Real Madryt - Bayer Leverkusen, 23.11.2004 r.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.11.04 14:57    Temat postu: Real Madryt - Bayer Leverkusen, 23.11.2004 r. Odpowiedz z cytatem

Co prawda do tego meczu zostało jeszcze trzy tygodnie, jednak już dzisiaj budzi on u mnie jak i pewnie u wiekszości kibiców Realu duże emocje... To nasz mecz o być lub nie być w CL bo w razie porażki czy nawet remisu nasze szanse na awans gwałtownie zmaleją i najprawdopodobniej będziemy musieli pożegnać się z CL...

Jednak bądźmy dobrej myśli... Bayer nie wygrał jeszcze w tej edycji CL żadnego meczu na wyjeździe i wbrew pozorom wcale nie spisuje się tak świetnie... W Bundeslidze zajmuje on dopiero 8. miejsce i doznał tyle samo zwycięstw co porażek (po 4)... Osobiście odnosze dziwne wrażenie (może niesłuszne), że gra Bayeru jest w dużej mierze zależna od dyspozycji naszego fenomenalnego Jacka Krzynówka... W ciągu ostatnich 4 kolejek Bundesligi Bayer doznał 2 porażek, 1 zwycięstwa i 1 remisu, nastawia mnie to pozytywnie do najbliższego meczu...

Myśle, że mimo niezbyt dobrej formy to nasza drużyna będzie faworytem tego meczu, jednak napewno nie będzie to mecz prosty... Powiedziałbym że będzie to jeden z trudniejszych meczów w tej części sezonu... Osobiście obstawiam mniej więcej 3:2 dla Realu...

HALA MADRID!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.04 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To nasz mecz o być lub nie być w CL bo w razie porażki czy nawet remisu nasze szanse na awans gwałtownie zmaleją i najprawdopodobniej będziemy musieli pożegnać się z CL...

W przypadku remisu i Real i Bayer będą miały po 8 ptk a na dodatek Królewscy teoretycznie łatwiejszego rywala przed sobą.Szanse po zremisowaniu z Bayerem na wyjście będą.Warunek jest tylko taki aby Real pokonał Rome a Bayer zremisował lub przegrał z Dynamo.W przypadku porażki,w którą nie wierze szanse będą tylko wtedy gdy Dynamo przegra z Romą.

Cytat:
Bayer nie wygrał jeszcze w tej edycji CL żadnego meczu na wyjeździe i wbrew pozorom wcale nie spisuje się tak świetnie...

To o niczym nie świadczy.

Cytat:
W Bundeslidze zajmuje on dopiero 8. miejsce i doznał tyle samo zwycięstw co porażek (po 4)... Osobiście odnosze dziwne wrażenie (może niesłuszne), że gra Bayeru jest w dużej mierze zależna od dyspozycji naszego fenomenalnego Jacka Krzynówka... W ciągu ostatnich 4 kolejek Bundesligi Bayer doznał 2 porażek, 1 zwycięstwa i 1 remisu, nastawia mnie to pozytywnie do najbliższego meczu...

Mecze w Lidze Mistrzów kierują się swoimi prawami.Arsenal,który jest Liderem w Lidze Angielskiej nawala w Lidze Mistrzów zaś Real się w Lidze Hiszpańskiej męczy z Numancią czy Getafe a w Lidze Mistrzów zdobywa oczka w meczach z tak dobrym rywalem jak Dynamo.

Oczywiście uważam,iż Real wygra ale napewno nie będzie to łatwy mecz.

Vesna
free hugger

PostWysłany: 2004.11.04 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayer w meczu z Realem mógł pokazać swoje wszystkie zalety, ponieważ Real był bez formy. Tak jak w drugiej połowie Real-Roma, to nie Real był świetny tylko Roma słaba. Teraz widać, że z meczu na mecz powoli gra wygląda lepiej. Oczywiście nie jest to silny Real, ale na zwycięstwo nas stać.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.11.04 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz zapowiada sie ciekawe. I napewno będzie można go zobaczyć w TVP a to ze względu na Krzynówka. Ciekawe jak Jacuś zaprezentuje się na Santiago Bernabeu?

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.11.04 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:

Oczywiście uważam,iż Real wygra ale napewno nie będzie to łatwy mecz.

Ja nie powiedziałem, że to będzie prosty mecz... Podałem tylko argumenty, które przemawiają za naszą przewagą, przynajmniej statystyczną przewagą...

Jednak widze niekonsekwencje w twojej wypowiedzi... Najpierw piszesz, że to że Bayer nie spisuje się dobrze w meczach wyjazdowych CL nie ma znaczenia, a następnie piszesz, że CL rządzi się swoimi prawami i to że Bayer przegrywa w Bundeslidze nie ma znaczenia... To w końcu w takim razie co ma znaczenie, jeśli CL rządzi się swoimi prawami i wyniki w lidze są nieistotne,a wyniki w CL też są nieistotne...

Figo&Ronaldo napisał:

W przypadku remisu i Real i Bayer będą miały po 8 ptk a na dodatek Królewscy teoretycznie łatwiejszego rywala przed sobą.Szanse po zremisowaniu z Bayerem na wyjście będą.Warunek jest tylko taki aby Real pokonał Rome a Bayer zremisował lub przegrał z Dynamo.W przypadku porażki,w którą nie wierze szanse będą tylko wtedy gdy Dynamo przegra z Romą.

Z tym się nie zgodze... Bo jeśli Real zremisuje z Bayerem, a Dinamo wygra z Romą, co z góry zakładam, bo nie wierzę, że Roma w Kijowie będzie w stanie pokonać Dinamo, to będzie on na 3 miejscu według punktów na 2 jednak ze względu na bilans bramek będzie 3... I teraz aby wyjść z grupy nalezy pokonać Romę i liczyć na porażke Bayeru albo remis z Dinamem bo w przeciwnym wypadku ze względu na bilans bramek Real będzie na 3 miejscu i odpada...

Powrót do góry
webi_88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.05 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa
ja proponuje zebyscie pozakladali topici o meczach na przyszly sezon. One juz tez elektryzuja wiele kibicow

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.05 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablito mecze Ligi Mistrzów różnią się od tych w Lidze krajowej.Podałem Ci przykłady (np Arsenal).To że Bayer przegrał w Kijowie oraz zremisował w Rzymie nie znaczy że nie może wygrać w Madrycie.Owszem to Real jest faworytem ale Bayer napewno będzie grozny.Nie ma sensu pocieszać się słabymi meczami Bayeru w Bundeslidze bo w meczu przeciwko Realowi klub z Leverkusem napewno się bardzo zmobilizuje !

Nie wiem czy pamiętasz mecz Bayer vs Real 3:0 ?

Nie sądzę aby Bayer od tamtej wygranej grał słabiej.

pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.11.05 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie możemy dojść do porozumienia... Very Happy Ja nie powiedziałem, że mecz z Bayerem będzie prosty, zresztą twierdze wręcz przeciwnie, że będzie to mecz trudny, tym bardziej że Bayer napewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony w meczu z Realem i pokonać go poraz drugi... Jednak twierdze też, że jest wiele faktów, które w moich oczach dają przewagę na korzyść Realu...

A do ciebie webi_88: jak nie wiesz co napisać to nie pisz takich debilizmów... Mecz z Bayerem to najbliższy mecz w lidze mistrzów, do tego mecz dużej wagi, który może zadecydować o losach Realu w CL... Dla mnie to w tej chwili emocjonująca sprawa, jeśli ciebie to nie interesuje wcale nie musisz się wypowiadać na ten temat nikt ci tego nie każe...

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.11.05 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak cie to tak emocjonuje to zaloz tez temat o meczu z roma i tym w 1/8
smieszy mnie to nabijanie, zeby miec zalozony przez siebie temat i w koncu trzeba bedzie blokowac takie

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2004.11.05 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o meczu w 1/8 to ja bym na razie nie zakładal :]

pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.11.05 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba po to jest założony dział "Mecze" aby komentować mecze Realu i nie widze czarny żadnego problemu dla którego tematy o meczach realu miałyby być blokowane... Zakładanie tematów nie liczy się w żadnej ze statystyk więc nie rozumiem o co ci chodzi... Założyłem topic bo stwierdziłem że jest potrzebny, tym bardziej że dyskusja na temat meczu z Bayerem rozwijała się już w topicu o meczu z Dynamo... Zresztą nawet gdybym założył topic o meczu 1/8 CL (chociaż nie wiadomo czy Real będzie w nim grał co słusznie zauważył Blanco Very Happy ) to nic ci do tego... Nie widziałem nigdzie w FAQ, żeby pisało o jakimkolwiek zakazie zakładania topiców o meczach z dwutygodniowym wyprzedzeniem, więc nie widze powodu dla którego się do mnie czepiasz... Zresztą nie po to jest ten topic żeby dyskutować o tym co można a co nie można robić na forum....

Dla mnie mecz z Bayerem jest ważny i chciałem się wymienić poglądami na jego temat z innymi, jest to najbliższy mecz jaki mamy do rozegrania w CL, więc nie ironizuj mi tutaj bo jest to zbyteczne i całkiem nie na miejscu... A to czy topici można zakładać czy nie to pozostaw adminom, bo nie zdaje mi się żeby osądzanie tego należało do twoich obowiązków...

Powrót do góry
webi_88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.05 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablito89 napisał:
(...)
A do ciebie webi_88: jak nie wiesz co napisać to nie pisz takich debilizmów... Mecz z Bayerem to najbliższy mecz w lidze mistrzów, do tego mecz dużej wagi, który może zadecydować o losach Realu w CL... Dla mnie to w tej chwili emocjonująca sprawa, jeśli ciebie to nie interesuje wcale nie musisz się wypowiadać na ten temat nikt ci tego nie każe...

jest jeszcze dosyc czasu do meczu. propozycja dla jakiegos moda by ustalic jakies granice bo naprawde zaczniemy zakladac mecze na przyszly sezon. (ja sobie chyba zaloze topic z bardzo juz emocjonujacym meczem jakim jest final CL..Smile

Ostatnio zmieniony przez webi_88 dnia 2004.11.05 23:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
czesio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.05 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

webi - ale pablito napisał dobrze Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
webi_88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.05 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne. sorki pablito. ale mam swoje wytlumaczenie jako ze każe (czyli odmiana kazać) a karze(kara) czyli po prostu zle to odebralem.

No i dzieki Czesio

Powrót do góry
czesio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.05 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N/p man, zawsze do usług Cool

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: