South Park
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roadkiller
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.19 12:31    Temat postu: South Park Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie, czy ogladacie, lub kiedykolwiek ogladaliscie ta kultowa kreskowke Wink A moze lubicie jakies inne programy/filmy, np. jackassy/monthy python (mam nadzieje, ze dobrze napisalem) Question

ps. prosze mi nie wkrecac, ze taki temat juz jest Wink

Ostatnio zmieniony przez roadkiller dnia 2004.12.20 17:58, w całości zmieniany 1 raz

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.12.19 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No South Parki to ja lubie. Trzeba przyznac, ze jak na Jankesow to w miare inteligentna rzecz ;p Wkurzaja mnie jedynie gotowe moraly. Ale sa zajebiste motywy jak z Marklarami, seksem swinki i slonia, SuperBestFriendsami, daunobojka, drabina do nieba (!), Krazy Kripplesami (!), szurikenami i profesorem chaosem, czy Paris Hilton (szacunek dla Pana Niewolnika). Szkoda, ze w czwartek byl ostatni odcinek 8 serii i nastepne dopiero na wiosne...

roadkiller
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.19 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze jest polowanie, chipicomuny, odcinek z "pier... mongola" no i halloween Very Happy
w zasadzie wszystkie sa super Twisted Evil

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.12.19 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakby ktos chcial sie zainteresowac: http://www.southpark.tv.pl/
Ostatni odcinek mi sie zajebiscie podobal, choc nie jest jakis mega smieszny, ale w ogolnym klimacie cartmanowskim :]

roadkiller
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.19 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypomnialem sobie o czyms takim jak "happy tree friends" Very Happy Nawet niezle, lecz jest to troche zbyt monotonne. Ale raz na jakis czas... Twisted Evil

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.12.19 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roadkiller napisał:
przypomnialem sobie o czyms takim jak "happy tree friends" Very Happy Nawet niezle, lecz jest to troche zbyt monotonne. Ale raz na jakis czas... Twisted Evil

ciężkie okaleczenia i morze krwi !!!!
do tego jeszcze fajna muzyczka Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
roadkiller
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.22 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ciężkie okaleczenia i morze krwi !!!!
do tego jeszcze fajna muzyczka

muzyczka kosi Very Happy robi swietne wrazenie jak sie to oglada pierwszy raz Very Happy wydaje sie, ze bedzie to zwykla bajeczka, a tu szok

Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.01.05 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO ja nie musze wam mowic ze South Park is the best 8) i Jackassy tez mi sie zajbiscie podobaja. pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.01.05 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

South Park oglądałam tylko kilka razy i to po niemiecku, a tego języka zupełnie nie łapię, więc zbytnio się nie pośmiałam ;) Natomiast Happy Tree Friends chętnie oglądam, humor jest w moim guście. Ostatnio na informatyce grałam nawet w gierke na podstawie tej bajki(?). Świetna zabawa Very Happy

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.01.05 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają wszystkie bajeczki ("South Park" i "Happy Tree Friends")jak i "Jackassy" Wink . Jak widziałem je po raz pierwszy to umierałem ze śmiechu. Teraz juz mi sie znudziły Wink ...

"South Park" oglądałem jak byłem mały, ale jeszcze niedawno oglądałem je na niemieckiej Vivie (to chyba nie jest autoreklama?). Ucze sie niemieckiego 2 rok ale umiem jedynie kilka zdań na pamieć i nic nie rozumiem (taki gupi język :P ). Ale większośc odcinków oglądałem i zromiałem :P . Uważam że "South Park" to świetna bajeczka dla "troszkę" starszej młodzieży. "South Park" rządzi 8)

Z "Happy Tree Friends" tez sie na początku śmiałem. Z pierwszego filmiku beczyłem długo. Ale teraz juz mnie mniej śmieszą te zwierzaczki, może dlatego że znam wszsytko na pamięc Wink . Tez grałem w gry z "Happy Tree Friends". Jest pełno stronek o tym własnie temacie:).

"Jackassy" są dla ludzi z dużymi nerwami, bo nie kiedy tam przesadzaja! :P Oni mają szalone pomysły (co mało powiedziane!). Jest jeszcze jeden program tego typu ale nie pamiętam nazwy... czasami nie wiem czy sie śmiać czy płakać Wink ....

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
kamil100
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.01.05 16:33    Temat postu: Hmm.. to była zabawa Odpowiedz z cytatem

Prawde mowiac nigdy nie ogladałem i nie mam zamairu ogladac South Park , bo mi sie to jakos wogole nie podoba , chociaz koledzy mowili ze sa spoko ale ja i tak nie mam ocoty tego ogladac !!!
A co do Jackassow to mi sie bardzo podoba . Znam kolesi ktorzy lubia ,ze tak powiem sie w to bawic np. skacza z przedszkola na drzewa itd. Ja raz sam to probowałem to sie niezle poobijałem . Najlepszy pomysł na jaki wpadlismy to wyjsc po piuronochronie na 4 pietrowy blok . Smile Ale teraz jest za zimno wiec przerwalismy zabawe , ale w krotce rozpoczynamy spowrotem ..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2005.01.05 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To juz lepiej zebys ogladal niz takie glupoty robil... Ile ty masz lat? Odpowiadasz juz za siebie? I czy jestes wystarczajaco wysportowany do tego wychodzenia? Jak dla mnie bardzo glupi pomyl i szczerze odradzam realizacji! [no i tak mysle, ze nie mowiles serio :P ale ostrzezen nigdy nie za wiele. A nuz dzieki mnie uratuje sie jakas duszyczka ]

FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.05 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIe oglądałem tego,ale mam nadzieję że by mi się
to spodobało.Może kiedyś..... Evil

Powrót do góry
kamil100
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.01.05 17:13    Temat postu: 15 Odpowiedz z cytatem

Ja mam 15 lat . Nas jest 10 .trzech kolesi Z wieku 15 lat razem ze mna a reszta to kolesie majacy 16 lat . Nie martw sie jak narazie nikomu sie neic nei stało Smile powtarzam jak narazie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2005.01.05 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no jakby co, to napisz cos ze szpitala A tak serio, to fajna pewnie zabawa, ale niezbyt to polecam, zreszta co ja moge mowic :P Twoje zycie i ty o nim decydujesz, ale jako ze jestes kibicem Realu to uwazaj na siebie Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: