Skoki Narciarskie - Zima 2004/2005
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.28 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małysz musi wygrać w Zakopanem

Raul rulezzz Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.29 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm a jednak zwężenie toru dalo efekt i predkosc Adama na progu byla porownywalna z reszta zawodników. A co do samego konkursu to trzeba jak zwykle podziekowac publicznosci za atmosferke, na takich wlasnie wydarzeniach sportowych czuć ten ogromny głód sukcesów, podobnie jest z siatkówką. Dla mnie to zawsze bedzie zadziwijace że gdy polska publiczność chce to potrafi byc najlepsza na świecie. A dla Malysza brawa za 1 miejsce, jednak widać że za bardzo chce i jest agresywny na progu i chce jak najdalej wylądować.

Jutro licze juz na pojedyncze zwyciestwo, niedlugo zbieram sie na pociąg, ehhh nie chce mi sie tam jechac tymbardziej że jstem troche przeziebiony i jeszcze ten mróz w Tatrach - 18, ale jak mus to mus.

Powrót do góry
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.01.29 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam wygrał !!! SmileSmileSmileSmileSmile):0SmileSmileSmileSmileSmile:SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile:Czy to nie piękne ??? SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.29 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękne Smile , ale ku sprawiedliwości należy dodać, że 1 miejsce podzielił z Roarem Ljoekelsoeyem z Norwegii, trochę nietypowa sytuacja, która nie zdarza się zbyt często. Miejmy nadzieję, że jutro już nie przytrafi się, i nasz pupil już nie będzie się musiał z nikim dzielić pierwszym miejscem...
no zobaczymy, tym bardziej, że będzie w Zakopanym nasz współforumowicz Smile, dlatego trza uważnie oglądać ten turniej, może Go dostrzeżemy Smile Wink
Szkoda Ugi3, że nie dałeś cynku w co będziesz ubrany Smile Wink a może jakiś transparencik Smile Wink

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.29 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh...wśród tylu tysięcy flag niedalbys rady mnie dostrzec ale jakby co to bede mial na sobie 3 szaliki Polski i dwie flagi :] , troche mnie przeraza to co pokazali na TVN, w niektorych miejscach scisk byl niesamowity, a ludzie pojawili sie juz 5 godzin przed konkursem, zastanawiam sie nad tym o ktorej isc pod Wielka Krokiew, do samego Zakopca dowine o jakies 6

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.29 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
Heh...wśród tylu tysięcy flag niedalbys rady mnie dostrzec

nie doceniesz mnie Smile Wink

oczywiście na jednej z flag będzie napis, Real Madryt Smile Wink

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.30 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie wygrana Adama oraz Roara.Obaj skoczkowie zapracowali na 1 lokate.Mam nadzieje,że dzisiaj Adam sprawi kibicom nie mniejszą radość niż wczoraj.

Troche się przestraszyłem gdy w 2 serii Adam niepewnie lądował.Już się bałem,że zaliczy glebe :/.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.30 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Adaś sprawił nam bardzo miłą niespodziankę Smile

Ugi, czekamy na sprawozdanie i wrażenia Smile

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.31 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogolnie musze stwierdzic, że jestem bardzo rozczarowany. Ale wszystko od poczatku:

Podróż w tamtą stronę spokojna, siedzialem sam w przedziale aż przyszedl taki gość, kompletny idiota, przeklinał, mówil o byle czym. Powiedzial tez, że organizatorzy PS w Zakopanem nadal spisują sie fatalnie ( mowil tak gdyz byl rowniez na 1 konkursie ) nie wierzylem mu ale tu jednak mial racje. Na skoczni pojawilem sie o 9 rano, nie bylo gdzie usiąść więc czekalo mnie 7 godzin stania na dziewięciostopniowym mrozie ( potem - 12 ), w godzinach miedzy 9 a 12 czas ,, umilała " mi muzyka puszczana z 3 - metrowego glosnika, który mialem nad głową, byla puszczona na max i byly to kawalki Metaliki i Marylin Manson - myslalem ze mi glowa pęknie. Kolejny minus to zero swobody, widzialem ze nie wszyscy tak mieli ale wiekszosc wygladala jak ścisniete sardynki w puszcze. Na dodatek część kibiców kompletnie pijana, rozpychali sie a ochrona nic z tym nie robila ( bo jak tu cos zrobic nie mogąc przecisnac sie przez tlum ). Spiker momentami również przesadzal, raz powiedzial bysmy sie wszyscy zlapali i tanczyli zorbe, kilku kibiców z tego scisku spadlo z trybun a potem spiker ich przepraszal. Z wydostaniem sie ze skoczni problemow juz nie bylo. Ale i tak 29 tys ludzi to stanowczo za duzo jak na mozliwosci tych trybun.
Jedynie jak to moge skomentowac to: kilka godzin męczarni, kilkanascie minut radości - gdyby Malysz nie wygral to bym byl naprawde wkurzony. Sam powrot rowniez do kitu. Wracalem tym żółto-niebieskim pociagiem, nie bylo miejsca wiec siedzialem na korytarzu miedzy przedzialami, na dodatek ogrzewanie sie zrabalo i drzwi wyjsciowe zaciely, istna Syberia.

Caly konkurs to show robiony pod Malysza. W przerwie miedzy 1 a 2 seria na telebimie mozna bylo zobaczyc Malysza ktory na zywo pytal sie kibicow czy dobrze sie bawią. Wiadomo jaka byla reakcja. Dla mnie ta zabawa byla niezrozumiala, w takim mrozie, w takich warunkach, mnie kompletnie przeszla ochota do zabawy i myslalem tylko o tym zeby sie stamtad wydostac.

A co ogolnie o kibicach mozna powiedziec? Wedlug mnie tzw. ,, pikniki " to najwieksze zagrozenie dla kazdego sportu. Polowa ludzi na skoczni nie potrafilaby wymienic 15 skoczków: część dlatego ze byla kompletnie pijana a druga czesc dlatego że oni o skokach wiedza tylko to ze Malysz jest w tym dobry. Ograniczają sie do poslusznego machania flagami ( to akurat wyglada bardzo efektownie ) lub trąbienia którego nienawidze. Trąbienie na swiezym powietrzu to jakies nieporozumienie, gdy w spodku robi sie to samo to naprawde slychac to świetnie, trzeba uszy zatykac a tu wyglada to jak jakies zbiorowisko łosi w okresie godowym ( podobnie na pilce noznej ).

Drugi raz bym nie pojechal gdybym wiedzial ze tak to bedzie wygladac. Zainteresowanie skokami w Polsce musi spaść by mozna bylo spokojnie podziwiac na zywo najlepszych skoczkow. Ale ciesze sie ze Adam wygral, niedlugo MS w Obersdorfie, najwazniejsza impreza w roku, jak tam zdobedzie medal to jest wspanialy gość.

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.31 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Adaś.Dwa zwycięstwa w pięknym stylu muszą robić wrażenie.Szkdoa,że nasi nie jadą do Japonii.Wie ktoś może które ekipy zdecydowały się na podróż do Azji???

Powrót do góry
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.01.31 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie super ze wygral Very Happy Very Happy Very Happy a do Japoni nie jada bo przecierz honen juz wygral puchar. Co prawda mlodsi mogliby pojechac no ale nikt nie jedzie.

Kidler
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.12 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malysz jest teraz w slabej formie, ale troche go tez oszukuja bo ma zawsze zly wiatr i sedziowie daja mu niskie noty. A tak wogle to
opracowalem nowy rewolucyjny system skokow dla naszych Skoczkow !!!!

System "V" jest do kitu ! Zobaczcie na dziob statku..ma przekruj trójkonta..co oznacza ze znacznie zmniejsza opór..Analizujac te sytuacje i podobne..( np. kształ klucza ptaków w locie..- tez trójkont) .. dochodze do wniosku ze Adam powinien po skoku nie rozszerzac nog do oliterki "V" ale do odwroconego "^" wtedy bendzie niejako rozcinal powietrze..ale według moich obliczen skoki bendom do 15 metrów dłuzsze !!! A sedziowie niech sobie odejmuja na poczatku! tak samo jak to bylo kiedys z pewnym niemcem co skakal wuwczas w powstajacym systemie "V" ..a pozniej juz traktowali to normalnie ! To jest moj pomysl! Pewnie zaraz sie pojawia jacy ludzie co mnie skrytykuja i powiedza ze jestem glupi. Ale kiedys tez tak mowili od tego niemca a dzisiaj wszyscy skacza jak on.

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.02.12 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteś głupi

Powrót do góry
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.02.12 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kidler - Dobra Rada:
1. Chcesz to zadzwoń do Heinza Kuttina - on Cie zrozumie 8)
2. Pomyśl 8)
3. Pisz po polsku 8)

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.13 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kidler może skoncentruj się na nauce,a nie pisaniu głupich postów,bo w przeciwnym wypadku nie ukończysz w tym roku 5 klasy szkoły podstawowej.

~ Chamartinnn ~ - on nie może pisać po polsku,miał pałe z tego przedmiotu na 1 semestr.

PS: Jestem za zbanowaniem.Wiadomo za prowokacje.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: