończenia. Driven shoty przez te przyciski często kończą się lobem lub jakimś technicznym strzałem, nie wiem, może za słabo duszę te przyciski lub po prostu za późno. Gdy idę sam na sam to bardzo często mnie gonią obrońcy lub kończę jakimś pokracznym strzałem. Techniczne są OP, ale często tracę piłkę w dobrej sytuacji bo za bardzo go szukam. Coś czuję znowu będą wkurwiające weekendy Potfur

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.10.15 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustaw sobie asystent strzalow czy jak to tam sie zwie.

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.10.15 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asysta przy strzałach jest chyba zwykle samoistnie ustawiona? Nie mam problemów z celnością, bardziej z wyborami, coś, co przyjdzie naturalnie. W 18stce driven shoty były baaaardzo OP, tutaj mniej, ale są dalej pożyteczne, ale żeby je zrobić to trzeba wcisnąć L1 + R1. L1 odpowiada za loba, R1 za techniczny i czasem jak coś nie załapie to w durnej sytuacji lobuję lub strzelam technicznie. Przez to tracę fajne okazje.

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.10.15 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam strasznie mieszane uczucia. Nie podoba mi się morderczy pressing przez cały mecz, trzeba się przyzwyczaić i wymieniać sporo podań na swojej połowie aby wyjść z akcją. Irytujące są główki a gole z przewrotek po rzutach rożnych wyglądają komicznie - zdecydowanie do naprawy.

Z fajniejszych rzeczy jest to że taktyki wreszcie działają jak należy i widać różnicę w suwakach ( w zeszły latach wszystko mi było jedno czy miałem poustawiane wszystko na 50 , 80 czy 30). Division Rivals też wydaje się spoko no i wielki plus że obniżyli ilość meczy w LW, może nawet skuszę się aby kilka rozegrać jak narzeczona nie będzie krakała Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.10.16 06:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@tayron

Bardziej mi chodzilo o ta nowosc co wprowadzili (chyba ze bylu we wcześniejszych?) pasek celnosci i strzalka z kierunkiem (to chyba bylo)

Wierni poznańscy fani
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.10.16 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, to jest fajne, ale tylko na strzały z dystansu. W polu karnym mam wrażenie więcej ryzykujesz niż zyskujesz. Normalne strzały też są bardzo dobre. Oczywiście jak się wcelujesz to zwiększasz szanse, ale jest też możliwość totalnej wtopy Very Happy

Puziols.

Dużo graczy ma ustawiony nieustanny pressing, cholernie ciężko z tego wyjść, bo gościa z piłką atakują 3 osoby odcinające w zasadzie każdy kierunek podania. Ale jak z tego wyjdziesz to na połowie rywala jest w zasadzie wielki kanion. Ja póki co wolę tego nie stosować, bo lepszy gracz taki pressing wypunktuje.

Tak póki co macie jakieś taktyki, które polecacie? Ja w 18stce katowałem 4-1-2-1-2. Póki co ciężko mi stwierdzić czy jest ok bo zagrałem jakieś 10 meczów. Macie coś co jesteście w stanie polecić? Od ustawienia po suwaki?

Nie macie wrażenia, że słupki i poprzeczki są strasznie oskryptowane? Wczoraj co mecz miałem ze 2-3.

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.10.16 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja startuje z poziomu 4411 (gram tym od Fify 17, fajny poradnik jest na forum EA). Dużą zaletą jest różnorodność ataków - środek, skrzydło, klepa, kontra. Zawsze też lubiłem grać z CAM lub CF. W tej formacji środkowy napastnik ma kluczową rolę ( u mnie R10 w wersji 91 ;) )

Używam też rzadziej 4231 oraz 41212(2) - sprawdzone rozwiązania z 18stki również w tej działają bardzo dobrze. Jeśli chodzi o suwaki to zauważyłem że ogromne u mnie ma znacznie ustawienie szerokości drużyny podczas obrony. Masa ludzi atakuje skrzydłami w wariantach 433 więc wolę ustawić drużynę szerzej aby przecinać ich na skrzydle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.10.16 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzecz jasna miałem na myśli wariant ten co Ty, czyli drugi. Generalnie gram dwoma składami za 20k (R10 w wersji 91 to dla mnie sfera marzeń Ptak )

Coinsy sobie zbieram i teraz buduję skład za 100k i w sumie został mi jeden dylemat: środek Rabiot, Allan i Kondogbia lub Paulinho Kondogbia Rabiot. Generalnie wybór opiera się na DMie - Kondogbia lub Allan. Kondogbia jest wyższy i silniejszy, ale ma katastrofalne work rate'y - H/M co bardziej go plasuje jako CM'a, a nie CDM'a. Allan jest niziutki, ale wszędobylski, biega i odbiera, no i M/H jest znacznie lepsze.

Jakieś pomysły? W sumie najlepiej by było wypróbować oba, ale może macie jakieś inne fajne pomysły? Z przodu graliby: Promes, Rodrigo i Hulk a w obronie: Theo, Gabriel Paulista, Kimpembe oraz Meunier. Bramkarz : Neto.

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.10.20 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że nie mam zbytnio czasu na gre online, gram kariere Realem. Co Łunin sie rozwija w tej grze to masakra, albo jakis bład. Gosc w niecałe poł roku skoczył u mnie o 10 poziomów i ma overall 86.

Wierni poznańscy fani
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.10.20 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja póki co mam coś takiego. Sterling jako PN na lewej stronie, bo tam gra mi się nim o wiele lepiej, a nie widzę na razie sensu inwestowania w Sane.
Grałem sporo Schemichelem na bramce, ale Alisson to jest poziom wyżej. Warty swojej ceny (30 000), Valencia na początku sprawiał wrażenie jakoby nie był warty swojej ceny, ale grając na mocniejszych rywali idzie odczuć znaczącą różnicę między nim a Trippierem.
Póki co planuję zbierać coinsy (choć z nagród za DR pewnie i tak wezmę wymienne paczki) i za kilka tygodni może pójdę w kierunku Serie A, choć żeby tam stworzyć sensowny zespół będzie potrzebne o wiele więcej niż to co mam teraz. Licząc tylko podstawową jedenastkę i to co mam na koncie to wychodzi blisko 300k. Sam Alex Sandro pewnie kosztuje ze 100 000...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.10.21 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko skład, ale ta dwójka stoperow :/ Nie mogę patrzec na te pace Tongue

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

To moja ekipa, ale wracam do 4-1-2-1-2. Za bardzo się gubie tutaj i ogolnie od 10 meczów nie mogę nic wygrac

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.10.21 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Spoko skład, ale ta dwójka stoperow :/ Nie mogę patrzec na te pace Tongue

Patrząc na to jak zachowują się w tej FIFIE zawodnicy z piłką przy nodze to mi taka ilość pace'a jak u Otamendiego w pełni wystarcza.
Taki van Dijk byłby bardzo fajny, no ale jego cena mocno komplikuje jego zakup już teraz w moim przypadku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.10.21 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Takim składem po zmianie formacji z 442 na początku wbiłem elitę (23-5 bilans), więc nie jest źle. ;) Po czwartkowych nagrodach i inwestycjach, które poczyniłem na ten tydzień (skupiłem 90 piłkarzy Interu z nadzieją, że wyjdzie mecz Barcelona - Inter w SBC Ważne Mecze LM) ulepszę jakoś ten skład. Very Happy Chyba pójdę w Salaha.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 220, 221, 222  Następny
Strona 221 z 222
Skocz do: