Boks
Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.23 08:19    Temat postu: Boks Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o boksie??mamy dużo dobrych reprezentantów Polski w tej dyscyplinie.Na ring nie tak dawno powrócił Gołota a jest jeszcze.Michalczewski ,Zegan

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.10.23 10:58    Temat postu: Re: Boks!! Odpowiedz z cytatem

Boks to mój drugi ulubiny sport po piłce nożnej rzecz jasna.Sam zresztą zacząłem go niedawno trenować toteż nie radzę ze mną zadzierać Very Happy .W chwili obecnej uważam,że mamy paru bardzo dobrych pięściarzy.Adrzej Andrew Gołota ma szansę niedługo sięgnąć po pas mistrza świta w wadze ciężkiej.Musi tylko pokonać Johna Ruiza co nie będzie jednak łatwe bo to bardzo niewygodny rywal.
Dariusz Tiger Michalczewski powraca i już niedługo będzie walczył z F.Tiozzo.Będzie to bardzo trudny przeciwnik,ale Darek powinien wygrać.
Nie można też zapominać o naszych młodych bokserachnp.Krzysztf Diablo Włodarczyk,Tomasz Adamek,Maciej Zegan czy Dawid Cygan Kostecki.Zwłaszca ci dwaj ostatni robią na mnie duże wrażenie.

Powrót do góry
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.23 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o Kublas odsłoniłeś nam swoje drugi oblicze heheNiewiedziałem że ty i boks ale to chyba dobże teraz niemusiz się martwić tak jak ja że ide wieczorem a ktos mnie zleje czy okradnnie hehe ty mu pokażesz prostego i sierpa no i ..... Rolling Eyes

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.10.23 21:42    Temat postu: Re: Boks!! Odpowiedz z cytatem

papryka100 napisał:
Co myślicie o boksie??mamy dużo dobrych reprezentantów Polski w tej dyscyplinie.Na ring nie tak dawno powrócił Gołota a jest jeszcze.Michalczewski ,Zegan

Dużo dobrych ? To dziwne, bo nie znam ani jednego. Kiedyś mieliśmy dobrych bokserów. Teraz ten sport podupadł.

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.10.24 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uprawiam sobie od czasu do czasu amatorsko w soboty,choc dzis mi sparingaprtner spierolil w momencie jak mnie na sparing "namowil" :] ale nic to, znajac zycie to odrobie=nie dzis to za 5 lat, ale na bank odrobie :]

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.24 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię oglądać walki bokserskie.

Moimi Idolami za czasów swojej świetności byli Lennox Lewis oraz Dariusz Michalczewski,którego w Gdańsku chyba wszyscy uwielbiają Mr. Green.

Wczoraj na Tv4 oglądałem film o Muhammadzie Ali czy jak kto woli Cassiusie Claynie .Miałem nadzieję że z filmu dowiem się czegoś ciekawego o tym Wielkim Fenomenie a to du...Film taki sobie ktoś polityczny zrobił i g..tam było :/.Zawiodłem się mocno bo myślałem że będzie co coś o wiele bardziej ciekawego :].

Ostatnio zmieniony przez FigoRonaldo dnia 2004.10.31 15:21, w całości zmieniany 1 raz

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.24 12:20    Temat postu: Re: Boks!! Odpowiedz z cytatem

mdramski napisał:
papryka100 napisał:

Dużo dobrych ? To dziwne, bo nie znam ani jednego. Kiedyś mieliśmy dobrych bokserów. Teraz ten sport podupadł.

No a Michalczewski??On bardzo dobrze boksuje!!No i Gołota on tez powrócił na rng po przegranek z Tajsonem!!Wiem że kiedys mieliśmy znacznie lepszych repreentantów naszego kraju w boksie ale teraz też nie jest źle

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.10.25 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalczewski - walczy dla Niemiec, nie dla Polski. Gołota - tchórz i wali po genitaliach. O reszcie nawet nie ma co wspominać.

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.25 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mdramski widzę że nie jesteś na czasie.Darek walczy już dla Polski.Swoją drogą musiał kiedyś walczyć dla Niemiec bo inaczej nie zrobiłby kariery !

Co do Gołoty to technikiem jest najlepszym na świecie ale do tego strasznie głupim.Zakładam że dzięki Kingowi Gołota teraz będzie wygrywał większość walk.

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.10.25 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
mdramski widzę że nie jesteś na czasie.Darek walczy już dla Polski.Swoją drogą musiał kiedyś walczyć dla Niemiec bo inaczej nie zrobiłby kariery !

Co do Gołoty to technikiem jest najlepszym na świecie ale do tego strasznie głupim.Zakładam że dzięki Kingowi Gołota teraz będzie wygrywał większość walk.

Darek czasem walczy dla Polski, jak mu zapłacą.

krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.26 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mdramski myslisz się. Michalczewski od pewnego czasu walczy tylko dla Polski...bo jak by walczył dla Niemiec to puszczali by Polski hymn:?: Rolling Eyes

Powrót do góry
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.27 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie teraz musze stanąć u boku Figo&Ronaldo i Krzysztof-Wlkp.Tiger walczy teraz tylko dla Polski i niechodzi o kase!A Gołota jest bardzo bardzo dobry teraz.On uciekł z ringu bo tajson to kretyn on komus odgryzł ucho.To ja się chłopakowi niedziwie.

Powrót do góry
Roodeck
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.10.27 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby tylko ucho Podobno Gołota dostał tajną wiadomość że Tajson odgryzie mu jaja w 3 rundzie i dlatego zwiał

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.27 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyson odgryzł ucho Holyfieldowi ale Gołota nie jest lepszy gdyż również kiedyś rywalowi odgryzł kawałek ucha Confused.Co do tego,iż Gołota zwiał z ringu to dobrze zrobił.Po 2 rundzie na jego konto wpłyneły o ile się nie myle wtedy 2 mln $ więc po co miał się bić skoro i tak by przegrał ? Na dodatek Tyson wyraznie nie fer walczył.

Matteusz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.31 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

13 listopada cała Polska trzyma kciuki za Gołotę!
Lutuj Jędruś lutuj!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 1 z 62
Skocz do: