Real - Valencia
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.10.19 23:48    Temat postu: Real - Valencia Odpowiedz z cytatem

Kolejny ważny mecz o wszystko, ale to chyba Valencia jest faworytem...

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.20 05:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starch pomyśleć co to będzie :|.Mam nadzieję że Królewscy się zmobilizują na ten mecz ale czy tak będzie ? Valencia w obecnej chwili jest chyba zbyt trudnym rywalem i do tego gra jeszcze na własnym stadionie Shocked.

Będę bardzo zadowolony z remisu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.10.20 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Valencia w obecnej chwili jest chyba zbyt trudnym rywalem i do tego gra jeszcze na własnym stadionie Shocked.

Mecz z Valencią gramy u siebie.

Będzie to trudne spotkanie, ale ja licze na zwycięstwo. Kiedyś wkońcu trzeba zacząć wygrywać! Chociaż będzie bardzo ciężko ...

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.20 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciezko nam bylo wygrac u siebie z Dynamem a co dopiero z Valencia. Ona jest ostatnio w lepszej formie niz REAL. Wyglada na to ze powoli wychodzimy z kryzysu ale takim tempem to dopiero w nastepnym sezonie zaczniemy walczyc o jakis puchar. Jestem pesymista i mowie ze bedzie 2-0 dla Valencii. Mam nadzieje ze sie przelicze i REAL wygra choc bedzie BARDZO ciezko

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
grzybowski11
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.20 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle że 3:0 i hattrick Rula ale tak na serio to Real ma duże szanse wygrać bo gra zaczyna się powoli układać. Liczę że będzie dobrze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.20 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Będę bardzo zadowolony z remisu.

Zgadza się. Zapowiada sie bardzo trudny mecz, biorąc pod uwagę obecną, nieciekawą sytuację Realu. Trzeba ten mecz przynajmniej zremisować, bo sytuacja w tabeli La Liga będzie wyglądać dla nas niezbyt ciekawie. Jeśli mają się wkońcu przełamać to niech zrobią to własnie w tym meczu! Hala Madrid! :]

krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.20 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm a więc tak...po meczu z Dynamem nie jestem do końca pewien jaki będzie wynik...Ostatnio Valencia przegrała w lidze, natomiast Real zremisował, więc w tym meczu obie drużyny będą chciały wygrać, ale po wczorajszej wygranej głęboko wierzę że Real wygra ten meczyk ;)
Mam w końcu nadzieję że pojawi się Morientes bo nadal nie jestem przekonany do Owena mimo że strzelił bramkę, ale każdy napastnik by to strzelił, no ale cóż Perez stawia na medialność zawodnika, a nie umiejętości, a szokda....

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.20 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maylo napisał:
Figo&Ronaldo napisał:
Valencia w obecnej chwili jest chyba zbyt trudnym rywalem i do tego gra jeszcze na własnym stadionie Shocked.

Mecz z Valencią gramy u siebie.

Masz rację ale to i tak nie zmienia faktu,iż mecz będzie bardzo ciężki dla Realu.

pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.20 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myśle że Valencia nie będzie takim wielkim aworytem bo napewno przegrana z interem u siebie 1:4 mocno wybije ją z rytmu, teraz wszystko zależy od odbuodwy psychicznej drużyny Valencii, ważne będą najbliższe dni, do tego gramy u siebie co jest naszym atutem w dodatku ostatni mecz wygraliśmy i chyba powoli real odzyskuje wiare w zwycięstwo... Ten mecz będzie sprawdzianem dla obu drużyn i zaznaczam że jeśli w tym meczu real się nie przełamie to myśle że w następnym sezonie nie będzie go w Champions League:(.... To chyba jeden z najważniejszych meczy jakie przyjdzie nam rozegrać w tym sezonie, to dla realu mecz o być albo nie być znaczącą drużyną w Primera Division i przegrana oznacza praktycznie koniec marzeń o 1,2 miejscu w lidze, remis bardzo utrudni sprawe i może spowodować że real nadal będzie w stanie takim jakim jest... To już ostatni dzwonek aby się przełamać...

Mam nadzieje że trener wreszcie zaufa El Moro bo wkońcu Owen miał już swoje szanse na sprawdzenie się i jak je wykorzystał wiemy... Myśle że Moro jest w stanie przełamać złą passe realu tym bardziej że w tej chwili jest to moim zdaniem najlepszy napastnik realu pod względem formy, jednak jesli nadal będzie wpuszczany na ostatnie 10 minut to chyba lepiej aby odszedł bo tutaj się tylko marnuje...

W tym meczu potrzebujemy zwycięstwa, nie widze innego wyjscia, obstawiam 2:0 dla realu i stwiam że moro strzeli obydwie bramencje:)

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.10.20 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Valencia przegrała z Interem 1:5

Oby się nie pozbierali po tym meczu za szybko ....

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.20 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! a jak patrzyłem na wyniki zaraz po meczu milan-barca (hehe pojechali barce i dobrze bo barca to #$%^#Smile) i było 4:1, ale 5:1 brzmi jeszcze lepiej myśle że po takiej porażce u siebie sie jednak szybko nie zbiorą do kupy przynajmniej mam taką nadzieję... Swoją drogę mogliby nasi wziąść przykład z interu:D

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.21 05:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również bym chciał żeby ta "passa" Valenci potrwała jeszcze troche ale boje się że ta klęska tylko ich zmobilizuje a nie wytrąci z rytmu.

krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.21 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa Valencia przegrałą z Interem 5-1 i fajnie bo to potwierdza że poprzednia porażka w lidze nie była przypadkowa, tylko w grze Valenci nastąpił mały kryzys, miejmy tylko nadzieję że szybko się nie pozbierają i Real spróbuje pokonać Valencię bo jest na to idealny moment..trzeba się odpowiednio zmobilizować i nie myśleć o niczym innym jak o jak najlepszym zaprezentowaniu się i myślę że kibice na Santiago Bernabeu pomogą piłkarzom w odniesieniu sukcesu ;)

Powrót do góry
mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.10.21 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie posiadałem sie z radości gdy widziałem jak Inter wygrał 5:1 bo druga drużyna której kibicuję zreszta od mniej więcej tegoi samego czasu co Realowi jest właśnie Inter. Real wygra z Valencią ale będzie bardzo ciężko myślę że będzie 2:1.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.21 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jest na to idealny moment

No nie wiem.

Valencia i tak gra narazie w tym sezonie lepiej od Realu a sami Królewscy też jeszcze nie zaczeli zachwycać więc może być różnie.

Ostatnio się coś ruszyło w Madryckim zespole ale czy to koniec kryzysu ?

Mimo wszystko 1:1 i 1:0 to nie są wyniki które pozwalają na optymizm przed meczem z Valencią.

Co do Valencii to wystarczy sobie przypomnieć mecz z Depor.

Pamiętajcie że ze słabym Deportivo też mieliśmy wygrać a co było ?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: