Becks do Arsenalu, Casillas do ManU...??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.18 13:08    Temat postu: Becks do Arsenalu, Casillas do ManU...?? Odpowiedz z cytatem

Niewiem co wy o tym sądzicie, ale jak już któryś z nich ma odejść to wolałbym aby był to Becks, bo Casillas jest najlepszym bramkarzem świata, a do tego ciągle bardzo młody...Co wy o tym myślicie Question Rolling Eyes

Niewiem czy to prawda, ale takie rewelacje podaje Przegląd sportowy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.18 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli odejdzie Becks to nie będę płakał, nawet się uciesze jeżeli dostaniemy jakąś ciekawą sumke, dlatego Becks Fuera ! Very Happy

Natomiast co do Casillasa to jestem jak najbardziej przeciwny temu transferowi, nie dość, że stracimy wtedy jednego z najlepszych bramkarzy świata, to stracimy młodego wychowanka, który prawie zawsze gra świetnie i już wiele razy wychodził obronną ręką z sytuacji które wydawały się prowadzić do utraty bramki.

Tak więc, Becks może spadać do Chelsea lub Arsenalu, ale niech Perez nie waży się sprzedawać czy też oddawać Casillasa na zasadzie prawa Bosmana, wiem, że to zalezy od zawodnika ale nie wierzę aby Iker nie został w Realu gdy zaoferują mu odpowiedni kontrakt. Confused

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.18 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Becks niech odchodzi, Figo ewentualnie tez. A nich przyjda Mascherano i Joaquin. Casillas niech nie odchodzi. MORO niech nie odchodzi niech lepiej odejdzie Owen

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.10.18 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Becks może spokojnie odejść bo byłem absolutnie przeciwny temu transferowi i po półtora roku David mnie wcale nie przekonał, że byłem w błędzie. Casillasa natomiast w życiu nie powinniśmy się pozbywać - młody, waleczny utalentowany i niezepsuty przez kasę jak co niektóre gwiazdki - taki brylant oddawać ? W życiu. A Figo powinien zostać bo teraz on jedyny ma chyba najrówniejszą formę ze wszystkich ( aczkolwiek nie wiem jak zagrał w meczu z Betisem).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.18 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pewnym wywiadzie na onecie wyczytałem że Casillas chciałby grać do końca kariery w Realu, i mówił też czy to że będzie grał dla Realu to już kwestia zarządu i czy będą chcieli go jeszcze oglądać w bramce Królewskich...

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.10.18 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie też to dziś czytałem i mam nadzieję, że zarząd jednak podejmie jedyną słuszną decyzję w tej sprawie - Casillas zostaje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
aparatka
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.18 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacko88 napisał:
Becks niech odchodzi, Figo ewentualnie tez. A nich przyjda Mascherano i Joaquin. Casillas niech nie odchodzi. MORO niech nie odchodzi niech lepiej odejdzie Owen

wyjąłeś mi to z ust Smile Figo może ewentualnie zostać ale już najlepiej się ubezpieczyć i kupić Joaquina

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.10.18 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem o rozmowie Pereza z Joaquinem i ten transfer mógłby nawet dojść do skutku bo sam piłkarz chciałby grać w Realu, ale władze Betisu są raczej niechętne do oddania swej największej gwiazdy. No, ale kogo to już Perez nie wyłuskał z różnych klubów, może i jego uda mu się wydrzeć Twisted Evil Szkoda tylko, że wtedy najprawdopodobniej musiałby odejść Luis Figo - mój ulubiony piłkarz, no ale taka kolej rzeczy.

Powrót do góry
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.18 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm Figo odchodzi to jest kolej rzeczy w piłkarskim świecie-piłkarz się starzeję, wg. mnie Joaquin byłby dobrym posunięciem Pereza w miejsce Figo ponieważ Joaquin jest młody a co najważniejsze już wprowadzony do gry na wysokim poziomie więc, może Perez go zatrudni...w końcu jak będzie grał w Realu to zyska więcej sympatyków i może będzie sprzedawać koszulki ze swoim nazwiskiem a'la Beckham ;) Laughing

Powrót do góry
sir
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.18 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozecie mowic o Beckhamie co chcecie ale to on najwiecej razy (w tym sezonie) ratowal Real strzlami z wolnego. Natomiast Casillas to najlepszy bramkarz swiata ( i do tego mlody i wychowanek Realu). Obaj powinni zostac.

Powrót do góry
havana
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.18 19:10    Temat postu: masz racje Odpowiedz z cytatem

chyba faktycznie masz racje..casillas jest niesamowity i do tego mlody.
świetnie broni a obrona realu jak wiemy nie jest ich najmocniejsza strona,dlatego genialny bramkarz to podstawa!a Becks...zaczyna zachowywac sie jak zwykla rozkapryszona gwiazda i zamiast skupic sie na dobrej grze kupuje sobie nowe samochody i zdradza co rusz z inna panienka swoja zone,ktora rzekomo bardzo kocha.przykro mi to mowic ale niestety tak jest...mam jednak nadzieje ze jednak nie odejda,chociaz odejscie becksa jest pewniejsze

Powrót do góry
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.18 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiaa skoro Wenger chce za wszelką cenę Becksa to może zrobimy wymiane Beckham za Vieirę i w zimie dokupią Mascherano to środek będzie rutyna z młodością Very Happy Mascherano-Vieira wydaje się realne...

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.18 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czytałem wcześniejszych postów gdyż dopiero co się dzisiaj na forum pojawiłem i na dodatek jestem zmęczony więc sorry jeżeli napisze coś co już padło wcześniej.

Jeżeli chodzi o Beckhama to bym się ucieszył gdyby odszedł.Oczywiście Becksa musiałby mieć kto zastąpić.

Co do Casillasa to uważam że jest On zbyt wartościowy i cenny.Nie wydaje mi się aby klub się Go pozbył ale jeżeli to byłaby to jeszcze większa strata niż Makelele.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sara
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.18 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sir napisał:
Mozecie mowic o Beckhamie co chcecie ale to on najwiecej razy (w tym sezonie) ratowal Real strzlami z wolnego. Natomiast Casillas to najlepszy bramkarz swiata ( i do tego mlody i wychowanek Realu). Obaj powinni zostac.
dokladnie. Musza zostac, nie widze innej alternatywy.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.10.18 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja widze, taką, ze Beckham odchodzi a Casillas zostaje. Już bym wolał Ljunberga niż Becksa, Szwed ma chociaż technike.

Powrót do góry

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: