Złota Piłka France Football 2004r.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roodeck
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.12.04 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrykcebula napisał:
Brakuje mi Raula, szkoda że go nie ma w tej 50-tce.Może dlatego,
że nie grał najlepiej w ostnim sezonie ...

Hmmm... To może być dobry powód... Laughing
Ale sądzę że to dlatego, że przyznali mu honorową Złotą Piłkę i jego kandydatura nie jest brana już pod uwage Twisted Evil

dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.12.05 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w przeglądzie sportowym napisali, że poszedł przeciek, że wygrał szewczenko :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Newcomer
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.12.05 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagrode otrzyma Ronaldinho bo jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.Szkoda że Perez wolał kalectwo(Becks) zamiast magii(Ronni).

Powrót do góry
mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.12.05 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też słyszałem o tym przecieku że Shevchenko wygra.

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.12.05 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko temu żeby to była prawda Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2004.12.13 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Złota Piłka" dla Szewczenki !

Ukrainiec Andrij Szewczenko zdobył "Złotą Piłkę", którą prestiżowy francuski magazyn "France Football" przyznaje co roku najlepszemu piłkarzowi w Europie. Napastnik AC Milan od dłuższego czasu wymieniany był jako główny faworyt do zdobycia tego trofeum. Decyzja wybierających laureata nie jest więc zaskakująca.

Kolejne pozycje zajęli zawodnicy rewelacyjnie spisującej się w tym sezonie Barcelony. Portugalczyk Deco uplasował się na drugim miejscu, a Ronaldinho Gaucho na trzecim.

Ceremonia wręczenia trofeum odbędzie się w poniedziałek wieczorem. Ukrainiec odbierze "Złotą Piłkę" z rąk redaktora naczelnego magazynu "FF" - Gérarda Ernaulta. Gala odbędzie się w studiu Canal Plus w Paryżu.

W niedzielę napastnik AC Milan rozmawiał z jedną z włoskich gazet, której wyjawił, jak czuje się najlepszy piłkarz roku...

- Wspaniale, coś niesamowitego. Ciągle nie mogę uwierzyć w to, co się stało. To będzie wielki dzień dla mnie. Dedykuję nagrodę rodzinie i wszystkim fanom w mojej ojczyźnie. Ta nagroda jest ukoronowaniem dwóch obfitujących w sukcesy lat spędzonych w Mediolanie. Komu ja przyznałbym nagrodę? Może Maldiniemu, może Adriano - powiedział rozradowany "Szewa".

Nigdy w historii nie zdarzyło się, by dwa razy pod rząd "Złotą Piłkę" zdobył zawodnik z Europy Wschodniej. Piłkarzem roku 2003 został Pavel Nedved.

Jedni sie cieszą, inni frustrują...

Ostatnio zmieniony przez Vampireq dnia 2004.12.13 18:44, w całości zmieniany 1 raz

jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.12.13 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia dla rozpaczających i sfrustrowanych Smile

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.12.13 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się że złotą piłke dostał Andrij Szewczenko, który od samego początku był moim faworytem.

Szewczenko prezentował równą forme przez cały rok, strzelając bramki niemal jak na zawołanie.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.12.13 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu nagrode France Football przyznano komuś kto na nią zaslugiwał, dobrze, ze specjaliści tej gazety nie kierowali się występami na marnych Euro 2004.
Szewczenka moim zdaniem jest obecnie jednym z najlepszych napastników świata, nie ma chyba słabych punktów. Uderza z dystansu, z bliska, głową, ze stałych fragmentów gry. Ma niezły drybling, potrafi też asystować. Świetnt piłkarz. No i król strzelców SeriaA, to też nie byle jakie osiągnięcie.

Powrót do góry

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.12.13 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko się z Tobą zgadzam Supreme, ale tym razem masz 100% racji. Niektórzy zadają pytanie - dlaczego nie Roanldinho ? Otóż dlatego, że Szewczenko jednak zdobył tytuł mistrza Włoch, został królem strzelców ligi włoskiej, a AC Milan dotarł chociaż do 1/4 finału LM. Ronaldinho na pewno zasługuje na dobrą ocenę za swoją grę dla Barcy, ale Szewczenko obiektywnie patrząc osiągnął od niego więcej w zeszłym sezonie i był od Brazylijczyka piłkarzem po prostu lepszym.

:: Real Madrid ::
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.13 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wreszczie coś Szewczenko osiągnął. Ile razy mówił że Milan to jego ostatnia szansa bo z Ukrainąnic nie wygra?? To dobry zawodnik i po cichu sie ciesze że to on wygrał (choć szkoda tesz mi Ronaldinho... :( ) bo naprawde mu sie należy... Ja bym to nazwał nagrodą za całokształt :P .

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.12.14 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam żadnego z 3 głównych kandydatów do złotej piłki nie lubię, ale z tego że to akurat Szewczenko dostał nagrodę (nie będe ukrywał) cieszę się najmniej. Strzela gole,ale te gole są dla mnie (oczywiście można się z tym nie zgodzić i wiele osób się nie zgodzi ale ja mówię o swoich odczuciach) takim wpychaniem piłki do siatki. Gra Szewczenki nie jest dla mnie efektowna jest skuteczny ale co z tego Jardel też strzelał sporo goli dużo więcej niż Szewczenko a nie dostał Złotej Piłki. Te jego gole są brzydkie nie ma efektownych akcji, albo jest ich niewiele. Nie lubię również Henry'ego ale zgodzę się z Wengerem że to on powinien dostać nagrodę.

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.14 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mdramski napisał:
ale Szewczenko obiektywnie patrząc osiągnął od niego więcej w zeszłym sezonie i był od Brazylijczyka piłkarzem po prostu lepszym.

Ja sądzę, że na jego szale przechylilo sie to, że zdobywal trofea, bo to ktory z nich jest lepszy bym nie typowal. Po pierwsze nie porownywalbym zawodnikow grajacych na innych pozycjach, obaj są najlepsi w swiecie na swoich pozycjach. Szewa swoimi golami dawal mistrzostwo Wloch a Ronaldinho swoimi akcjami ( i bramkami równiez ) dal Barcelonie wyjscie z kryzysu. Oba kluby traca sporo gdy tych dwóch zawodnikach nie ma w skladzie, dlatego jak mowilem na poczatku Szewczenko wygral bo zdobywal trofea, no i moze dlatego że gra na rownym, wysokim poziomie od kilku lat.

W sumie obojetne mi bylo, ktory z tych dwóch zostalby wybrany bo obaj prezentuja taki sam - najwyzszy poziom.

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.14 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadze ze zwyciestwo sprawiedliwe ale reszta nie bardzo. Dziwia mnie dalsze pozycje. nie podoba mi sie tak niska pozycja MORO ktory mial rewelacyjny sezon i powinien byc co najmniej w pierwszej dziesiatce. Razi mnie brak Casillasa ktory broni rewelacyjnie choc nie przez caly sezon tylko ostatnio tak zaczal. Zobaczymy. Mam nadzieje ze za rok pilkarze REALu beda o 15 miejsc wyzej a na pierwszym miejscu bedzie RAUL ktoremu ta nagroda sie nalezy za caloksztalt i dziwi mnie ze jeszcze nigdy jej nie dostal

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2004.12.15 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ciekawi tylko jedno, czemu taki Ronaldinho wywodzacy sie z klubu ktory w 2004 i 5 lat wstecz nic nie zdobyl (a wrobelki cwierkaja ze w kolejnych 5 rowniez nic nie zdobedzie) zajal trzecie miejsce w plebiscycie, tuz za glownymi faworytami do zdobycia tej nagrody. A tacy na przyklad pilkarze Realu, utytulowani, piekni pozajmowali miejsca od 16 wzwyz. Najwyzej sklasyfikowano Morientesa, ktory drugie polrocze spedzil na lawie, potem figo, zidane.... co to sie dzieje? Surprised czyzby zaden z pilkarzy Realu nie zaslugiwal na lepsze miejsce ?czy po prostu byli tacy slabi

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: