Skoki narciarskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.03.26 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubiłem ogladac skoki za czasów zwycięstw Adama Małysza i mam nadzieję że znowu Polak będzie wygrywał

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.26 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubiłem oglądać skoki DO Małysza, potem stoponiowo przestawałem się tym sportem interesować...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
truskawa100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.06.13 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoki narciarskie ogladalam, jak malysz wygrywal, albo chociaz jako tako sobie radzil. najblizszych jakie beda chyba nie bede ogladala...

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.06.13 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zawsze odkąd pamiętam zawsze oglądam skoki i będe je oglądał. Oczywiście sukcesy Małysza powodowały, że nie przegapiałem żadnego turnieju. W sumie to ciekawe jak jeden człowiek potrafi przyciągnąć przed telewizory miliony.

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.13 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mdramski napisał:
W sumie to ciekawe jak jeden człowiek potrafi przyciągnąć przed telewizory miliony.

W kraju, w którym panuje głód na sukcesy sportowe nie trudno o to, skoki to jedyna popularna dyscyplina, w której mamy coś do powodzenia...bo piłka nożna leży, kosz średnio, hokej średnio...no może jeszcze siatka i żużel stoi na wysokim poziomie ale to wszystko

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.13 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można również liczyć na gorączke Olimpijską a zwłaszcza na Robertomanie 8)

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.13 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mdramski napisał:
A ja zawsze odkąd pamiętam zawsze oglądam skoki i będe je oglądał. Oczywiście sukcesy Małysza powodowały, że nie przegapiałem żadnego turnieju. W sumie to ciekawe jak jeden człowiek potrafi przyciągnąć przed telewizory miliony.

osobiscie zgadzam sie z teza Ugiego3 ty byc moze jestes prawdziwym kibicem, ale mój ojciec ogląda to odkąd Małysz wypłynął, nawet teraz nie jest zainteresowny euro2004 tylko pyta sie czy nie wiem cos o Małyszu. Z piłki nożnej tylko mecz Łęcznej ogląda odkąd jest w pierwszej lidze czyli odkąd ma sukcesy, dla wiekszosci ludzi poprostu trzeba sukcesów.
Mnie Małysz nudzi Wink

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.31 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam is back Exclamation Exclamation
Wielkim hukiem przypomnial się kibicom Adam Malysz, który dziś wygral zawody letniego GP na skoczni w Hinterzarten. W 2 serii odrobil stratę puktową do Morgensterna. Rutkowski również spisał sie dobrze ( 15 pozycja ). A więc narazie jest OK, brak presji wplywa dobrze na Adama, tak trzymać, czyzby wielki come back w zimę??

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.31 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam w Adama nigdy nie wątpiłem ale wolałbym żeby tą formą trafił na sezon zimowy niż na letnie GP Confused Kto wie może będzie 4 kula Rolling Eyes Napewno byłoby miło.Polska nie ma dużych sukcesów w sporcie więc tym bardziej jesteśmy głodni sukcesów Adama,który w sporcie i tak wszystko co najpiękniejsze dla kraju osiągnoł i nigdy mu tego nie zapomnę !

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.06 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimek Murańka lepszy od Małysza!

Polscy skoczkowie przygotowują się do konkursów Letniego GP w Zakopanem. Wyczyny kadrowiczów trenujących na Wielkiej Krokwi przyćmił we wtorek niespełna dziesięcioletni Klimek Murańka. Młodziutki zakopiańczyk skoczył... 135 metrów!

Niewiele więc brakowało, aby pobił on rekord skoczni Svena Hannawalda ze stycznia 2003 roku. Trenujący na Krokwi Adam Małysz był pełen podziwu dla nastolatka z czwartej klasy. W tym wieku on skakał kilkadziesiąt metrów bliżej.

Czyżby więc w Zakopanem narodził nam się talent na miarę Małysza? Trenerzy uspokajają. Tylko jeden nasz skoczek przeszedł do historii po takim skoku - Wojciech Fortuna na igrzyskach w Sapporo. Na razie więc pozwólmy Klimkowi na spokojne ćwiczenie swych umiejętności. Szkoleniowcy kadry już wiedzą o jego talencie.

Shocked

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.09.06 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimek Murańka a kto to jest ?? Smile Wink nie mam nic przeciwko nowej nadzieji polskich skoków.

W ostatni weekend w Zakopanym odbyły sie dwa konkursu z serii LGP - indywidualny w sobotę i drużynowy w niedzielę.
Oczywiscie indywidualny wygrał nie kto inny jak nasz Adaś Smile
Drużynowo wygrali Norwegowie, nasi załapali sie na 6 miejsce.

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.07 05:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na młodzież taką jak Muranka nie licze. Gdy tylko ktos skoczy daleko to od razu gazety trąbią że to nastepca Malysza i takiemu młodemu umyslowi juz sie miesza sława z pieniedzmi. Przyklad Rutkowskiego dobry, zostal mistrzem świata juniorów, wszyscy mówili ,, Malysz spadaj, teraz czas Rutkowskiego " i co wyszlo? Chleje jak nikt a Malysz skacze i wygrywa. Podobnie bylo z Nieminenem, bardzo zdolny skoczek, ale zatracil sie przez alkohol i w sumie nic nie osiagnal wielkiego w karierze.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.07 07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą Ugi.W Polsce ludzie się podniecają że jakiś 10 latek skacze 135 metrów.Co z tego że skacze jak nikt nie będzie umiał nad nim pracować.Klimek już powiedział że chce latać na skoczniach k 180.Dobrze że chłopak jest ambitny ale w Niemczech takich 10 latków,którym udawało się skoczyć ponad 130 metrów jest cała masa i jakoś bohaterów nikt z nich nie robi.Udało się skoczyć chłopakowi i dobrze niech się cieszy ale teraz przed nim długa praca żeby takie skoki oddawać częściej niż raz w życiu.Podobnie miała się sprawa z Rutkowskim o,której Ugi już wspomniał.On pije ? nawet nic mi nie było wiadomo na ten temat Confused.

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.10 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mateusz Rutkowski nie będzie otrzymywać stypendium sportowego z PZN. To efekt jego ostatnich wyczynów związanych z alkoholem - pisze Super Express.

- Prezydium Polskiego Związku Narciarskiego postanowiło wstrzymać Mateuszowi stypendium do końca roku - poinformował nas Apoloniusz Tajner (50 l.), obecny dyrektor sportowy PZN.
- To efekt jego zachowań, niegodnych reprezentanta. A sprawa jego przynależności do kadry postawiona jest jasno: dostał ostatnią szansę.

Zródło: wp.pl

No cóż z Rutkowskiego skoczka raczej nie będzie a szkoda bo dobrze się zapowiadał.

realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.12 01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot doskonały przykład co potrafią zrobić media z młodego i głupiego jeszcze chłopaka oraz woda sodowa uderzająca do głowy Confused A wszyscy go tak już ochrzcili : następca Adama Małysza ! :/ Teraz wychodzi szydło z worka Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16
Skocz do: