Skoki Narciarskie - Zima 2004/2005
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marki
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.01.03 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt dzisiaj nasz Orzeł z Wisły skoczył bardzo dobrze i oby 2 pozycja zostalo dla niego Smile tylko szkoda za Ahonen skacze jeszcze lepiej :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.04 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Małysz jest w dobrej formie, na początku nie wierzyłem za bardzo, że w tym sezonie będzie w stanie jeszcze wygrywać bądź być wysoko, a jednak zostałem miło zaskoczony Smile. Sądzę, że jesli dostanie porównywalne warunki do warunków Ahonena i innych czołowych skoczków, to spokojnie jest go stać na 2 lokatę. No i liczę na Mateję, że sie zrehabilituje i będzie gdzieś między 10-15 miejscem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.06 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K.... !!!! co za pech !!!

Tak się dobrze turniej układał i Adamowi i Robertowi,a tak tragicznie się skończył.Robert nie awansował nawet do 2 seri,a Małysz oddał zbyt słaby skok aby wskoczyć na pudło w generalce !!!

Ide się za....

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.01.06 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę..choć nie jestem takim zapalonym kibicem Adama to żal mi go dzisiaj było jak stał tak poza podium, choć był juz drugi. Znowu trafił na warunki bez wiatru i kiepsko mu poszło. Mateja tez był dobrą nadzieją na ten season, ale chyba nic wielkiego z tego nie bedzie. Martin Hoellwarth wygrał zasłurzenie i nie pozwolił wygrać 100% Turnieju Czterech Skoczni Ahonenowi. Rolling Eyes Hoellwarth juz długo trzyma sie w tej światowej czołówce i jakoś nie ustępuje. Wink Liczymy na wielkie emocje w następnym konkursie...

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.01.09 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu wygrał Jane Ahonen. 8) Czy on w tym seasonie przestanie? To juz jego 11 wygrana w 13 konkursach (tylko A.Małysz i M.Hoellwarth go pokonali Wink ). A dzisiaj w Willingen, Ahonen skoczył 152 m, ustanawiając rekord obiektu "Muehlenkopf" (rekors świata na "mniejszych" skoczniach). Najlepsze jest to, że w pierwszej serii skoczył "tylko" 135,0 i był szósty. W drugiej skoczył o wiele lepiej.

Adam Małysz zajął 9 miejsce, a Mateja 36.

Ten Puchar Świata jest juz roztrzygnięty, bo ta wspaniała forma Ahonena sie nie kończy Rolling Eyes ... Zapowiada sie jedynia "ostra" walka o 2 miejsce. Fin w tym roku zaskoczył mnie bardzo. Wygrywa i wygrywa. Wystarczy spojrzeć na klasyfikacje generalną:

1. Janne Ahonen (Finlandia) 1260 pkt
2. Martin Hoellwarth (Austria) 717
3. Jakub Janda (Czechy) 672
4. Roar Ljoekelsoey (Norwegia) 569
5. Thomas Morgenstern (Austria) 539
6. Adam Małysz (Polska) 518

Przewaga Fina jest ogrooomna.

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2005.01.09 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh , i tak najbardziej mnie rozwala 10 miejsce Polakow w "druznowce" :/
za nami tylko Kazachstan , ktory startowal w trojke

no, ale coz, jest super, bo zajelismy miejsce w pierwszej dziesiatce Rolling Eyes

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.10 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej Aaangie ja bym chciał żeby np. Nasza repreza w nodze była w pierwszej 10 na Świecie :P.

Nie jest zle ;).

A teraz poważnie.

Ten sezon jest tragiczny !

Nudne stało już się ciągłe wygrywanie Ahonena.Bardzo lubie Fina,ale ile razy można oglądać właściwie to samo.Reszta Finów skacze poprostu do d**y tak jak większość ekip.Mateja wrócił do swojej dawnej "formy" i Małysz nadal nie ma następcy :/.

Nie ma w tym sezonie takiej zaciętej walki jak kiedyś.

Finowie,Norwedzy oraz Niemcy nie są już tą potęgą,a Austria poza Hoellwarthem i ewentualnie Morgim nic wielkiego nie pokazuje :].

Dobrze że jest chociaż ten Ito i Janda (zawsze jakaś odmiana),ale Oni zazwyczaj nawalają w 2 seriach :/.

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.01.26 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie chce aby cos zdzialal Jakub Janda. Ma chlopak przeblysk i uwazam ze powinien to wykorzystac i podszlifowac forme by w przyszlym sezonie cos zdobyc.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.26 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No sezon się już dobrze rozkręcił i wychodzi na to że Ahonen już
wygrał kryształkę.Adam jest w bardzo dobrej formie i walczy o 2 lub 3
lokatę,gdyby Janne stracił formę to byłoby super.Wreszcie by ktoś
wygrywał co konkurs a nie jak.Janne wygraż 13 konkursów,2 razy na
2 miejscu i rau był 7 .W dwóch nie startował bo był chory.

Raul rulezzz Rolling Eyes

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.26 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na Puchar Świata dla Adama nie ma już co liczyć. Zresztą inni też chyba nie mają go prawa zdobyć - Ahonen ma tak ogromną przewagę, że chyba nikt mu nie jest w stanie tego trofeum odebrać. Tak tylko myślę, że Małysz powinien szlifować formę na MŚ które powoli się zbliżają. Forma Ahonena przecież nie może być przez cały dłuuugi sezon na tyle dobra by wygrywał konkurs za konkursem. Zresztą już powolutku widać jakieś oznaki osłabienia (ostatnie 7 miejsce w Titisee Neustadt).
Małysz dziś został mistrzem Polski a zatem widać, że forma przed Zakopanem dopisuje. Zapowiada się ciekawa walka Smile

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.26 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem teraz nastąpi zmiana lidera,oczywiście nie w generalce ale w kolejnych konkursach PŚ.Wydaje mi się,że Ahonen teraz złapie lekką zadyszke.Być może teraz np. Janda oraz Małysz przejmą pałeczke i to między innymi Oni teraz będą wygrywali konkursy.

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.26 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie w Zakopanem na 100% przynajmniej w jednym konkursie wygra Malysz, gdzie jak gdzie ale tam to on potrafi sie zmobilizowac. Poprzedni sezon jak pamietamy byl fatalny a tylko w Zakopanem pokazal klase będąc dwa razy 2. A teraz gdy ma forme moze byc jeszcze lepiej.

Tymczasem konkursy zblizaja sie duzymy krokami. Ja jade na niedzielny, o 1.15 w nocy mam pociąg z Katowic. Jade sam wiec moze byc troche smutno ale na samych zawodach pewnie o tym zapomne.

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.27 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twardziel, nie chciałoby mi się samemu do Zakopca jechać, w dodatku pociągiem... podziwiam i życzę samych pozytywnych doznań Smile

Też mam nadzieję, że conajmniej raz Adasiowi uda sie wygrać, w końcu nawet tory przygotowywane są pod Niego Smile Wink

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.27 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe dzięki

A z tymi torami to jest niezłe pitolenie. Ito jest lżejszy od Malysza a ma o 0,5 km lepszą prędkość, wedlug mnie Malysz ma po prostu źle smarowane narty.

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.27 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, własnie też odnosze takie wrażenie, że mistrzowie od woskowania nart Adama nie są zbytnio zorientowani w tym co robią.. Tak patrząc wstecz to chyba ma teraz najgorsze prędkości, a przecież mówi się, że kilka kilo musiał przytyć.
Ale - co najwazniejsze - jak jest dobra forma, to nic skoczkowi nie przeszkodzi, najwyżej nie będzie 1 czy 2 ale zawsze będą optymalne skoki. Liczę tak jak Wy, na 1 zwycięstwo Małysza, myślę, że Mu się należy - w tym roku naprawde się stara, forma zwyżkuje. Mam nadzieję, że nas nie zawiedzie.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: