Real - Levante
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.30 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real zdobył 3 ptk do tego strzelił 5 goli nie tarcąc ani jednego i nadal jest na 2 miejscu w tabeli.

Wydaje mi się że jest to powód do powieszenia się.

Konrad skoro nie cieszą cie zwycięstwa 5:0 to napisz z jakiego pogromu byłbyś zadowolony.

Jak dla mnie jest się z czego radować.Rozumiem być załamanym po przegranej z Barceloną albo remisie z Bayerem gdzie zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki ale kiedy drużyna wygrywa w ligowym meczu 5:0 to chyba nie tak zle :>?.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.11.30 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Real zdobył 3 ptk do tego strzelił 5 goli nie tarcąc ani jednego i nadal jest na 2 miejscu w tabeli.

Wydaje mi się że jest to powód do powieszenia się.

Konrad skoro nie cieszą cie zwycięstwa 5:0 to napisz z jakiego pogromu byłbyś zadowolony.

Jak dla mnie jest się z czego radować.Rozumiem być załamanym po przegranej z Barceloną albo remisie z Bayerem gdzie zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki ale kiedy drużyna wygrywa w ligowym meczu 5:0 to chyba nie tak zle :>?.

Nie jestem typem kibica któremu chodzi wyłącznie o PUNKTY<BRAMKI<STATYSTYKI, owszem to jest ważne ale dla mnie nie najważniejsze jest to, ja oczekuje pięknej gry, szczególnie po tych zawodnikach którzy teraz są w Realu, takiej gry jak chociażby tego co grał Real 4 lata temu, to był futbol nie z tej ziemi, po przyjsciu Ronaldo,Beckhama, odejściu Makelele ten klub mimo że wygrał PD nie gra tak jak kiedyś, a szkoda... :( dlatego uważam że Ronaldo jak i Beckham są zbędni!

Powrót do góry
Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.11.30 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blanco napisał:
trzeba będzie założyć jakąś grupę wsparcia dla tych, którzy sa załamani zwycięstwem 5:0

NIe jestem załamany, gdzieś tak napisałem? Marwti mnie styl gry zespołu, zaangażowanie kilku zawodników, z takimi Rywalami możemy wygrywac nawet po 10:0 i co z tego?

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.30 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HALA MADRID!!! To jest to. Duzo jeszcze brakuje ale widac ze strzaly z daleka i krotkie podania to nasza szansa na sukcesy. Z reszta zawsze tak bylo

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.11.30 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Widze Ad że nie potrafisz wychwycić kiedy pisze żartem a kiedy serio Smile.

widocznie masz ciężki dowcip :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.30 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konrad_ napisał:
Nie jestem typem kibica któremu chodzi wyłącznie o PUNKTY<BRAMKI<STATYSTYKI, owszem to jest ważne

To jest najważniejsze.

Konrad_ napisał:
ale dla mnie nie najważniejsze jest to, ja oczekuje pięknej gry, szczególnie po tych zawodnikach którzy teraz są w Realu,

Bądz cierpliwy, piękno z czasem wróci.Gdy sobie przypomne koniec tamtego czy początek tego sezonu to naprawde jest się obecnie z czego cieszyć.

Konrad_ napisał:
takiej gry jak chociażby tego co grał Real 4 lata temu, to był futbol nie z tej ziemi

Nic nie trwa wiecznie.

Nie ma na Świecie klubu,który zachwycałby non stop swoich kibiców.

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.11.30 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie zdanie jest oczywiście trafne, ale akurat co do Realu to nie do końca, przecież w tym klubie jest wszystko, co potrzebne do prymatu !! tylko jakoś grajkowie nie potrafią sie zgrać chyba... Rolling Eyes

Powrót do góry
Szymi666
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.30 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5:0 Piękny mecz!!! W drugiej połowie nastpiło przebudzenie zespołu! Czekam na mecz z Villareal. Ja obstawim wynik 1:2 dl Królewkich Rozwalimy ich! Będzie dobrze!

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.11.30 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konrad_ napisał:
Ronaldo może strzelić nawet 30 bramek w sezonie po 3 goli na mecz takim druzynom jak Levante,Getafe,Numanci, niech Ronaldo wygra nam mecz, niech jego bramka zadecyduje o zwyciestwie z mocniejszym przeciwnikiem i ....niech zacznie biegać Laughing

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że mecze z Getafe, Numanicą czy Getafe to mało ważne mecze... Jeśli myśleć tak jak ty to możemy bez problemu powtórzyć sukces Celty Vigo (ćwierćfinał CL i spadek do SD)... Ważne że Ronaldo strzela, jeszcze nie jest w świetnej formie, ale forma przyjdzie z czasem... Jakbyś nie zauważył to twój kochany Raul który strzela w superważnych meczach nie strzelił ani w meczu z Barcą, ani w meczu z Bayerem na BayArena... Troche marna ta twoja argumentacja... A na twoim miejscu nie nazywałbym Levante drużyną slabą... Co prawda jest to beniaminek, ale jak byś nie zauważył przed ostatnią kolejką Levante miało do Realu zaledwie 3 pkt. straty, a ogólnie bardzo dobrze się spisuje w PD... Nie możesz nazwać meczu z Levante mniej ważnym od meczu z Barcą bo ich wartość jest taka sama... Co najwyżej można nazwać go prostszym, ale to że coś jest prostsze wcale nie znaczy że jest mniej ważne...

Ogólnie uważam, że wynik jest dobry, w drugiej połowie Real pokazał klasę szczególnie te 5 cudownych minut.... Niestety zwycięstwo z Levante mimo wszzystko nie wyciągnie nas z kryzysu, chociaż jest to wazne zwycięstwo... Real wreszcie zaczyna wyraźnie wygrywać Very Happy

HALA MADRID!!!

Powrót do góry
Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.11.30 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Konrad_ napisał:
Nie jestem typem kibica któremu chodzi wyłącznie o PUNKTY<BRAMKI<STATYSTYKI, owszem to jest ważne

To jest najważniejsze.

Konrad_ napisał:
ale dla mnie nie najważniejsze jest to, ja oczekuje pięknej gry, szczególnie po tych zawodnikach którzy teraz są w Realu,

Bądz cierpliwy, piękno z czasem wróci.Gdy sobie przypomne koniec tamtego czy początek tego sezonu to naprawde jest się obecnie z czego cieszyć.

Konrad_ napisał:
takiej gry jak chociażby tego co grał Real 4 lata temu, to był futbol nie z tej ziemi

Nic nie trwa wiecznie.

Nie ma na Świecie klubu,który zachwycałby non stop swoich kibiców.

ok ja tobie nie wyjasnie moich racji, a ty mi swoich, mamy na ten temat odmienne zdanie wiec proponuje sie nie kłócić tylko w tym momencie poprzestac dyskusji, bo to nie o to chodzi obaj kibicujemy tej saemj drużynie wiec nie wypada Wink

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.11.30 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to sie mowi sfrustrowanym siano w odbyt.

a jak ktos to wzial do siebie to znaczy, ze do niego bylo skierowane.

Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.11.30 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I kto tu jeste frustratem zachwycajcie sie tymi wynikami ok nikt wam nie broni Exclamation

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.12.01 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablito89 napisał:
Jakbyś nie zauważył to twój kochany Raul który strzela w superważnych meczach nie strzelił ani w meczu z Barcą, ani w meczu z Bayerem na BayArena

No fakt, Raul nie strzelił w tych meczach bramki, a ile to razy Ronaldo trafił do siatki w tych meczach? hmm, zero? Raul walczył w tych meczach, starał się, widać że mu zależało! A Ronaldo? .... chyba nie za bardzo chciało mu się grać (co zdarza mu się ostatnio często)

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.12.01 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maylo napisał:
No fakt, Raul nie strzelił w tych meczach bramki, a ile to razy Ronaldo trafił do siatki w tych meczach? hmm, zero? Raul walczył w tych meczach, starał się, widać że mu zależało! A Ronaldo? .... chyba nie za bardzo chciało mu się grać (co zdarza mu się ostatnio często)

No nie powiedziałbym, że w meczu z Bayernem ktokolwiek się starał, a z Barcą było podobnie... I nie ma co gadać, że Ronaldo nie strzela goli w ważnych meczach, a Raul to robi, bo w meczach takich jak te z Barcą i Bayerem żaden z nich się nie popisał...

Zresztą dalibyście sobie spokój ludzie... Jeszcze dwa miesiące temu wieszaliście psy na Raulu bo grał do dupy... Raul gra troche lepiej to musicie sobie znaleźć innego kozla ofiarnego... Za mecz z Levante Ronaldo należy się pochwała chociażby za to że strzelił 2 bramki i to nie podlega dyskusji... Dziwi mnie to że smuci was zwycięstwo 5:0, bo jak dla mnie takie przebłyski pośród kryzysu formy Realu są bardzo przyjemne... Ciągle coś komuś nie pasuje... Wcześniej za niskie zwycięstwa (1:0), dzisiaj zwycięstwa w nie dobrym stylu...

Czyli jak niby powinno być??? Pewnie Real powinien wygrywać 20:0 posiadanie piłki powinno być 99,9%-0,1% i do tego Casillas powinien strzelić hat-tricka... Sorry ale chyba żyjemy w innej bajce :/ ...

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.12.01 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablito89 napisał:
No nie powiedziałbym, że w meczu z Bayernem ktokolwiek się starał, a z Barcą było podobnie...

No nie wiem, jak dla mnie Figo i Raul to się starali. I nie graliśmy z Bayernem Shocked

pablito89 napisał:
Zresztą dalibyście sobie spokój ludzie... Jeszcze dwa miesiące temu wieszaliście psy na Raulu bo grał do dupy...

he he, to może Ty daj sobie spokój z pisaniem głupot? Widziałeś kiedyś żebym "wieszał psy na Raulu?"

pablito89 napisał:
Za mecz z Levante Ronaldo należy się pochwała chociażby za to że strzelił 2 bramki i to nie podlega dyskusji...

Przecież ja nie krytykuje Ronaldo za mecz z Levante! Wielkie brawa dla niego za ten mecz się należą, problem w tym że ostatnio jego dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki Very Happy

pablito89 napisał:
Dziwi mnie to że smuci was zwycięstwo 5:0

Kogo smuci? Napewno nie mnie!

Chciałbym tylko móc powiedzieć po meczu w którym Ronaldo nie strzeli bramki, że zagrał dobre spotkanie, że się starał ...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: