FC Barcelona - Real Madryt 21-11-2004
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2004.11.04 20:43    Temat postu: FC Barcelona - Real Madryt 21-11-2004 Odpowiedz z cytatem

Wszyscy czekamy na ten dzień, który zbliża się wielkimi krokami. Forma Realu jest daleka od idealnej, a Barcelona złapała wiatr w żagle i lideruje PD. Jednak Gran Derby rządzą się swoimi prawami... Każdy jest podwójnie umotywowany (Figo nawet potrójnie). W tej sytuacji obawiam się konfrontacji z Dumą Katalonii. Ale jak każdy Kibic Królewskich wierzę w ich dobrą postawę i korzystny wynik. Oby przed tym meczem Real zbliżył się do Barcy w tabeli. Smaczku rywalizacji dodałaby możliwość wskoczenia Los Merengues na pierwsze miejsce. To tylko marzenia, oby Nasi zawodnicy je spełnili Very Happy

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.11.04 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed tym meczem czekają nas jeszcze dwie kolejki La Liga, mam nadzieje że wygramy oba te mecze, a Barca zgubi gdzieś kilka punktów Very Happy

Pozatym data w temacie jest zła Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.11.05 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wielką niecierpliwością oczekuje tego meczu, mimo że Barcelona gra teraz bardzo dobrze, wierze, że jesteśmy w stanie ich pokonać, ponieważ jak już Gorith wcześniej powiedziała Gran Derby rządzą się swoimi prawami.

Myślę, że trzeba będzie w tym meczu zwrócić szczególną uwagę na Ronaldinho, bo jest nieobliczalnym zawodnikiem, oraz na Eto'o, którego mimo że nie uważam za wielkiego zawodnika, to jednak na mecze z Realem potrafił się na prawdę zmobilizować.

Mam nadzieję, że do tego meczu poprawimy grę obronną i że w końcu ktoś odnajdzie się grając w środku pola, nie ważne czy to będzie Guti,Beckham,Helguera czy Zidane, ważne abyśmy w końcu mieli jakiegoś pivota, który będzie wykonywał swoje zadania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.05 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się do meczu nie śpieszy.

Fakt że takie mecze rządzą się swoimi prawami ale mimo wszystko i tak Realowi będzie bardzo ciężko chociaż zremisować.Obrona Realu gra bardzo słabo i tacy zawodnicy jak Ronaldinho czy Eto'o pewnie nie będą mieli problemu aby wkręcić w ziemie np. takiego Salgado.Jeżeli napastnicy czyli Ronaldo,Owen i Raul będą widoczni i wspomagani przez pomocników to szanse będą wyrównane ale jeżeli gra będzie wyglądać tak jak we wcześniejszych meczach Ligowych to Real nie ma szans.

Będę mocno zaskoczony i bardzo szczęśliwy jak Real zremisuje,o zwycięstwie nawet nie śnie.

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.06 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze bedzie w h.. ciezko ale zagramy jak z Dynamem tylko bez tych bledow obrony to mamy szanse nawet na 3 pkt. Choc jakos tego nie widze (jestem pesymista) ale szczerze wierze

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
kris00
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.06 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, wszędzie realiści, żadnych niepoprawnych optymistów Very Happy Oby tylko Real nie dał zepchnąć się do obrony jak zrobił to Milan parę dni temu w meczu LM. Wtedy może być ciężko Cassilas'owi wybronić wynik. Faktem jest, że takie maecze rządzą się swoimi prawami i teoretycznie wszystko jest możliwe, ale myśle ze jak Real nie przegra to będzie dobrze, biorąc pod uwagę obecną świetną formę Barcy i nienajlepszą Los Merengues. HALA Madrid!!

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.07 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienajlepszą ? Jak na możliwości Królewskich forma jest katastrofalna.Super że z Dynamo udało się zdobyć 4 oczka ale o ile się nie myle to drużyna z Kijowa zajeła chyba 4 miejsce w grupie w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów więc taka super chyba nie jest Rolling Eyes.Barca jest zdecydowanie lepsza niż Dynamo i napewno Real będzie musiał zagrać o niebo lepszą piłke niż w ostatnich meczach.

Prawdą jest że takie mecze rządzą się swoimi prawami ale jak formy nie ma to nie ma.

webi_88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.07 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pilkarze sie mocno zmotywuja. GD to wielki prestiz i zadna druzyna nie chce przegrac, dlatego beda walczyli na maksa. Patrzac na forme tych dwoch druzyn wynik zdaje sie byc jasny, ale mam nadzieje ze wszystko odwroci sie w nasza strone

Powrót do góry
Hartystek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.07 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten mecz bedzie mam nadzieje bardzo piekny ,bardzo mocno wierze w zwyciestwo Realu ,barca nie przegrala jeszcze meczu w lidze i w meczu z Realem poniesie pierwsza w sezonie porazke, HALA MADRID

Powrót do góry
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.11.07 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem optymistą i myśle że Real wygra bo jest na fali wznoszącej, a wydaje mi się że z Barcy troche uszło powietrze i nie gra już tak samo jak na początku sezonu ale to tylko moje skromne zdanie Wink

Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2004.11.07 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby Los Merengues wierzyli w zwycięstwo z Barcą przynajmniej tak mocno jak niektórzy Kibice, którzy się tu wypowiadają Smile Mam nadzieję, że oba zespoły pokażą klasę i to co w futbolu najlepsze.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.11.08 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Polska po porazce 1:5 moze wygrac z Austria i Walia to i Real wygra z Barca ;)

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.08 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem pesymista. Wybaczcie. Moze kiedys to sie zmieni. Oby. Wierze ze wygramy i bede happy

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Parker
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2004.11.09 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GD zapowiada się niezwykle interesująco. Prawdopodobnie spotka się lider z wiceliderem, co dodaje dodatkowego smaczku. Wobec obecnej sytuacji, remis będzie świetnym wynikiem.
Mam też nadzieję, że tym razem Puziol odpuści sobie aktorskie popisy. Wink

tata
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.10 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozgromimy ich poniewarz posiadamy lepszy skład a w barcy jest wiele kontuzji za nami także przepowiada determinacja i głód sukcesów. :barca:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15
Skocz do: