Racing Santander - Real Madryt 18.12.2004
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.12.17 14:20    Temat postu: Racing Santander - Real Madryt 18.12.2004 Odpowiedz z cytatem

Mecz 16. kolejki zagramy w Santander z miejscowym Racingiem, który zajmuje 15. miejsce w tabeli Primera Division. Obydwa kluby potrzebują punktów, gdyż Real po nie dokończonym meczu z RSSS spadł na 4. miejsce, natomiast Racingowi też przydałyby się jakieś "oczka", tak przecież potrzebne w walce o utrzymanie. W Realu jak narazie wszyscy są gotowi do gry (oprócz oczywiście Borjy i Woodgate'a ;)), trzeba tylko teraz czekać na to, żeby żelazna jedenastka (bo z pewnością taka pojawi się na stadionie Racingu) odniosła zwycięstwo Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.12.17 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Real stać na zwycięstwo, chyba tylko zabraknie Ronaldo, jest Zidane, powinniśmy wygrać. Z zespołami pokroju Santander udawało się to 1:0 osiągać, więc bądźmy dobrej myśli ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.12.17 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle że bedzie 2:0 dla REALU . Figo ostatnio miał słabszy mecz wiec teraz powinien dobrze zagrac. Braknie Ronaldo, ale przecież Owen jak dostaje szanse to ją raczej wykorzystuje. Wiec Figo i Owen strzelą bramki.

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.18 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze po tym meczu charytatywnym przestana myslec o tym co sie stalo niespelna tydzien temu w niedziele. Mam nadzieje ze ten mecz charytatywny bedzie ich przelomem ze ci zawodnicy kiedys grajacy w REALu powiedzieli im co nieco i tym ich zmotywowali. Cos czuje ze nie wygramy. Obym sie mylil

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.18 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strata punktów w meczu z Racingiem będzie katastrofą !

Mam nadzieje że Real wygra.

Będę zadowolony nawet ze skromnego zwycięstwa.Dla mnie liczą się teraz tylko 3 ptk.

Ciekaw jestem jak zagra Owen ?

realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.12.18 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym obstawiał, że sypnie bramkę, w końcu nawet nieźle gra na ataku, patrząc na czas jaki spędził na boisku. Oczywiście liczę na udany występ Figo, Zidane'a i Raula + 0 kwiatków w obronie a'la Samuel, Carlos i Salgado ;). Także mnie ucieszy niskie zwycięstwo, ale to raczej dobrze nie poświadczy o formie Realu, która jest stanowczo za niska na drużyny pokroju Juve, Barcy itp.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
havana
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.18 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle,ze powinni maxymalnie sie skupić na tym meczu,bo poprostu nie mozemy tracic już wiecej pkt.Mam też nadzieje ze forma barcy nie utrzyma się zbyt długo:D(okropna jestem,wiem)
a tak na marginesie dodajac,odbeigajac nieco od tematu dzisaj sie kapnełam,że mecz: Real-Barca odbedzie sie w moje urodziny:d mam nadzieje ze real sprawi mi miłą niespodzianke

Powrót do góry
havana
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.18 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nawet obstawiala ze to własnie owen stzreli ostatnią bramke:) i mam andzieje ze tych bramek wogol bedzie dzisaj jak najwiecej

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.12.18 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w meczu z tak słabą drużyną jak Racing stracimy punkty to niestety ale mozemy sie pożegnać z La Liga... To dla nas bardzo dogodna sytuacja aby odrobić kilka punktów straty do Barcy, ponieważ Katalończyków czeka trudne spotkanie z Valencią... Bawiąc się w spekulacje moglibyśmy zmiejszyć przepaść między Barcą a Realem do 6 pkt. (zakładając wygraną Realu z Racingiem i w 7 min. z Sociedadem i porażke Barcy), to oczywiście czysta spekulacja, ale kto wie... Smile
Racing nie jest w tym sezonie wymagającym rywalem... W moim mniemaniu Real powinien wygrać wyraźnie podobnie jak w meczach z Albacete czy Levante...
Co prawda gramy bez Ronaldo jednak nie uważam tego za jakieś wielkie osłabienie bo w końcu Ronnie ostatnio nie gra zachwycająco, choć w meczach ze słabymi drużynami prezentował się ostatnio dość dobrze... Jest to duża szansa dla Owena, który ostatnio prezentuje się dość dobrze... Szkoda troche że znowu w pierwszej 11 nie pojawi sie Moro, żal mi że taki talent sie marnuje... Wolałbym żeby przeszedł do Liverpoolu bo niestety w Realu tylko się chhłopak marnuje...

HALA MADRID!!!

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.12.18 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak zaprezentuje się Owen, który pewnie dostanie szanse od pierwszej minuty. Ja stawiam na 2-1 dla nas, kto wie, może po bramkach Owena Laughing

Powrót do góry
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2004.12.18 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i 3-2. Zidane raruje nam dupska. Nie wierzylem jak uslyszalem i zobaczylem :/ Ale jestem szczesliwy :P a jak. Nie moge duzo o meczu powiedziec bo go tylko slyszalem Very Happy ale chyba byl emocjonujacy... Dobrze, ze Real wygral, a Remon znow popisuje sie genialnymi zmianami(na 5 min przed koncem).

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.18 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za mecz !

Emocje do końca i strzelony zwycięski gol w końcówce spotkania !

Brawo dla Owena,Raula oraz Zizu za bramki a tak że między innymi dla Figo bo między innymi dzięki Niemu padły gole nr 1 oraz 3,no i dla fenomenalnego Casillasa !!

Super że udało się zdobyć 3 ptk,ale gra nadal nie pozwala na duży optymizm przed pierwszym spotkaniem z Juve.

Bardzo mnie zaskoczył wyjściowy skład.Carlos oraz Beckham na ławce ? Bardzo ciekawe.Przynam się że się ucieszyłem ze zmian w składzie.Może zawodnicy wkońcu nie będą grali tylko za nazwiska ? Nie wiem czego było to przyczyną.

Ciekawe co się stało Becksowi ? Był niezadowolony że siedzi na ławce bo jest poprostu słaby czy może poprostu na kibel Mu się chciało ?

Ostatnio zmieniony przez FigoRonaldo dnia 2004.12.18 21:58, w całości zmieniany 1 raz

pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.12.18 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze przed chwilą miałem zamiar napisać że jestem zażenowany tym meczem... Na szczęście boski Zizou nas wybronił... Ufff... Cóż za ulga.... Very Happy Wynik napewno nie jest zadawalający... No niestety ale 3:2 z 17 w tabeli Racingiem nie wróży nam dobrze na przyszłe spotkania z Barcą czy Juve... Ważne jednak że zwyciężyliśmy... Może wreszcie odrobimy jakieś punkty do Barcy ale o tym dowiemy się jutro... A póki co możemy się cieszyć z 3 pkt. Very Happy Very Happy

HALA MADRID!!!

Powrót do góry
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2004.12.18 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle ze Becks z gory wiedzial ze jak nie gra od poczatku to nie wejdzie, a brakowalo mu odrobiny szacunku dla decyzji trenera i olal mecz, bo pomyslal ze jak on nie gra to co to ma byc. Moze sie myle. Przeciez go nie znam, ale takie odnioslem wrazenie. Bo kto z lawki wychodzi z meczu ??

Vesna
free hugger

PostWysłany: 2004.12.18 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emocje jakich mało. Cieszą 3 punkty, ale do optymalnej formy długa droga. Gratuluję osobie, która prowadziła relację (chyba Hugo). Powinieneś byś wróżką :P

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: