Total Club Manager 2005

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolin
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.26 13:39    Temat postu: Total Club Manager 2005 Odpowiedz z cytatem

Siema moze ktos sie podzielic wrazeniami i powiedziec czy jest lepsza od poprzedniej czesci.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sir
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.26 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TCM2005 jest super. Nie gralem w 2004 wiec nie wiem czy lepszy. Polecam.

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.26 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może tak zapytam tych, ktorzy posiadaja TCM 2005. Jakie elementy sa lepsze w CM a jakie w tej gierce. Mysle o zaopatrzeniu sie w tą grę ale chcialem sie dowiedziec czy warto. Z recenzji slyszalem ze CM-owi przybyl powazny konkurent.

Powrót do góry
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.26 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co Ugi, nie wiem jaki jest TCM 2005, ale grałem w TCM 2004 i 2003, grałem też w CM 2004 i jakoś bardziej do gustu przypadł mi TCM.Z pewnością dużą jego zaletą jest mecz 3D(podczas, którego krzyczysz naciskając odpowiednie klawisz do swoich zawodników co mają robić, oczywiście tak samo jak w rzeczywsitości, nie zawsze słuchają, ale przeważnie zrobią to co im każesz, czasami z małym opóźnieniem), możliwość obejżenia własnego stadionu w 3D, zaprojektowanie go(także w 3 wymiarach), a nawet obejżenie tego co dzieje się wokół niego, ogólnie grając w TCM(szczególnie 2003)poczułem bardzo miły klimat tej gry(mimo że wersja na 2004 rok miała o wiele mniej błędów), a grając w Cm-a nie.Największą wadą TCM był poziom trudności, gdy grałeś drużyną taką jak Real to po zrobieniu kilku transferów byłeś prawie nie do ogrania(oczywiście jak grałeś w trybie 3D, bo można wybrać także tryb tekstowy, lub od razu ostateczny wynik, a tam już nie było łatwo), chyba że grałeś z kumplem(tak jak ja, można to zrobić na jednym kompie) i on też wziął jakąś mocną drużynę to z nim było już ciężko, chociaż mecze z największymi drużynami praktycznie zawsze były trudne ale z tymi gorszymi było strasznie łatwo.Chociaż jak zagrałem w CM-a to też było dość łatwo, może później było by trudniej ale cieżko mi powiedzieć bo grałem zaledwie 2 dni.Z pewnością zaopatrze się w najnowszego TCM-a bo jak dla mnie jest o wiele lepszy od CM-a, no ale kązdy ma swój gust, najlepiej spróbuj załatwić sobie jakieś demko i sam się przekonaj.Jeszcze jedną zaletą TCM-a jak dla mnie była łatwość połaczona z przyjemnością obsługi.

Powrót do góry
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.11.01 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.totalclubmanager.com/index.php?class=6&srt=1

Oto link gdzie możecie znaleźć demo TCM-a 2005, ja właśnie zaczynam go ściągać, jest tylko taki problem, że demko ma 501mb, a po rozpakowaniu zajmuje 1,5gb.

Powrót do góry
adam__1992
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.07 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno fajne, ale ja bez wersji pl nie moge grac. Dlatego jednak chyba wybiore FM 2005, no chyba ze CM5 sie Ediosowi uda.
Zboaczymy

ps. a moze ktos wie gdzie mozna spolszczenie do TCM 2005 zdobyc bylbym bardzo wdzieczny.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: