Capoeira
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hugo
caracicatriz
caracicatriz

PostWysłany: 2005.01.21 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 2 godziny zegarowe, a zdarza sie, ze siedzimy jeszcze pol godziny nadprogramowo. Naprawdę nie ma na co narzekać. Natomiast konkurencji nie ma żadnej w zasadzie, gdzieś karate, gdzieś taekwondo, ale to raczej dla dzieci taka heca. Zresztą, jak karatekom mówię, ile płacimy to też oczy wybałuszają na wierzch Very Happy
Rytmika w innych sztukach walki jest tylko dowodem na to, że coraz więcej ludzi zaczyna zauważać muzykę w walce ;] To pocieszające zjawisko.
W hierarchii jestem nisko, ale już nie najniżej. Mimo, że dołączyłem do grypu późno i jestem w sumie "najświeższy", to w odróżnieniu od innych mam już tzw. "apellido", czyli przydomek, który capoerista dostaje na całe zycie. Dostałem je na warzstatach w Głogowie, razem z innym kolegą, który też został ochrzczony na tzw. "batizado". W przyszłości mam zamiar zdawać na tzw. "cordao", czyli sznur o różnych kolorach. Najniższy stopień to chyba jasnozielony, może uda się gdzieś w tym roku, tym bardziej, że sekwencje są mało skomplikowane ;]
Pozdrawiam!

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.02.12 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hugo, polecam Ci film "Poznaj moich rodziców", czyli Meet the Fockers ;) Tam jest kilka wątków z Capoeirą, a przy okazji można sie pośmiać ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tomaszek7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.12 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hugo zarzuć jakimś filmikiem z tym tańcem, bo to widze ciekawe nawet jest Smile.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kidler
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.13 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnismy sie uczyc sztuk walki bo nie wiadomo co nas na ulicy spotka. Ja chce sie uczyc jakiejs sztuki ulicznej, bo mieszkam w miescie i duzo chodze po ulicach. Slyszalem ze modne ze sztuk ulicznych jest break dence. Chyba bede na to chodzil zeby nie byc taka zupelna lala na ulicy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2005.02.13 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, nie ma jak to piznac napastnika z break dance'a <hahaha>

Hugo
caracicatriz
caracicatriz

PostWysłany: 2005.02.13 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie! Są zdjęcia z warsztatów w Głogowie, na których byłem. Jest ich w sumie 43 i stwierdzam, że działo się tam o wiele więcej, niż to pokazano na fotach ;] Uprzedzając pytanie jestem na trzech fotkach (taki kolo w dredach, okularach i czarnych, krótkich spodenkach w odróżnieniu od większości w białych, długich spodniach).

http://priv.twoje-sudety.pl/~ragy/imagepages/warsztaty01.html

edit: po głębszym przejrzeniu fot stwierdziłem, że jestem w sumie na 9 zdjęciach (włączając moje owłosione nogi). Na jednym gram na pandeiro i mam rozpuszczone włosy ;] Fajne foty. Najlepsza chyba nr 38.

hobbest
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2005.02.15 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam Hugo i zycze wielu sukcesow ;). Sam trenuje sport walki juz jakis czas i w sumie bardzo mi sie to podoba. Co do filmikow z Capo to mam ich naprawde duzo - kto chce niech napisze mi jakikolwiek kontakt na poczte hobbest666@poczta.onet.pl - mile widziany numer gg. Ponadto mam mnostwo filmikow z pilki i nie tylko - kolekcjonuje je juz 2 lata i mam ponad 7 gb 8) . Hugo, napisz do mnie to Ci wszystkie podesle :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
bery7
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.15 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa sam bym "potańczył" ale nie ma czasu i możliwości!!! Powodzenia!!! 8)

Hugo
caracicatriz
caracicatriz

PostWysłany: 2005.02.23 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraca temat ;] Dlaczego? Ano dlatego, że jestem dumny z tego, do czego można wykorzystać capoeirę. Nie, nie chodzi tu o samoobronę, ale do... pomocy ludziom ciężko chorym.
W moim mieście i paru pobliskich miejscowościach organizujemy pokazy capo, z których pieniądze zostaną przeznaczone na kolegę z mojej szkoły, leczącego nowotwór węzłów chłonnych. Sytuacja fatalna i nie do pozazdroszczenia, ale ciesze się, że można pomóc komuś dzięki temu, że potrafi się coś robić. Wystarczy trochę własnej inicjatywy i chęci współpracy, a można na prawdę wiele zdziałać.
Zatem ruszajmy z domów i wykorzystujmy swoje umiejętności! Także, by pomóc innym, nie tylko sobie. Pozdrawiam wszystkich!

-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.24 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może niektórzy to lubią , ale ja nie zabardzo , to wygląda bardziej na styl tańca , bez urazy ale to przypomina występ klaunów ,

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Hugo
caracicatriz
caracicatriz

PostWysłany: 2005.02.25 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez urazy, ale ludzie oceniający coś, czego nie widzieli, są dla mnie głupi ;]

Pokaz się udał, zebraliśmy sporo pieniędzy, a to dopiero pierwsza część, bowiem tylu chętnych jest do obejrzenia capo, że trzeba to było rozłożyć w czasie. Ludziom się podobało, nauczyciele dziękowali za tę zbiórkę pieniędzy, a i w mediach poświęcili nam sporo miejsca Very Happy Ogólnie wypaliło, co mnie zaskoczyło niezmiernie. Mam nadzieje, że dzięki tym funduszom wyleczymy kolegę ze szkoły. To póki co tyle ;]

hobbest
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2005.02.26 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje Hugo i zycze dalszych sukcesow. Uwazam ze nie wyglada to na pokaz klaunow, jesli potrafi sie docenic lata treningu i wysilku. Lepiej patrzec na Capo, niz na to co ja trenuje...krav mage ;]. Jeslibym mieszkal niedaleko na pewno zobaczylbym wasze wystepy, a jesli moge komus pomoc - tym bardziej Smile. Pozdrawiam Hugo i reszte grupy 8)

Powrót do góry
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.26 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... co do mojej 'podróży' z capoeira to ogranicza się ona do obozu (jakies 4lata temu) z dwoma kolesiami ją trenującymi (...) he he he :P

Może i efektowne ale nigdy mnie nie pociągało (...)
Zakochałam się dawno, dawno w JUDO i za nic w świecie nie chciałabym nigdy trenować czegoś innego...

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
hobbest
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2005.02.26 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmadzior - kto co lubi Smile. Jednemu podoba sie to, innemu tamto. Osobiscie nigdy bym nie zaczal trenowac judo, jak i capo Smile. Pozdrawiam wszystkich zalewajacych sie potem na treningu :]

Powrót do góry
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.26 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom, w sumie racja Smile

Tak sie zastanawiam.., bo w sumie na punkcie JUDO to juz chyba obsesja 8) <-- hmmm... to nie jest przypadkiem niebezpieczne :P Question

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: