Racing Santander - Real Madryt 18.12.2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.12.19 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że nasz "trenerek" to wielka dupa Very Happy ale tym że posadził dziś na ławce Beckhama to mi normalnie zaimponował Laughing

Mam nadzieje że Becks obrazi sie na wszystkich po tym meczu i opuści Madryt w zimie Wink

Meczu nie widziałem, ale podobno Owen bardzo się starał, strzelił bramke, więc jego występ należy zaliczyć do udanych. Wynik jest niezły, dwa razy przegrywaliśmy by na koniec zgarnąć trzy punkty.

Figo jak dla mnie to jeden z najlepszych piłkarzy Realu w tym sezonie, w każdym meczu pokazuje że chce mu się grać. I że potrafi ....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.12.19 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bramka strzelona w 90 min. Smile szczeście to, czy...

podobno szczęście sprzyja lepszym Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.19 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygralismy! To dobrze! Ale moze byc jeszcze lepiej! Lap za marsa!
Na powaznie to zdobylismy wazne trzy punkty przyblizajac sie do Barcy. Tylko ze z taka gra nie mamy sie co pokazywac w 1/8 LM. Mysle ze Owen godnie zastapil Ronniego a MORO godnie Owena. Brawo dla MORO ktory uratowal nasz dupe wchodziac w 90 minucie bo powiedzmy sobie szczerze ze to on wypracowal ta bramke a Zizou ja wykonczyl. Sadze ze MORO jesli zostanie aby do lata to jeszcze nie raz uratuje nam dupe. A co z Becksem beksa? Co za lalus. Chyba sie bal ze jak nie wejdzie nie zarobi kasy i straci pozycje czwartego najbogatszego sportowca. Ufff... Naprawde mi go szkoda ;)

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.12.19 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to zmobilizuje Becksa do ciężkiej pracy i wreszcie bedzie grał tak jak tego wszyscy oczekują 8) 8) 8)

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.19 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacko88 napisał:
Sadze ze MORO jesli zostanie aby do lata to jeszcze nie raz uratuje nam dupe.

Jeżeli będzie grał więcej,niż 3 minuty co 10 mecz,to zapewne masz rację.

Niestety Morientes od dawna jest niedoceniany i zapewne już w tym oknie odejdzie z klubu.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.12.19 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam mam nadzieje, że Morientes odejdzie, bo szkoda go, z drugiej strony móglby choć jedną bramke strzelić.
Pozatym wszystkie 3 gole w stylu polskim czyli wjechane do bramki.

Powrót do góry

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2004.12.19 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby 3:2 dla nas...ale jaki to był mecz...Racing jusz w samych statystykach wypada lepiej. Wiecej oddanych strzałów (18-12), więcej celnych (9-6), mniej straconych piłek (64-67), tylko bramek mniej. Jak było na wizji to nie wiem bo nie oglądałem. Ale sądząc po relacji, to przynam tu komuś racje, że bramki były wepchnięte do bramki (wszystkie w polu bramkarza).

No i Morientes grał tylko 5 minut. Ale do tego jusz sie chyba wszyscy przyzwyczailiśmy (że gra 3 minuty albo wogóle :( ). Szkoda mi chłopaka, bo sie w Realu marnuje. Myślę, że w tym sezonie grałby tak jak w poprzednim w Monaco. No ale nie gra Płacze . Szkoda mi goooo......

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
adraul
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.19 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Statystyki statystykami ale zawsze zwycięztwo

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.12.19 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwycięstwo niby jest, ale styl (z tego co można było wyczytać z relacji) nie może budzić większych nadziei na dwumecz Real-Juve. Tyle dobrego że się udało odrobić 2 punkty do Barcy która zremisowała z Valencią. Brawa dla Zidane'a i wszytkich co się przysłużyli do tego że mamy kolejne 3 punkty a nie 0. Ale patrząc obiektywnie to jest cienko. :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.12.20 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie luklem mecz i moge cos napisac. Bzdura jest twierdzenie, ze chlopaki grali bez zaangazowania, czy styl byl fatalny. To po prostu Racing narzucil niezle tempo. Na poczatku bylo widac jaki agresywny pressing stosuja. Real zagral dobry mecz. A Guti zaczyna byc klasa sama dla siebie. Swietnie sie ustawia, zalicza udane odbiory, przerywa akcje, zajebiscie rozprowadza pilke, czy to krotko, czy na skrzydlo przez pol boiska, czy prostopadle - np swietne podanie do Zizou, po ktorym Francuz znalazl sie sam na sam, szkoda tylko, ze liniowy sie dopatrzyl spalonego, ktorego nie bylo. Prawie nie ma niecelnych podan, bez problemow potrafi sie utrzymac przy pilce agresywnie atakowany przez 2 kolesi, a co ciekawe wykonywal wolny, ktory pewno by normalnie Becks wykonywal i tak ladnie zakrecil pilke, ze Raul prawie brameczke ustrzelil. Javi Garcia widac, ze mlody dwa razy wdal sie w niepotrzebna kiwke i po stracie poszly dwie grozne kontry, ale jak na 1szy mecz w 11 i 17 lat to zajebiscie + asysta i ladny strzal. W ogole widac bylo, ze sie z Gutim uzupelniaja, jakos tak plynnie to wygladalo, a nie tak, ze Guti zostawia miesce Becksowi. Owen coraz bardziej mi imponuje, technike tez ma niezla. A taki z niego kurdupel, a tak wyskoczyl w gore przy bramce. Raul tez niezle sobie pogrywal - moze cos w tym jest, ze przy Ronaldo nie blyszczy? Figo i Zizou ponizej pewnego poziomu nie zeszli. Obrona tez mozliwie, choc 2ga bramka zawalona strasznie. Bravo nie blyszczal, ale raczej nie gorzej od Carlosa. Iker jeden blad straszny zrobil, na szczescie nikogo obok z Racingu. A strzal Naftiego obroniony cudownie. Podsumowujac nie jest zle.

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2004.12.20 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest zle chlopaki pokazali klase na tle silnego rywala i doslownie go zmietli Very Happy a guti - mozg druzyny.

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.12.20 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej potrafimy wygrywac jak sedziowie sa przeciw nam, a nie tylko remisowac przy ewidentnym drukowanku 8)
A Guti jak napisalem klasa sama dla siebie :]

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2004.12.20 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alez sedzia rowniez byl przeciwko nam!! w pierwszej polowie powinny byc dwa karne dla nas, a on tylko jednego podyktowal i to w drugiej polowie, no ale pocieszajace jest to ze byl to 'miekki' karny i takie sie tez gwizdze

odnosnie gutka to byly przecieki iz jest to zawodnik, ktory zglosil sie do rosella z pomyslem grania za darmo przez pol roku ;]

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.12.20 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komu jak komu, ale Boixowi, ktory ma niezle wtyki u Rosella, to trzeba wierzyc

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.20 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygralismy. No i dobrze. Mam nadzieje ze w wazniejszych meczach jak np. z Juve, Barca i pucharowych sedzia bedzie obojetny albo po naszej stronie. Byle nie przeciw nam bo ostatnio niemal nie stracilismy przez to kilku punktow. A co do tego darmowego grania pokazuje to ze jest on prawdziwym galaktycznym ktoremu nie chodzi o kase tylko o gre

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: