Ciekawy transfer :P
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
$atan
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.23 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacko88 napisał:
Az tak glupi Perez to chyba nie jest zeby sprzdac Solariego ktory powinien trafic do podstawowej 11 ale naszej druzyny a nie innej

Myślę, że jednak jest głupi Smile A na pewno był. Ach ta sprzedaż Makelele...
Nie zdziwiłbym się gdyby postanowił sprzedac kogoś z "niedocenianych", ale Sacchi (nie wiem jakie dokłądnie będzie miał kompetencje) chyba nie pozwoli na taki ruch Confused .

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2004.12.23 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie - Perez jest zdolny do wszystkiego (czasem tego żałuje Płacze ). Dla mnie Solari to b.dobry piłkarz, niedoceniany przez Real. W Madrid gra tylko na zmianę, co pokazał np. ostatni mecz. Szczytem była jusz (chęc) wypuszczenia go w 93min. w meczu z Leverkusen. Przecież trener zachował sie jak świnia. Każdy gupi mógł zauważyć, że była to zmiana na czas, a nie po to by wygrać mecz. Szkoda mi sie wtedy zrobiło Solariego, że taki pomiatany jest :( . Do tej zmiany nie doszło i dobrze.

Mamy tu dwa przykłady niedocenianych piłakrzy - Morientes i Solari. Osobiście nie zdziwie sie jak lada dzień usłyszymy o ich tranferach...Taka prawda...Mam tylko nadzieje, że jak jusz dojdzie do jakichkolwiek przetasowań, to pokażą oni światu, i głownie Perezowi, że są bardzo dobrymi graczami. W Realu sie nie rozwiną...ach ta nieugięta włądza Pereza... :(

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2004.12.23 11:54    Temat postu: Re: odp Odpowiedz z cytatem

ushi napisał:

Chyba sie nie zrozumielismy. Ja nie napisalem, ze stawiam Solariego na (jak ty to nazwales) DM. Chodzilo mi o to, ze Beckham powinien ustapic miejsca w skladzie Solariemu, a Solari ma grac na lewej stronie. Zeby nie bylo niedomowien to np. SOLARI ---- ZIDANE ------ GUTI ------- FIGO. Jesli chodzi o Figo na lewym skrzydle to chyba nie powiesz mi, ze Figo tam nie gra. Moze nie zawsze, ale bardzo czesto go tam wiadac Smile

Myslalem, ze wyrazam sie w miare jasno ;][/b]

Przyjmujac taktyke realu, to teraz Zidne na DM ;] ale nie wykluczam, ze taktyke mozesz zmienic. A co do Figo, to on gra na prawej stronie. To, ze sie zapedza na lewa, to nie jest zadne uchybienie taktyki. On tak po prostu gra. Gral tak wczesniej, gral tak w reprezie, teraz nadal gra w ten sam sposob. Nie sadze, ze jesli by sie kurczowo trzymal swojej nominalnj pozycji, to ze to by cos przynioslo. Jemu jest potrzebny dobry partner, ktory potrafi sie "zamienic" pozycja. No ale na dzien dzisiejszy, to duza czesc druzyny powinna sie zmienic Twisted Evil

kamilpalonek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.29 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie tam Solari nie odejdzie do Barcy. Ten transfer jest nie mozliwy przynajmniej tak mi sie wydaje Exclamation Exclamation Exclamation

HALA MADRID Exclamation Exclamation Exclamation

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.30 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę,że kolega Kamil idzie śladem Fana Raula 1991 i pisze posty równie obfite pod względem treści jak wyżej wymieniony nabijacz
Co do Solariego to wątpie w ten transfer.Prędzej Solaris trafi do Anglii lub do Włoch,aniżeli do Barcy.Perez popełniłby kolejny duży błąd pozbywając się Argentyńczyka...

Powrót do góry
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.30 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i kolejna próba pozyskania Galaktycznego Do Barcy.On
powinien grać zamiast Becksa bo on jest w słabej formie.Gdyby
go sprzedali to był by wielki błąd.Jak go będą puszczali w 1 składzie
zawsze to zobaczą że nie warto go sprzedawać.

http://realmadrid.pl/forum/viewtopic.php?t=3428 - Serpico

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: