Wasze zwierzaki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2011.12.24 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, fajnie, ale podrapał jak go próbowała umyć, przytulić czy pazury obciąć? O to chodzi z tymi kotami, że mogą cię podrapać, ale tylko jak sam się do nich dowalisz. Nie rzuci się na ciebie tak sam z siebie. Jak drapie właściciela to jest źle wychowany, ale i tak nie stanowi zagrożenia dla kogoś kto go nie dotyka. Nie wspominam już o tym, że koty mało kto wyprowadza a jednym z głównych tematów rozmowy były spacery z psami bez kagańców (zawsze) a nawet smyczy (często).

I groźniejszy od "twojego blanco" nie jest, bo nawet dziecko gdyby się uparło to by takim kotem mogło o ścianę rzucić w razie potrzeby, a przeciwko rottweilerowi nawet dorosły człowiek nie ma szans. Różnica jak (żeby było w drugą psio-kocią stronę) między jamnikiem a tygrysem.

Swoją drogą, ciekawostka, żeby powkurwiać miłośników psów - mój kolega kiedyś zabił psa. Tzn. nie do końca umyślnie, po prostu gdy szedł z dziewczyną to jakiś mały pierdek rzucił mu się z zębami na nogawkę, dostał z całej pary z glana i już nie wstał. Very Happy

Ale możliwe, że stracił przytomność czy coś i potem się obudził

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.12.24 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziecko mejkunem o sciane? a widziales ty kiedy takiego kota, ze takie pierdoły wypisujesz? gowno widziales, a medrkujesz jak zwykle. o i sasiad wychodzi z nim na smyczy, jakim prawem, to nie wiem...

swoja droga, dostale kiedys z glana? bo wiesz, kiedys za malolata gdy sluchalem exploited i gdy wypity pacjent chcial uderzyc mi psa, bo mu sie nie podobal, to moja ojka wyladowala na jego dupsku i tak spierdalal, ze nawet pies by go nie dogonil, no chyba, ze milicyjny. dostales, czy nie? bo zawsze jest szansa, ze po tylu inkektywach w stylu "glupi ludzie, hoduja glupie, duze psy", wzrastaja twoje szanse. serio.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2011.12.24 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maine Coonem to może niekoniecznie, ale zwykłym domowym jak najbardziej da radę. Przynajmniej ja jak byłem mały to nie miałem najmniejszych problemów, żeby podnieść dorosłego kota a kot lubił sobie pojeść a ja byłem chudzielcem totalnym. Przy czym i tak sobie tak tylko gadamy, bo jak pisałem jak kota nie ruszysz to się na ciebie nie rzuci, raczej nie przebiegnie kilku metrów i nie skoczy na ciebie, a nawet gdyby jakimś cudem się trafił jakiś wyjątek raz na 100 lat to nie byłby w stanie ci nic zrobić.

Link

vs

Link

Mam nadzieję, że widzisz różnicę. Na syczącego kota zareagowałbym zaciekawieniem i po chwili zostawieniem go w spokoju, na warczącego w ten sposób psa z kapiącą śliną zareagowałbym puszczeniem zwieraczy i szybką analizą dotychczasowego życia. I nawet bałbym się odejść (jak w przypadku kota), bo każdy ruch może taką bestię sprowokować do ataku przecież.

A z glana dostałem. Very Happy

Paczi
Clandestino

PostWysłany: 2011.12.24 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black90 napisał:

Link

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

A mogły zabić Tongue Historie takie jak ta, pokazują, że można wytresować nawet tak groźne zwierzęta, ale to tego trzeba mieć odpowiednie podejście. Jak się uczy od małego agresji to nawet z człowieka można zrobić bestie.

Na TVP Kultura oglądałem dokument o trójce przyjaciół cyrkowców, koleś z żoną i przyjacielem mieli kilka lwów i z nimi jeździli itp. Wszystko było pięknie, wytresowali je, były posłuszne, kochane. Pewnego dnia koleś do nich wyszedł, potknął się o coś i upadł, wykorzystał to lew (ten posłuszny lew!), który od razu skoczył mu do gardła. Małżeństwo straciło przyjaciela, ale nadal hodowali lwy. Jakiś czas później kolejny lew zagryzł kolesiowi żonę, został sam. Mówił, ze po atakach lwy wyglądały jakby zrozumiały co się stało i były bardzo smutne (wiem, że śmieszne, ale tylko przytaczam wypowiedź). Chodzi mi o to, że może da się zwierzęta wytresowac, ale nie da się usunąc ich instynktów.
Tak samo jest z psami. Miliony historii o tym jak zagryzły ludzi, Didi już wklejał. Też jestem zdania, że duże psy nie powinny byc zwierzętami domowymi. Ktoś napisał, że sobie wytresował rotwajlera. Super, tamci też wytresowali sobie lwy. I to zwierzę i to zwierzę, każdym z nich władają instynkty. Wypuśc swojego rotwajlera do lasu, czy na jakąś łąkę, zobaczymy jaki jest potulny. Skoro zabił jakiegoś bażanta, czemu ma nie zabic twojego dziecka? Bo mu powiesz, że to złe? No kurwa.

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2012.01.19 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/495582,list-do-redakcji-w-srodmiesciu-psy-sa-puszczane-samopas,id,t.html

Pójść w ślady Ukrainców i zutylizować to ścierwo. Przynajmniej cieplej będzie. Szkoda, że już nie można odstrzeliwać kundli. Głupie prawo.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.19 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, Polska. Jeśli idzie o psy to ten kraj jest psychiczny, bo są ważniejsze od ludzi. I potem się dzieje. Strach z dzieckiem na spacer wyjść... tyle tragedii.

Wyobraźcie to sobie. Rodzi wam się dziecko. Coś cudownego, połączenie was i miłości waszego życia. Ty i ona, w jednej osobie. Patrzycie jak dorasta, jak zaczyna chodzić, mówić, jak się uśmiecha. Tyle razy je przytulaliście. A pewnego dnia kończy w mękach, rozszarpane przez dzikiego psa a także przez głupotę ludzi. Wyobraźcie to sobie. Postawcie się na miejscu tych rodziców. Tyle lat razem, tyle lat jeszcze przed tym dzieckiem. Całe życie. Wasza kruszynka, wasze oczko w głowie. Wasza mała księżniczka, którą byście rozpieszczali, albo chłopiec, obserowalibyście jak dorasta, jak zaczyna interesować się dziewczynami, piłką. Nakierowalibyście na kibicowanie Realowi.

Wszystko legło w gruzach. Zostało tylko zakrwawione i zaślinione ubranie. I zamknięta trumna na pogrzebie, bo ciało jest zbyt zmasakrowane, żeby pozwolić je oglądać.

Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.01.19 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy pies to zabójca.

W Polsce na najgroźniejsze rasy powinny być jakieś pozwolenia czy testy dla przyszłych posiadaczy, żeby nie dochodziło do tragedii.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2012.01.19 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kto myślał, że żydzi, masoni, obcy, reptiliony, Platini i jego klony rządzą światem, mylił się. To psy nim rządzą.

I one mordują. Wszystko. Co. Się. Rusza.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.19 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ten rozpaczliwy krzyk, który będzie was prześladował już do końca życia... "Tatusiu, pies!"....

El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.19 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie psów, to jestem ministrantem i chodziłem teraz po kolędzie. I jak mnie to wkurza, jak ludzie nie mogą zamknąć tego psa. Jeszcze pół biedy, jak to jest jakiś mały pies, ale wchodzę do jednego mieszkania, a na przeciwko mnie labrador rozmiarami o połowę mniejszy ode mnie!! Pukam do drzwi, gościu otwiera, a na mnie wylatuje jakiś pies ala Lessi... Oczywiście kuźwa żaden nie gryzie, nie no bo jak to, jak pies może ugryźć <ściana>

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.19 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też byłem ministrantem - też mnie to denerwowało. Znam to uczucie ;). Tak w ogóle - nie jesteś za stary na byciem ministrantem? W końcu w tym roku (biorąc pod uwagę twój nick) stuknie Ci 22.

Btw. Ale kaska za darmo jest Very Happy.

Powrót do góry
Trzmiel.
You're going to LOVE ME!

PostWysłany: 2012.04.07 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat, tymi zdjęciami Very Happy :

Powrót do góry
Yossi
KING KENNY
KING KENNY

PostWysłany: 2012.04.07 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za gadzina Very Happy

''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
Powrót do góry
Trzmiel.
You're going to LOVE ME!

PostWysłany: 2012.04.07 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gekon orzęsiony(Rhacodactylus ciliatus) :-)

Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2012.05.21 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kupna pieska przymierzam się od naprawdę dłuższego czasu. Mam kilka wytypowanych ras, ale wciąż nie mogę podjąć decyzji.

Potrzebuję psa stróża domu i posesji, także obrończego. I przyjaciela po prostu. Pies będzie miał kilka arów ogrodu i ogólnie dobre warunki. Ponadto codzienne dłuższe spacery w rejonach raczej bezludnych. Będzie i w domu, i na zewnątrz.

Jeśli chodzi o moje psie doświadczenie, to miałem kiedyś Dalmatyńczyka, ale narowistego, więc trochę się nauczyłem. Mam też dobre podejście do psów, sprawdzone w praktyce, oraz sporą wiedzę teoretyczną.

Wystawy raczej mnie nie interesują, chyba że kiedyś założę hodowlę.

Generalnie wolałbym psa, ale suka powinna być bardziej praktyczna w ogrodzie.

Moja selekcja:

Tosa Inu cichy faworyt.

Buldog amerykański

Dog argentyński

Boerboel

Rhodesian Ridgeback

Owczarek Podhalański

Kangal

Pirenejski Pies Górski

Jak widać kandydatów sporo, ale wyselekcjonowani dokładnie, po kilku latach zajmowania się tym w wolnym czasie. Jeżeli znacie którąś z tych ras, dajcie znać pomagając w wyborze. Jeżeli macie innych faworytów, również dajcie znać.

Ostatnio zmieniony przez Qras dnia 2012.05.21 19:05, w całości zmieniany 1 raz

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny
Strona 34 z 36
Skocz do: