Skoki Narciarskie - Zima 2004/2005
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kidler
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.13 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Kidler może skoncentruj się na nauce,a nie pisaniu głupich postów,bo w przeciwnym wypadku nie ukończysz w tym roku 5 klasy szkoły podstawowej.

~ Chamartinnn ~ - on nie może pisać po polsku,miał pałe z tego przedmiotu na 1 semestr.

PS: Jestem za zbanowaniem.Wiadomo za prowokacje.

Dobra postaram sie juz pisac bez bledow.
Ale jak tak pisze to nie powod zeby mnie wyzywac od bananow.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.02.13 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<hahaha> czy - zastanawiam się, która emotka bardziej by pasowała jako odpowiedź na to powyższe.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.13 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ta -->

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.02.21 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Średnia Skocznia Mistrzostwa Świata Obersdorf.

1. Benkovic Rok SLO
2. Janda Jakub CZE
3. Ahonen Janne FIN
4. Romoeren Bjoern Einar NOR
5. Spaeth Georg GER
6. Damjan Jernej SLO
6. Loitzl Wolfgang AUT
6. Małysz Adam POL

30. Bachleda Marcin
40. Mateja Robert
45. Rutkowski Mateusz

mistrz świata na średniej skoczni w marcu skończy 19 lat, także piękny prezent przed urodzinami sobie sprawił, no i jeszcze wiele lat startów przed nim, pewnie usłyszymy o nim jeszcze nie raz.
Adasiowi gratulujemy szóstego miejsca.

Wyniki konkursu drużynowego na średniej skoczni

1. Austria
2. Niemcy
3. Słowenia
4. Finlandia
5. Rosja
6. Polska
7. Czechy
8. Szwajcaria
9. Japonia
10. Korea Płd.
11. Kazachstan
12. Norwegia
13. Białoruś
14. Chiny
15. Włochy
16. Ukraina

Polacy mieli wielką szansę na 5 lokatę, niestety nie zdołali wyprzedzić Rosjan, których piąta lokata i tak jest wielkim zaskoczeniem.

Czekamy teraz na dużą skocznię i trzymamy kciuki za naszych reprezentantów 8)

Powrót do góry
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.02.21 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze wtrące, że cieszy mnie lepsza forma Martina Schmitta. Na początku seasonu chłopak za przeproszeniem skakał jak jakiś zawodnik z nr 1. W tych ostatnich dwóch konkursach (indywidualny i drużynowy) widać stanowczy postęp Martina. W konkursie indywidualnym zajął 20 miejsce (niedawno się nawet do "30" nie łapał), a z reprezą Niemiec zajął dobre, drugie miejsce. Oby tak dalej Very Happy 3mam kciuki!

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2005.02.21 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, nie ogladala mkonkursow druzynowych :/ czemu Norwegia tak beznadziejnie wypadla ?? co sie stalo?

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.21 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petersen przypierdzielił 65 m.

W sumie dobrze, Norwegowie nazbierali nagród w poprzednim sezonie.

A co do MŚ to śmiech na sali, dla mnie to przestalo miec jakiekolwiek znaczenie, naprawde jest różnica gdy komuś wieje pod narty 2 m/s a w plecy 1,5 m/s. Forma gówno znaczy jezeli sie nie trafi z wiatrem. Malysz naprawde nigdy nie mial szczescia do wiatru i to trzeba uczciwie powiedziec. Poza tym nieporozumieniem jest budowanie skoczni w takich miejscach. Przeciez ta skocznia na ktorej bedzie olimpiada to jakis zart. Wiatr 4 m/s w plecy - to bedzie dopiero loteria. Skocznie powinno sie budowac w takich miejscach jak w Zakopanem. Tam w ostatnich latach wogole nie bylo problemu z wiatrem, w tym roku nie poczulem ani jednego podmuchu.

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2005.02.22 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skocznie powinni zbudować po dachem, wtedy wszyscy mieliby jednakowe warunki. Skoro projektuje sie ,buduje niewyobrażalne obiekty ,stadiony ,budynki to dlaczego o tym nie pomysleli? :> Co do MŚ, to byłem optymista jednak teraz uważam ,ze nie zdobedziemy medalu(Malysz nie zdobedzie...) Jest loteria ale tez trzeba uczciwie przyznac ,ze Malysz nie jest tym Malyszem co 2,3 lata temu.

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.22 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jednak wciąż jakieś nadzieje chociaż na brąz mam, oby utrafił z wiatrem.
Benković na normalnej skoczni odleciał innym w pierwszym skoku i po sprawie było, ale fakt, że formę chyba załapał niezłą, drużynowo spisywał się najlepiej ze Słoweńców. Myślę, ze na dużej skoczni o medale mogą powalczyć Ahonen, Małysz, Janda, Hoellwarth i Ljoekelsoey. Mam nadzieję, że lepiej pójdzie Ahonenowi - temu skoczkowi już kibicuję od dawna i w przekroju całego sezonu to zasłużył na coś lepszego niż brąz.
Oczywiście najmocniej kciuki trzymam za Małysza, ale chyba 2 pierwsze lokaty są poza jego zasięgiem, a szkoda...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.24 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahonen wygra

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.02.28 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i wygrał...

wyniki indywidualne na dużej skoczni.

1.Ahonen Janne FIN
2.Ljoekelsoey Roar NOR
3.Janda Jakub CZE
4.Bystoel Lars NOR
5.Benkovic Rok SLO
6.Hautamaeki Matti FIN
7.Loitzl Wolfgang AUT
8.Jussilainen Risto FIN
9.Hoellwarth Martin AUT
10.Pettersen Sigurd NOR
11.Małysz Adam POL
12.Romoeren Bjoern Einar NOR
13.Damjan Jernej SLO
14.Uhrmann Michael GER
15.Morgenstern Thomas AUT

miejsca pozostałych Polaków

37.Stoch Kamil
39.Rutkowski Mateusz
47.Bachleda Marcin
50.Mateja Robert

I tak skończyły się nasze marzenia o medalu mistrzostw, chociaż po pierwszej serii było bardzo dobrze, wszak Małysz był na 3 pozycji, niestety drugi skok był fatalny i skończyło się na 11 pozycji, szkoda...

Drużynowo też wypadliśmy gorzej.

1.Austria
2.Finlandia
3.Norwegia
4.Słowenia
5.Niemcy
6.Rosja
7.Szwajcaria
8.Czechy
9.Polska
10.Japonia
11.Kazachstan
12.Włochy
13.Korea Płd.
14.Chiny
15.Białoruś

Pozostaje złożyć wyrazy podziekowania i szacunku dla Justyny Kowalczyk za zajęcie 4 miejsca w biegu na 30 km techniką klasyczną. Bardzo duży sukces.

Powrót do góry
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.03.01 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam zawsze najbardziej lubiłam Martina Schmitta, nie wiem czemu, Hannawald'a i Ahonen'a nigdy (...) <-- pewnie dlatego że oby dwaj byli największym zagrożeniem dla Małysza :]
Tak ogólnie to też nigdy mnie nie ciągnęło do skoków narciarskich.., coraz rzadziej oglądam... Poza tym mam dość przez moją mamę :P ogląda każde skoki i jest 'wielkim kibicem' Małysza, jeszcze nei widziałam żeby ktoś tak przezywal jak ona wszystko co sie dzieje na skoczni Very Happy

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.03.20 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i skończył się tegoroczny season skoków narciarskich.

1. Ahonen, Janne Fin 1715
2. Ljoekelsoey, Roar Nor 1440
3. Hautamaeki, Matti Fin 1275
4. Małysz, Adam Pol 1201
5. Hoellwarth, Martin Aus 1179
6. Janda, Jakub Cze 1164

Kryształową kulę zdobył oczywiście Janne Ahonen, który wygrał w tym seasonie 12 konkursów. W ostatnim konkursie w Planicy zajął jedynie 6 miejsce. Ale jaka tam była walka na końcu, chyba widzieliście? Najpierw na treningu przed konkursem Bjoern Einar Romoeren skoczył 234,5 m ustanawiając rekord szkoczni, ba! rekord świata. Ale w drugiej serii (juz konkursu) Matti Hautamaeki (wspaniała końcówka seasonu, 6 zwycięstw, świetna forma i ostatecznie 3 miejsce w klasyfikacji ogólnej) skoczył 235,5 m. Chyba wszyscy myśleli, że to juz koniec. Natomiast Bjoern Einar Romoeren nie dał sobie tak wydrzeć rekordu i poprawił Hautamaekiego o 3,5 m, skacząc na 239 m. To juz był koniec. Widhoelzl i Ljoekelsoey skoczyli bezpiecznie, nie ryzykowali. Ale zaryzykował, pewny juz zdobycia kryształowej kuli, Janne Ahonen. Nie poddał się koledze z Norwegii i skoczył na 240m !!! Niestety nie udało mu się wylądować. Przy lądowaniu uderzył plecami i głową o zeskok. Wyglądało to nie groźnie i chyba juz wszystko jest okey. Tylko troszkę poobijany jest i ma złamany kawałek kości biodrowej. Gdyby nie upadek to on był ustanowił rekord świata na najdłuższy skok - 240m. Dramatyczny był ten ostatni konkurs, A.Małysz zajął 15 miejsce (nigdy go nie lubiłem, nie lubie i nie polubie - nie pytajcie czemu...). Janne dostał za triumf w PŚ 335 500 franków szwajcarskich. Dla porównania Małysz wzbogacił się o 140 150 franków.

Tak zakończył się kolejny season skoków. Nie było tu jakiejś ostrej walki o zwycięstwo w ogólnej klasyfikacji, bo Janne Ahonen, juz od kilku konkursów sobie ją zapewnił i był na pewno faworytem. W końcówce obudził się kolega z drużyny Ahonena, Matti Hautamaeki. Wygrał 6 konkursów i wskoczył na 3 miejsce. Drugie zajął, jak zresztą rok temu, Roar Ljoekelsoey. Objawieniem seasonu można chyba nazwać Roka Benkovica. Polacy znowu pokazali, że poza Adamem, nie mamy nikogo godnego skakania choćby w pierwszej trzydzieśce. Małysz w wywiadze powiedział, że nie chce nic zmieniać, jeśli chodzi o trenera itp. A ze swojego 4 miejsca jest zadowolony.

Mnie smuci troszkę, że Martin Schmitt i jego koledzy z kadry tak słabo wypadli troszkę. Tylko Uhrmann znalazł się w pierwszej '10' PŚ. Martin skakał wyraźnie lepiej w niektórych konkursach, ale to jeszcze nie to (90 pkt, o 3 więcej od 'naszego' Mateji).Tęskno ta "tym" Schmittem, który jeszcze się bił o punkty z Małyszem. Ciekawe też, czy w następnym seasonie zobaczymy na skoczni Hannawalda, który podobno się podnosi powoli.

Do następnego...

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.03.20 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezu wreszcie=nienawidzę zimy i jego sportowego symbolu - skoków narciarskich :]

Jeśli chodzi o Małysza to moim zdaniem ma jeszcze przed sobą 3-4 sezony, w których będzie zajmował miejsca w pierwszej dziesiątce, a potem powolutku zacznie odchodzić i zostanie trenerem Klimka Murańki może :]

Teraz pora na Motylię

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.20 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy konkurs był najciekawszy w całym sezonie.

Co do Adama,to uważam,że ta słabsza forma potrwa u Niego jeszcze troche czasu,po czym się odrodzi.Tak samo jak kilku innych zawodników (np. z Finlandii i Austrii).

Co do dzisiejszego konkursu.

Najbardziej mnie zastanawia to,czy zawodnikom obiecano jakąś ładną premie za pobicie rekordu skoczni ?

Wyglądało to tak jakby zawodnicy napalili się na ten rekord,tak jak biali ludzie kiedyś na złoto w Ameryce :/.

Paru skoczków zapłaciło za to upadkami,zwłaszcza Ahonen,który skoczył 240 metrów i upadł na kręgosłup :/.

Ambicje mają wielkie,ale rozsądku ani troche !

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: