Skoki narciarskie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2002.10.29 14:12    Temat postu: Skoki narciarskie Odpowiedz z cytatem

Czy ktos z Was interesuje sie skokami narciarskimi ????

Dla mnie pilka nozna i skoki wlasnie, to sa dwie dyscypliny, ktore mnie kreca najbardziej. Caly rok nieprzerwanych emocji...
No, a juz niedlugo (juz, juz naprawde niedlugo) rozpocznie sie Puchar Swiata, a w tym sezonie mamy przeciez, oprocz TCS i lotow, takze Mistrzostwa Swiata...
Rany, co to bedzie za sezon ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2002.10.29 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys uwielbialem ogladac skoki.Pamietam jeszcze Weisfloga ,podobal mi Peterka gdy byl w wielkiej formie no i oczywiscie Funaki.Ostatnio moje zainteresowanie skokami zmalalo poniewaz odczuwam juz nimi przesyt w TV.Letnie Grand Prix, zimowe zawody to poprostu juz nudne te ciagle ogladanie Malysza&CO.Jak meczu porzadnego to nigdy nie puszcza a nudne letnie zawody puszczaja...

Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2002.10.29 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie wcale nie puszczali 'nudnych letnich zawodow' (tzn. bylo tylko kilka transmisji) bo p. Malysz nie startowal, a w naszej TV panuje przekonanie, ze Polacy to tylko dla niego skoki ogladaja (brrr).

Powrót do góry
Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2002.10.29 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Polacy to tylko dla Małysza skoki oglądają.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2002.10.29 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się już Małysz i te całe skoki znudziły, to nie to, co piłka nożna Very Happy Ale w zimie jak jest przerwa w rozgrywkach piłki to oczywiście oglądam skoki (ale nie każdy konkurs)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2002.10.29 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet lubiłem czasami popatrzeć w zimowe popołudnia na skoki,ale popieram Jemieliana,że większość ludzi w naszym kraju ogląda skoki bo Adam jest w dobrej dyspozycji.Z pewnością gdyby nie jego osiągneięcia nie byłoby takiego zaintersowania tą dyscypliną sportu.
*Hala Madrid*

Powrót do góry
realmanka
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.10.29 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam skoki narciarskie. Oczywiście piłka nożna to dla mnie sport nr 1 Smile Ale skokami interesuję się o wiele dłużej Smile

Maggi
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.10.29 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak.... Skoki narciarskie to moja pierwsza miłość Very Happy Ech pamiętam jeszcze to forum na SNC. Prawda Veni?

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2002.10.29 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoki narciarskie to czad!
Szczególne ostatnie 2 lata... Oczywiście interesowałem sie nimi o wiele wcześniej. Mój pierwszy ulubiony zawodnik to niezawodny w swoim czasie Toni Nieminen ,pózniej niesamowity Kazuoshi Funaki-to był techniczny mistrz ,teraz troche słabszy ale sentyment pozostaje.
Pamiętam moją wizyte w Zakopanem na Pucharze Skoków Narciarskich w 1999 roku , wtedy jeszcze A.Małysz był cieniutki.Widzów było może z 5000 tysięcy ,moje piękne zdjęcie z Jane Ahonenem Laughing .Ogólnie wyjazd udany. Moja druga wizyta na zawodach to był rok 2002. Pojechałem tam razem ze swoją dziewczyną ,pociąg z Katowic o godz ok 4:00 rano ,kibice już jechali, dojechaliśmy ok 11:30 ,jeszcze bez biletu. Po zakupie biletów na Krupówkach udajemy sie na skocznie. Dochodzimy i mój widok całkiem inny niż w 1999 r. -skocznia już pełna kibiców ,wchodzimy na obiekt ,i zaczynamy ,,oglądać''. Ściśnięci przez cały konkurs jak sardynki w puszcze ponad 4 godz. Adam M. niestety zajmuje 7 miejsce-niedosyt nie możliwy... Planowaliśmy zostać tylko na sobote ale tak sie super złożyło ,że znależliśmy nocleg Laughing 8) i niedzielny konkurs był również z naszym udziałem. Biletu już nie kupowaliśmy ,widzów przyszło może z
70 000 tysięcy! Atmosfera niepowtarzalna i napewno niezapomniana. Adaś stanął na wysokości zadania i zajął 1 miejsce. Radość była niesamowita i niemal nie do opisania.Super wyjazd!
Tak więc jestem nie tylko telewizyjnym kibicem ,staram sie jezdzić na zawody na żywo. W 2003 roku najprawdopodobniej również sie wybiore.
I miejmy nadzieje ,że Adam Małysz znowu będzie wszystkich nas zachwycał tak jak to robił przez poprzednie 2 lata.
Pozdr Wink

Powrót do góry
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2002.10.30 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwirek mam jedno pytanko:Jakie to uczucie być "sardynką"pośród 70.000 ludzi'Question''8)'pozdro...
*Hala Madrid*

Powrót do góry
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2002.10.30 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mowiac, to mnie do szalu doprowadzila malyszomania, bo sie nagle okazalo, ze jest 'mnostwo fanow skokow'. A wczesniej bylo tak spokojnie... Nie mam nic przeciwko Malyszowi, ale przeciw pseudo fanom - wiele.
Jedno co dobre, ze teraz mozna liczyc na transmisje w naszej TV (z reguly).

Na forum na SNC swego czasu bywalam, ale jak teraz weszlam z ciekawosci to mnie nieco ogluszylo, to co tam sie stalo. Niemniej sama strona SNC jest OK.

Powrót do góry
Ogur
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.10.31 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje Kasia.Osobi scie od kiedy pamiętam oglądałem skoki i zawsze dużo wiedziałe.Jakoś nie było zbyt wielu fanów tej dyscypliny wśród moich znajomych.A po tym jak Małysz zaczoł odnośić sukcesy to wszyscy stali sie fanami.I to jest właśnie fałszywe.Jak Adam przestanie dobrze skakać to znowu odwrócą się od skoków.

Carlos i Raul Rulez.
PORTILLO RZADZI.
REAL IS THE BEST
Powrót do góry
Bene
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2002.11.02 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy sie nie interesowalem skokami, dopóki Malysz nie stal sie objawieniem, w zeszlym roku ogladalem prawie wszyskie konkurencje i w tym tez mam taki zamiar

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ogur
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.11.02 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bene a jak znam życie to jak Małysz przestanie dobrze skakać to znudzą ci się skoki.co nie?

Carlos i Raul Rulez.
PORTILLO RZADZI.
REAL IS THE BEST
Powrót do góry
Bene
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2002.11.02 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem Ogoreczku, nie jestem w stanie teraz Ci na to odpowiedziec, moze tak moze nie. A jak tak sie stanie to Cie poinformuje oczywiscie.
Pozdrowka

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16
Skocz do: