Villarreal - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.12.05 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maylo napisał:
Ronaldo znowu się obijał, nie można o jego grze powiedzieć nic dobrego, to już zaczyna być nudne, ale Ronaldo znowu nie biegał, nie walczył, jednym słowem norma!

ej co ty jakby nie Ronaldo to Real popadłby w jeszcze większy kryzys niż jest, przecio to El Fenomeno:lol: Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.12.05 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mdramski napisał:
To nie wina Ronaldo

hmm, śmiem się z Tobą nie zgodzić Very Happy To że dla Ronaldo nie chce się biegać to jest tylko jego wina.

Ostatnio zmieniony przez Maylo dnia 2004.12.05 23:37, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Mysza123
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.05 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe a celades zagral dobry mecz:p ale ronaldo zawiodlem sie na tobie:/:/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.12.05 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maylo napisał:
mdramski napisał:
To nie wina Ronaldo

hmm, śmiem się z Tobą nie zgodzić Very Happy To że dla Ronaldo nie chce się biegać to jest tylko jego wina.

A ja się z Tobą nie zgadzam, bo nieprzygotowana jest cała druzyna z wyjątkiem paru piłkarzy. Jak widzisz wymiana Ronaldo nie pomogła drużynie w niczym. A co do jego indywidualnej formy - cóż, mniej hamburgerów, więcej biegania Smile

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.12.06 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam z tego remisu jestem w pelni zadowolony.
A wpuszczenie Meji to imo nie taki zly pomysl. Yellow Submarine zaczela dominowac i zadna ofensywna zmiana by tu nic nie przyniosla, a tak udalo sie dowiezc remis.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.12.06 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obwinianie jakiegoklwiek napastnika za mecz z Villarreal to pomyłka, Ronaldo nie biegał w tamtym sezonie, ale strzelił tyle bramek bo miał dobre podania. Mecz Villarreal z Real Madryt, można podsumować jako mecz drużyny słabej z drużyną bez formy. Real wogóle nie miał pomysłu na gre i bez Figo nie był w stanie stworzyć nawet jednej akcji ofensywnej. Ronaldo dostał jedno dobre podanie od Owena, zmarnował to, ale Owen jakoś lepiej nie gral. W Liverpoolu na Anglika pracowała cała drużyna a w szczególności Heskey, tutaj wymaga się od niego większej kreatywności, ale on tego nie umię i to nie jest jego wada, to jest w końcu środkowy napastnik i stawianie go za Ronaldo się nie będzie sprawdzać. Jak w tamtym sezonie za Ronaldo biegał Raul, był niewidoczny i grał cofniety to Ronaldo przynajmniej miał miejsce do gry, Brazylijczyk z Anglikiem się nie potrafią zrozumieć. Morientes wyszedł na pare no 20 minut i cudu nie zdziałał, choć pare dobrych zagrań pokazał, gdyby Morientesa wystawiać czy to z Ronaldo czy Owenem czy z Raulem to byłby większy pożytek.
Dla mnie najgorszym zawodnikiem meczu był Solari, nie podzielam och czy achów nad jego osobą. Grał bezproduktywnie, wikłał się w niekączące się drybling, mało centr, mało podań. Od SOlariego można było wymagać przynajmniej próby zastąpienia Figo, ale nie ta klasa. Beckham znowu pokazał, ze La Liga to nie jego poziom, a liga angielska jest mocno przereklamowana i tamtejsze gwiazdy nie błyszczą gdzie indziej, ale z rzutu wolnego uderzył ładnie to mu odpuszczam. Najlpiej dla mnie zagrali Helguera, Samuel i Casillas. i

Powrót do góry

pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.12.06 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodze się z tobą Supreme... Ronaldo nigdy nie biegał i zawsze był otyły od kiedy jest w Realu... Może i nie jest w do końca dobrej formie ale to nie wynika tylko z jego predyspozycji to wynika z postawy całej drużyny... W zeszlym roku Ronaldo też nie biegał a został królem strzelców La Liga... Więc to nie w tym jest problem... Problem tkwi w całej drużynie, a głównie w trenerze który nie potrafi zmobilizować drużyny do pracy... A jego brak kompetencji jest coraz bardziej widoczny... Nie wiem jaki był jego zamiar jednak najwyraźniej poprostu chciał on uzyskać remis... Bo inaczej nie potrafie sobie wytłumaczyć wprowadzenia Meiji za Solariego...

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.06 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis przy takiej grze to sukces. Z taka gra nie mamy czego szukac w Rzymie. Ale ostatnio widac ze REAL ma bardzo nierowna gre. Raz graja jak amatorzy sztuk pieknych a raz najprawde fajnie. Nie wiem co bedzie w Rzymie. Oby bylo dobrze. A tak szczerze mowiac to spodziewalem sie gorszego wyniku jak wiedzialem ze w podstawowym nie wyjdzie ani RAUL ani MORO ani Zidane. Kto tam mial konstruowac te akcje? Ronnie ktory w tym meczu przebiegl kilka metrow? Jedynie Solari cos dogrywal ale oni i tak nie umieli tego wykorzystac. Brawo dla Casillasa. Czekam na Rzym

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.06 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacko88 napisał:
Z taka gra nie mamy czego szukac w Rzymie.

Z takimi zawodnikami na boisku jak w meczu z Villarreal napewno.

W sumie liczyłem przynajmniej na skromne zwycięstwo.Drużyna była mocno osłabiona więc remis nie jest taki zły.

Dobrze że Real nie przegrał ale niestety 1 ptk to marne pocieszenie gdyż Barca się oddaliła w tej kolejce o kolejne punkty.

Wczoraj byłem troche zajęty więc nawet nie śledziłem relacji live,tak więc o meczu wiem bardzo mało.

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.12.06 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co napisaliście, to remis można uznać za dobry wynik, także 1 pkt. może cieszyć, ale w kontekście zwycięstwa Barcy, która nam ucieka to nie za dobry prognostyk.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.07 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
jacko88 napisał:
Z taka gra nie mamy czego szukac w Rzymie.

Z takimi zawodnikami na boisku jak w meczu z Villarreal napewno.

W sumie liczyłem przynajmniej na skromne zwycięstwo.Drużyna była mocno osłabiona więc remis nie jest taki zły.

No tak. Ale moglo byc lepiej. Obrona radzila sobie nawet dosc dobrze. Niech dobrze sobie jutro radza do tego dojda dobrzy pomocnicy (mam nadzieje ze wejdzie Solari bo ostatnio dobrze gra) i napastnicy (RAUL+MORO ewentualnie na zmiane Owen i Ronnie). Pozyjemy zobaczymy

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: