Dynamo Kijów-Real Madryt 3 listopada 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.04 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z JJ.

Również uważam że mecz wyjazdowy z Romą będzie trudniejszy od tego z Bayerem.Z Leverkusen Królewscy zagrają na Bernabeu i napewno będą chcieli wziąść rewanż.Po zdobyciu 4 ptk w 2 meczach z Dynamo myślę że teraz pujdzie łatwiej.Z Bayerem licze na wygraną z z Romą może być różnie.Włosi mogą chcieć godnie rozstać się z LM i wziąść rewanż za porażke w Madrycie.

Licze na dwa zwycięstwa ale nie zdziwie się jeżeli Roma wytnie numer.Napewno Królewscy teraz muszą wygrać 2 mecze !Szkoda że Bayer wczoraj ugrał 1 oczko bo gdyby AS Roma wygrała wczoraj to Real byłby w troche lepszej sytuacji.

Remis w Kijowie cieszy tym bardziej że nie liczyłem na nic więcej.

Brawo dla Figo,Portugalczyk udowodnił że jego czas jeszcze się nie skończył.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.11.04 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacol napisał:
jeyjey napisał:
Pozostaje nam wygrać pozostałe dwa mecze, wydaje mi się że mimo wszystko to Roma będzie trudniejszym przeciwnikiem ponieważ będą grali u siebie i na pewno chcą zdobyć jakies pkt w tegorocznej LM.

A widziales jak dziwnie wygladal mecz przy pustych trybunach. Normalnie bylo slychac co pilkarze mowia do siebie, podobno mecz byl przez to strasznie nudny. Dla Romy mecz u siebie nie bedzie atutem bo kibicow nie bedzie i uwazam ze Real powinien zdobyc ten 1 pkt.

Ja nie powiedzialem, że Real tego nie wygra, mówie że ten mecz wydaje mi się trudniejszy, a to że trybuny będą puste nie oznacza, że tracą przewagę własnego boiska.Będa się czuć bardziej komfortowo niż na wyjeździe, znają kazdy metr tej murawy, i z pewnością postarają się o zwycięstwo mimo, że nie mają już większych szans nawet na PUEFA.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
raulsss
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.05 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2:2 jak przegrywali 2:0 to wiedziałem że coś szczelą i myślałem z emecz się zakończy na 2:3 byłme blisko tego wyniku

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.11.06 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zadowolony z remisu bo było juz nieciekawie. Brawa dla Luisa Figo, w tej chwili to na pewno on jest najlepszym zawodnikiem Realu, w tym sezonie gra najrówniej i samobójstwem byłoby go sprzedawać - dla mnie to idol nr 1. Szkoda że nie wpadła do siatki piłka po jego cudownym strzale, bo byśmy wygrali, no ale ważne ze nie odstajemy od dynama i bayeru - teraz powalczyć o 6 pkt. w najgorszym razie 4 i będzie dobrze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
webi_88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.06 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raulsss napisał:
2:2 jak przegrywali 2:0 to wiedziałem że coś szczelą i myślałem z emecz się zakończy na 2:3 byłme blisko tego wyniku

i co szczelili?? bo ja nie ogladalem :P
lepiej wez slownik w reke i dopiero pisz :P

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.11.06 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Webi czy ty musisz wszystkich krytykować??? Coś cie boli, biją cie w domu czy co??? Czytałem już dużo twoich postów na tym forum i znalazłem chyba tylko 1 na temat... Natomiast w pozostałych krytykujesz wszystkich jak leci... W takim razie ty powiedz coś wartościowego... Bo narazie ponad 80% twoich postów na tym forum to krytyka innnych... A chyba nie po to to forum powstało... Very Happy

Poza tym krytykować i ironizować jest najprościej, troche trudniej powiedzieć coś sensownego... Skup się raczej na tym niż na wytykaniu wszystkim ich błędów...

Powrót do góry
webi_88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.06 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak zapewne duzo ich przeczytales jak ja tylko 30 napisalem Laughing
hmm... jak by sie tu bronic. Rozpieprzaja rzcezy ktore tutaj czasami sie pisze, rzeczy pod komentami. Wiem nie chce to nie musze tego czytac ale to jest ciekawe i rozbawia. A ze ktos robi bledy to ja sie bede z nich smial. Wiekszosc tutaj to niedzielni kibice oczekujacy ciaglych sukcesow. Przy takiej grze Realu zobaczysz ile bedzie osob na forum po sezonie :P

A czy nie moge napisac czegos sensownego ? hmm
nie wypowiadam sie na temat o m,eczu ktory bedzie na koniec miesiaca...
nie pisze rzeczy ktore (bynajmniej dla niektorych) nie wnosza nic do tematu. bez sensu jest odpowiadanie tylko na pytanie w topicu. to tez mnie smieszy.
A tak w ogole to czemu ja mam sie Tobie tlumaczyc?
buahahaha

Tak na mnie najechales ze chyba mykne z Tego forum. I musisz uwierzyc ze powiedzialbym wiecej ale nie chce bana :]

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.06 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: nie jest zle ale moglo byc lepiej.
Gdyby nie obrona pewnie bysmy wygrali (fatalne bledy obrony i starty dwoch bramek)
Gdyby nie Casillas pewnie bysmy przegrali bo on wybronil nas od straty kolejnych kilku lub wiecej akcji. No ale walczymy o awans. Jesli chodzi o bramki to troszku nadrobilismy i jestesmy na drugim miejscu

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.11.06 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

webi_88 napisał:
tak zapewne duzo ich przeczytales jak ja tylko 30 napisalem Laughing

Wystarczy mi, że przeczytałem wszystkie te, które napisałeś po "odbanowaniu"... I powiem ci, że w moich oczach spokojnie zarobiłeś sobie na kolejnego...

I zauważ że twoje jechanie po wszystkich też nic nie wnosi na forum oprócz niepotrzebnego zamętu i chaosu... Wole rozmawiać na temat meczu, który odbędzie się pod koniec miesiąca, niż krytykować wszystkich z błahych powodów... Jedyne co się zmieniło po twoich postach to to, że teraz zamiast skupiać się na sensie mojej wypowiedzi, skupiam się na tym żeby nie strzelić jakiegoś ortografa.... :>

I jeszcze jedno, jeżeli bez sensu jest dla ciebie pisanie na tym forum rzeczy związanych z tematem to po co wogóle piszesz... Zresztą zazwyczaj pod tematem z tych "bezsensownych" w twojim mniemaniu wypowiedzi rozwija się dyskusja... Możliwe, że jest na tym forum wielu "niedzielnych" kibiców, ale są też tacy, którzy są zagorzałymi kibicami Realu na dobre i na złe, a ty jak widze nawet do takich masz jakieś wonty (np. Figo&Ronaldo)... Chyba źle trafiłeś... To nie jest forum dla jadących i wyśmiewających się nawzajem... Lepiej do takich "rozrywek" poszukaj innego forum, bo jest w necie kilka takich założonych specjalnie do tego celu...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: