Miriam show :D
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baqu
Culé
Culé

PostWysłany: 2005.01.07 19:32    Temat postu: Miriam show :D Odpowiedz z cytatem

Od 2 stycznia w niedzielne wieczory o 23.25 w telewizji TVN będzie można oglądać kontrowersyjny reality-show "There's Something About Miriam", który latem tego roku wywołał spory skandal obyczajowy w Wielkiej Brytanii. W "There's Something About Miriam" sześciu kawalerów na Ibizie walczy o względy Miriam, która według zapewnień producentów miała być "piękna meksykańską modelką" oraz o 10 000 funtów. W finałowym odcinku uczestnicy dowiadują się jednak, że Miriam to ... transseksualista. Po programie uczestnicy "There's Something About Miriam" wytoczyli producentowi programu firmie Endemol oraz brytyjskiej telewizji Sky sprawę sądową, gdyż ich zdaniem doszło do nadużycia seksualnego i zatajenia, ponieważ "nie wiedzieli, że całują i pieszczą mężczyznę". Dodatkowo oskarżyli także twórców widowiska o zniesławienie, złamanie warunków kontraktu i szkody osobiste.

Czy widział ktoś ten program na tvn Question . Nieźle pojechane Laughing

Ezekiel 25-17 ` ,
The path....

"Wszystko nas może spotkać w życiu, przede wszystkim zaś nic."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
havana
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.07 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no hehe...niezłe...mam zamiar to oglądac:) ale to i tak tlyko program gorzej by było gdyby to sie stało na serio...wtedy to serdecznie współczuje...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.01.07 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałem tylko reklamę i troszkę początku... Trochę mi sie zrobiło niesmacznie, bo sobie pomyślałem, co ja bym czuł jakbym pieścił i całował mężczyznę, myśląc, że to kobieta (i to piękna Wink ). Szkoda mi tych facetów, który rywalizowali ze sobą o Miriam. Praktycznie można ich teraz nazwać pedałami czy innymi... Z drugiej strony to trochę dziwne, że taki program dopuszczono do emisji. Rzeczywiście jest to jakiś rodzaj zniesławienia tych kawalerów Rolling Eyes ...

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
webi_88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.07 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nien o gejami nazwac ich niem ozna bo nie robili tego swiadomie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kamil100
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.01.07 20:18    Temat postu: Nom Odpowiedz z cytatem

Ja napoczatku myslałem ze jest kobieta , nigdy w zyciu nie pszypusczalbym ze to transseksualista .

Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.01.07 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okropnie muszą się teraz czuć ci faceci. Niedość, że całowali transseksualiste to jeszcze na oczach milionów widzów. Makbra

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.07 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam,jak można wpaść na pomysł aby zrobić tak p....y program ? :/.

Przecież to jest chore.

Gdybym się dowiedział,że np. całowałem się z transseksualistą to bym chyba się zabił.

Szkoda mi chłopaków.

ewalaski
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.07 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna sytuacja, gdybym była chłopakiem czułabym sie strasznie!

podobno jest stronka o tym panu w Anglii, jeżeli byście znaleźli to proszę o linka.

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.07 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeeeeeeee ochyda.Normalnie to nie dziwię się im,że wytoczyli proces tym oszustom.Jak oni się musieli czuć gdy się dowiedzieli kim była ta ,,panienka''.

Powrót do góry
Baqu
Culé
Culé

PostWysłany: 2005.01.07 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby nie bylo tak wyglada Miriam :

Ezekiel 25-17 ` ,
The path....

"Wszystko nas może spotkać w życiu, przede wszystkim zaś nic."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.08 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyste oszustwo i robienie gości w konia, ale czego się obecnie nie robi dla... no własnie, chyba jedynie kasy !!

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2005.01.08 01:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem gdzieś reklame tego czegoś i ta Miriam wyglądała całkiem nieźle Very Happy Ale jak powiedzieli że urodziła się chłopakiem to mi się szkoda zrobiło tych gości.

A tak wogule to kiedy to będzie leciało? Wink

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.08 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

np. niedziela 09.01.2005 23:15 TVN ale to nie dla dzieci Smile Wink

Miriam to wspaniała, obdarzona wyjątkową urodą meksykańska modelka. O jej względy rywalizuje sześciu przystojnych kawalerów. W finale Miriam wybierze jednego. Zwycięzca zdobędzie wygraną w wysokości 10 tys. funtów oraz wybierze się z modelką w egzotyczną podróż. Pozna również jej tajemnicę. Piękna kobieta bardzo dba o prywatność. Niebawem się okaże, że ma ku temu istotne powody.
Rozrywka 60min Wielka Brytania 2004 z wp.pl

niezła rozrywka!!

Powrót do góry
mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.01.08 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz człowiek już tak naprawde niczego nie może być pewny (prócz śmierci oczywiście). Patrząc na tę Miriam nigdy bym nie powiedział że była kiedyś chłopakiem. Rzeczywiście żal sie robi tych facetów jak pomyśleć że całowali się z Miriam. Z drugiej strony człowiek potrafi zjeść jakieś ohydne rzeczy i mu smakują, a dopiero gdy okaże się co jadł bierze go na wymioty, więc problem tkwi również w psychice człowieka, ale nie ulaga wątpliwości że szóstka chłopaków może czuc się wykorzystana i zrobiono z nich wjakieś tam pośmiewisko.

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.08 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem po czym byli producenci, jak to wymyślali, ale chyba musieli być ostro nawaleni :/ Wink Współczuję tym gościom, bo zrobili z siebie debili i pośmiewisko, nie mówiąc o tym jak się czuli gdy dowiedzieli się prawdy.
Tylko mnie zastanawia jedna rzecz, w ostatnim programie był krótki wywiad z jakimś lekarzem co badał tą/tego Miriam. Doktor ten powiedział takie zdanie :' Tak, potwierdzam to, Miriam ma męskie genitalia' Shocked Zaraz, to chyba znaczy, że ten transseksualista ma wciąż.... no co tu ukrywać.. jaja ? :/ Jak to prawda, to już po prostu szczyt. Ciekawe czy ci goście wygrali tą sprawę w sądzie, ale moim zdaniem powinni dostać olbrzymie odszkodowanie. Ale i tak myślę, że nic im nie jest w stanie zrekompensować tego, że mają w pamięci całowanie faceta Shocked

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: