Carlos Tevez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.09 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juve oraz Milan we Włoszech są poza zasięgiem pozostałych drużyn.To są dominujące zespoły w Seria A i nie dziwie się że już na początku sezonu mają tak wysoką przewage.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
władzio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.09 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme, a ty dalej swoje. Przyznaję, że pomyliłem się co do kulis przejścia Adriano do Interu, natomiast twoje teorie średnio mnie interesują - Adriano wezwali to co miał nie przyjść?
Szukasz na siłę jakiegoś śmiesznego usprawiedliwienia żałosnej polityki transferowej Pereza.
Eto'o pokazał realowi środkowy palec, bo po raz kolejny nie oferowali mu gry - kiedy zdobył z reprezentacją Kamerunu mistrzostwo na olimpiadzie to real kupił Munitisa :|
O ile wtedy mógł sobie pozwolić na czekanie, bo był właściwie jeszcze nastolatkiem, o tyle teraz, kiedy osiągnął juz 23 lata nadszedł czas, żeby zaczął grać wreszcie w pierwszej jedenastce naprawdę wielkiego klubu.
Ale Pampers miał to gdzieś to nie ma się co dziwić, że Eto'o wybrał Barcelonę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Magik 1
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.22 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tevey to swietny zawodnik szybki dznamiczny m swietna technike i dobry przeglad pola jestem za ale jak juz ktos wspomnial jest jk na razie za malo medialny jak na politzke tranferowa Pereza

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.24 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta prawdopodobieństwo,że kupimy Teveza jest raczej nieduże,ponieważ całkiem niedawno zmienił barwy przechodząc z Boca do Corinthiasu.Poza tym nie potrzeba Realowi nowego napastnika zważywszy na tym,że w kadrze są już Owen Raul i Ronaldo(chyba,że któryś z nich odejdzie),a także młody Portillo.

Powrót do góry
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.24 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałby się ale to tylko spekulacje

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.02.24 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tevez nie przejdzie do Realu, po pierwsze jest niepotrzebny, a po drugie nie puści go włąściciel, podobno bogatszy od Abramowicza :] nastepny niszczy piłke...

Seba 12
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.20 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teves to doskonały zakup więc bierzmy puki gra w Brazyli a nie w jakimś Europeiskim klubie

Powrót do góry
Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2005.08.21 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 5 lat moze przyjść wtedy będzie miał ok 26 lat Smile
Tevez & Adriano atak hehe, ciekawie brzmi na papierze. ;]

Powrót do góry
bartek77
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.24 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skat3 napisał:
Tevez nie przejdzie do Realu, po pierwsze jest niepotrzebny, a po drugie nie puści go włąściciel, podobno bogatszy od Abramowicza :] nastepny niszczy piłke...

Abramowicz nie może być bogatszy od samego siebie - to on jest powiązany z MSI, głównym sponsorem Corinthas. A tak w ogóle nie ma ktoś jakiegoś linka do kompilacji z udziałem Teveza?

Powrót do góry
Kapusta23
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.02 08:07    Temat postu: Carlos Tevez Odpowiedz z cytatem

Carlos Tevez to piłkarz światowej klasy.Potrafi grać na pomocy i na ataku.Gdyby nam nie wypalil transfer Robinho to by się mogło przymierzać po tego argentynczyka.Napewno będzie grał kidys w Europie i tam się wykażę.

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.09.02 19:10    Temat postu: Re: Carlos Tevez Odpowiedz z cytatem

Kapusta23 napisał:
Gdyby nam nie wypalil transfer Robinho to by się mogło przymierzać po tego argentynczyka.

Kapusta23 w jakim ty świecie żyjesz :/. Kolejny nabijacz postów. Wciska bezmyślnie w klawiaturę. Że jescze jakiegoś ostrzeżenia nie dostałeś.

Powrót do góry
Kapusta23
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.03 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj gościu,chodzi o to że jak by transfer Robinho do Realu by się nie udał,czyli by nie przeszedł do nas,to by się mogło kupić Teveza,kumasz? Evil bo raczej ten transfer by byl teraz nie możliwy bo to jest piłkarz z poza UE i trzeba by najwyżej się pozbyć jednego z poza UE.A Cicinho i Ricardinho będą mieli paszport.POWIEDZ MI O CO CI CHODZI???????????:/

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.09.03 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapusta23 o to, że z kontekstu zdania które napisałeś wynika, że Robinho jeszcze nie jest w Realu. "Gdyby nam nie wypalił transfer Robinho..." mogłeś jeszcze dopisać, że ", ale wypalił" czy coś takiego, to by było jasne. Następny raz pisz przejrzyjściej Wink .

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.09.03 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil, ty jesteś bardziej upierdliwy i skory do poprawiania, niż ja. Dobra, mógł Kapusta użyć czasu zaprzeszłego (tak, mamy taki czas), ale po cholerę? To zdanie jest doskonale zrozumiałe i raczej nie ma w nim nic złego, w przeciwieństwie do takiego "Wedlug mnie Figo powinien odejść z klubu", też autortswa Kapuchy. O dwóch kretyńskich tematach nie wspominając.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.09.03 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie zdanie kapuchy jest tez całkowicie zrozumiałe nie wiem po co sie irytujesz Kamil

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: