Alkohol
Idź do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.22 17:29    Temat postu: Alkohol Odpowiedz z cytatem

Ten post pisze pod wplywem bo wlasnie mielismy zajebiste zakonczenie 2004 roku w szkole, jak ktos zablokuje temat to nawet lepiej.

Czemu lubicie alkohol? Co wam sie w nim podoba? Jak sie po nim bawicie? Bo ja z nieśmialego chlopaka przeistaczam sie w szalenca, jakias godzine temu obrzygalem sobie spodnie wracając autobusem ze szkoly, a teraz jest mi okropnie niedobrze. Jak jest u was?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.12.22 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fuuuuuuj :/ Alkohol trzeba umieć pic :>

Powrót do góry
allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.12.22 18:28    Temat postu: Re: Alkohol Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:

jakias godzine temu obrzygalem sobie spodnie wracając autobusem ze szkoly,
No wiesz co nie mogles tego zrobic na kims innym <hahaha> .................................. <hahaha>

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.22 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po alkoholu człowiek robi głupoty,których normalnie za Chiny by nie zrobił.

Z alkoholi lubie tylko piwo.Pije je nie po to aby się upić tylko poprostu browar mi smakuje.

Co do tych przygód w autobusie to ja bym się tak tym nie chwalił,bo nie ma czym :/.

Tak jak Cwirek napisał,pić trzeba umieć.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.12.22 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zastanawiałem się czy nie założyć takiego tematu, ale Ugi uprzedziłeś mnie Smile

W sumie to zwykle piję okazjonalnie, piwo tylko w małych ilościach, 1 góra 2, nie lubię go zbytnio.

Łódka to już co innego, zależy jeszcze jaka, ale wolę ją niż piwo.

Nie lubię win musujących(dla tych którzy nie widzą, to to wszystko co większość nazywa szampanami, te wszystkie specyfiki za 10-50zł).Z tego co mi wiadomo to prawdziwy szampan jest tylko z Francji i troche kosztuje, swoją drogą, chętnie bym kiedyś spróbował

I zdecydowanie zgadzam się z Cwirkiem, pić trzeba umieć, nigdy nie piję tak żeby mi się film urwał, a co rzygania to także raczej mi się nie zdarza. Mój organizm ma dość dużą tolerancję do alkoholu.

W twoim przypadku Ugi to raczej trochę przesadziłeś, ale alkohol ma także swoje zalety.

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.12.22 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, pić trzeba umieć. Jeżeli chodzi o sylwester to chyba najlepiej pić standardowe rzeczy takie jak szpman, wino czy piwo ale cos mocniejszego nie nadaje sie, sylwester to najbardziej wyjątkowy dzien w roku i go trzeba pamietać.

Zeby nie wpisywac sie do tematu Private Life napisze, że mdłości juz mi przeszly, nie wiem tez jakim sposobem udalo mi sie przekonac rodzinke, że ktoś a nie ja obrzygal mi spodnie, mimo wszystko nie żałuje że w taki sposob zakonczylem ten rok w szkole, chyba nawet wychowawca mial polewe ze mnie więc spoko.

Powrót do góry
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.12.22 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to może Ugi wtajemniczysz nas w ten swój niezwykły proceder pożegnania tego roku w szkole?? :>

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.12.22 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja alkohol piję jedynie okazjonalnie np. na imprezach, inaczej kompletnie nie mam z tego przyjemności. Toleruję jedynie piwo, wódkę i coś mocniejszego ewentualnie, wino to syf. :] Alkohol tylko z towarzystwem :]

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.12.22 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i alkohol jest dla ludzi Smile ale z umiarem, nie jestem zwolennikiem robienia z siebie pijaka i zazwyczaj mi się to udaje, inna sprawa, że nie lubię wódki i za nią nie przepadam!! nie widzę, żednej przyjemności w piciu, ale oczywiście przy okazji, dla towarzystwa, od czasu do czasu...czemu nie Smile uważam, że napojem bogów jest piwo i je lubię, także w rozsądnej ilości.

Powrót do góry
Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.12.23 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... to ja sie lepiej nie wypowiadam. Po prostu jak dla mnie - trzeba tylko kontrolowac ilosc. Najlepiej nie przesadzac, ale tez korzystac z urokow sil przyrody ;) No i pamietajcie, obojetnie co - co za duzo to niezdrowo!!!

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.12.23 01:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, niezły temat ;) Macie rację, pić trza umieć, jeśli chodzi o mnie to może odstaję od innych ale mi browar nie smakuje Confused Tzn. 1 pucha - ok, ale więcej jakbym miał pić to już mi to nie wchodzi, zdecydowanie wolę wódkę - jak dla mnie może być bez popitki nawet ;). Wina... raczej w porzo, aczkolwiek w życiu chyba z 4 razy piłem, nie jestem jakimś wielkim ich zwolennikiem. Co do zalewania się w trupa to mi się nie zdarzyło jeszcze, tak samo jeszcze nigdy się nie zrzygałem, mimo iż wydawałoby się, że po sporych ilościach powinienem. Myślę, że mam dość mocną głowę (patrząc czasem na kumpli, jestem w stanie więcej wytrzymać ;) ). Ale najważniejsze to potrafić znaleźć umiar, picie tylko w doborowym gronie i umiarkowanie bo im go więcej, tym głupsze rzeczy się robi ;).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.12.23 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja pic nie umiem - upijam sie jak glupia i glupie rzeczy robie :P
po wodce i kolorowych alkoholach wymiotuje [przez wodke totalnie nie pamietam swoejj studniowki]

wina nie trawie, szampana nie lubie
za to kocham piwo :] i moglabym pić i pić bez konca - zarowno na imprezach jak i w upalne dni dla ochlody :]
no i po dwoch piwach mam taki moj ulubiony stan lekkiej kontrolowanej fazki :P

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.12.24 06:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam krotko dzieci=nie pijcie wogole,przestancie pic, poki jeszcze nie jest za pozno :/ Ja cos o tym wiem... :|

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2004.12.24 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziadek DaaN ma rację

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.12.25 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jak pilem to mialem chilaut (nie wiem jak to fajne slowo sie pisze:P ). Ostatnio bylem na dyskotece z okazji andrzejek. Z chlopakami tak sie zajebalem ze nic nie pamietalem. Uswiadomili mi ze gdy kazdy skakal na aprkiecie ja tanczylem przytulanca z laska, macalem ja po tylku i lizalem sie. To byl najgorszy wieczor w moim zyciu. Pozniej byla w sumie nie jasna sytuacja bo dziewczyna wiadomo wkreci sobie a ja wolalem o tym zapomniec. Przynajmniej teraz wiem ile moge pic zeby sie dobrze bawic i miec tzw chilaut. Ale na pewno alkohol nie zawsze sluzy czlowiekowi. Po tych andrzejakch dziwnie chodzilo sie po szkole bo nie wieszs do konca co robiles i w ogole. Ale coz...Bog mnie do picia nie stworzyl i teraz to wiem :P

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Następny
Strona 1 z 77
Skocz do: