Real - Levante
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.12.01 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maylo napisał:
No nie wiem, jak dla mnie Figo i Raul to się starali. I nie graliśmy z Bayernem Shocked

Oczywiście o Bayer chodzi... Sorry...

Maylo napisał:
he he, to może Ty daj sobie spokój z pisaniem głupot? Widziałeś kiedyś żebym "wieszał psy na Raulu?"

Jakbyś czytał dokładniej to zauważyłbyś że tylko pierwszy akapit odnosił się bezpośrednio do ciebie, a pozostałe do ogółu, a to że większość "wieszala psy na Raulu" było widoczne we wrześniu gołym okiem na forum...

Maylo napisał:
Przecież ja nie krytykuje Ronaldo za mecz z Levante! Wielkie brawa dla niego za ten mecz się należą, problem w tym że ostatnio jego dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki Very Happy

Jak już mówiłem wcześniej, jakbyś zauważył to użyłem liczby mnogiej... Czytając wypowiedzi np. Konrada_ odnosi się wrażenie że poprostu krytykuje Ronaldo za to że strzelił gole z Levante...

Maylo napisał:
Kogo smuci? Napewno nie mnie!

No i powtarzam poraz trzeci... Jak widzisz była tam liczba mnoga, więc nie było to tylko do ciebie chyba że masz rozdwojenie jaźni... Nie odnosiłem się tu bezpośrednio do ciebie, ale do ogółu... Do ludzi takich jak Konrad_, którzy najwyidoczniej nie potrafią się z niczego cieszyć, nawet do zwycięstwa 5:0 mają zastrzeżenia...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: