Boks
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.10.31 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj było 30-lecie słynnej "bitwy w dżungli" pomiędzy Georgem Foremanem a Muhammadem Alim

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.11.14 01:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, że nie jestem specjalnym fanem tego sportu to jednak takie wydarzenie jak walka Gołoty z Ruizem zasługuje na uwagę, pomimo, że nasz rodak zawiódł nas już niejednokrotnie to znowu nadarzająca się szansa zdobycia mistrzostwa w zawodowym boksie skłania ku zainteresowaniu sie tym pojedynkiem. Mam nadzieję;, żę w końcu naszemu rodakowi uda sie wznieść na wyżyny i pokaże na co go stać Smile

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.14 02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz nie mam ochoty spac tylko czekam na ta walke, ktora rozpocznie sie za okolo 2 godz. Faworytem wedlug bukmacherów jest Ruiz. Wczoraj na expekcie kurs na Golote wynosil ok. 1.90, dzis juz mozna dostac 2. Widac ludzie stawiaja na Ruiza. Kazda od tej pory walka Goloty bedzie walka ostatniej szansy, jezeli przegra to koniec.

Wie ktos ile Golota wyciagnie pieniedzy za tą walke?

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.11.14 02:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś wyczytałem, że bardzo mało !!!! tylko 175 tyś. dolarów, aż nie chce się wierzyć...

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.11.14 02:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja slyszalem ze 650 tys. W sumie to czekam ale nie wiem czy bedzie mi sie chcialo... Podobno ma wyjsc najwczesniej o 5:30...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.11.14 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh widocznie sam Don King nie wystarczy do wygrywania walk o tytuł mistrza świata rozgrywanych w USA gdy obrońcą trofeum jest w dodatku Amerykanin - przecież to logiczne, że sędziowie w takiej sytuacji faworyzują swoich... :/
no cóż walki nie oglądałem, ale wszędzie można przeczytać newsy i komentarze świadczące o kontrowersyjności tego werdyktu :|

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.14 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka : Bardzo brzydka ale w sumie ciekawa

Ruiz:Przypomina mi AC Milan (nie da się na niego patrzeć).Technicznie jest katastrofalny a tą taktyke mógłby sobie do ...wsadzić !

Gołota: Wolny,zabrakło celnych ciosów.Gołota aby pokonać Mistrza musiał od niego zdecydowanie lepiej wypaść.

W sumie Gołota był troche lepszy od Ruiza ale czy naprawdę był skandal ?

Trudno mi to ocenić.

Jedno jest pewne,Ruiz w 12 rundzie obkładał Andrzeja ale ten we wcześniejszych schodził raczej zwycięsko.

To oczywiście nie zmienia faktu iż w USA Polak nie ma prawa wygrać.

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.14 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obaj walczyli beznadziejnie z tym, że Ruiz mial jakąś taktyke a Gołota byl bez szybkosci, siły i taktyki. Nie zmienia to faktu że na punkty lepszy byl polak, skandalicznie zachowuja sie sędziowie w tym sporcie, potrzebny jest jawny, oczywisty dla wszystkich system oceniania a nie trzech kolesi ocenia wedlug swojego uznania. Najlepszym przykladem jest Cris Byrd, widzial ktos jego walke przed Gołotą? Okladal równo tego byczka, wykonczyl go i zdecydowanie pokonal a mimo to jeden z sedziow przyznal zwyciestwo temu drugiemu ( nie znam nazwiska ). Dla mnie ten sport nie ma sensu jezeli nie mozna liczyc na uczciwe ocenianie i dlatego juz wiecej zadnej walki nie bede ogladal. Po tym jak Michalczewski zostal oszukany mowilem że zdarza sie, ale teraz juz nie mam zamiaru dalej patrzec na oszustwo.

P.S. Polacy jak zwykle zaznaczyli swoja obecnosc :] . Walki na trybunach zapewne byly ciekawsze niz walka w ringu.

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.11.14 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale widac bylo ze Golota to Polak 8) Gdy ruiz polozyl sie chyba w druegiej rundzie w rogu, nasz andrzejek juz sie odsunal ale sie wrocil zeby jeszcze go je***** (czyt. uderzyc) w tyl glowy Laughing A na trybunach to pewnie derby warszawy byly Wink
A walka ogolnie slaba. Po pierwszej rundzie myslalem ze golota przegra przez nokaut, ale potem druga runda byla swietna no i tak bylo gdzies do 7, 8 potem zaczal slabnac i tracic przewage. Efekty znamy...
Ta gala to bylo zakonczenie kariery holyfielda i goloty...

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.11.14 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka mało efektowna, ale jak walczy Polak to troszkę inaczej się na to patrzy, niestety zakończona dla nas nie pomyślnie, wydaje mi się, że jedyną szansą na wygranie Gołoty było znokautowanie Ruiza, ale Polak w tym dniu był na to za słaby, lub dostał polecenie, żeby tego nie robić, co raz bardziej wydaje mi się, że te walki są ustawiane !! W grę wchodzą za duże pieniądze...żeby włodarze tego sportu mogli sobie pozwolić na ryzyko ich straty.

Powrót do góry
marki
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.11.14 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walka srednia byla ale wedlug mnie polak byl lepszy i powinien zostac zwyciezca w tej walce Exclamation

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.11.15 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bitka jak na taką rangę ,słaba. Ktoś tu wczesniej mądrze zauważył ,że aby zostac mistrzem pretendent musi wznieść się na wyżyny i przekonowująco zwyciężyć. Gołota niestety na wyżyny wdrapać się nie zdołał, więc nie powinni sie dziwic ,że nie wygrał. Przez ten boks całą niedziele łaziłem niewyspany... :/

Powrót do góry
Nałkan
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.26 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oglądam box 8)

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.03.07 02:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak całkiem bez echa przebiegła walka Michalczewskiego...

chyba nikt tu już boksem się nie interesuje Smile Wink

no i nasz Tiger padł na deski, niestety, to już chyba zmierzch Jego kariery, moim zdaniem powinien ją już zakończyć, w końcu latka lecą nieubłaganie...

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.07 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wienek napisał:
chyba nikt tu już boksem się nie interesuje

W Gdańsku boks jest najbardziej lubianym sportem zaraz po żużlu.

Osobiście nadal się interesuje i oglądam walki,ale poprostu,nie ma co pisać po ostatniej walce Darka.

Polak wypadł słabo (niestety) i udowodnił,że Jego czas na ringu się skończył.

Ja tam do Niego nie mam pretensji,ani też nie jestem rozczarowany.Wiedziałem,że Jego powrót nie będzie udany.Darek i tak wiele osiągnął.Osobiście żałuje tylko,że doszło do tych 2 ostatnich walk.Michalczewski mógł już wcześniej zakończyć kariere.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  Następny
Strona 2 z 63
Skocz do: