Wasze zwierzaki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.05.21 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Espaneta

Chodzi mi o pierwszą cieczkę. Moja skończyła 7 miesiąc, a cieczki ni widu ni słychu. W ogóle to jakiś taki ciapowaty ta moja ON-ka, idzie z piłką w pysku na równej powierzchni,łapy się jej plączą i jeb, gleba Very Happy
Ale mądra jak mało który ;)

Akita Inu? Słyszałem, że te psy są strasznie niezależne i wymagają solidnego i stanowczego właściciela.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2012.05.21 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mialem slabosc do psow zaprzegowych, a z tego co wiem, to w przeciwienstwie do reszty Akite Inu mozna porzadnie wytresowac i jest psem bardzo inteligentnym. Zreszta bodajze GOAT takowego psa posiada(l) i bardzo zachwalal.

Absynt.
#OrgulloBenzemista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.05.21 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Akita Inu to tylko w wersji amerykańskiej czyli Duży Pies Japoński, psy są niezwykle mądre i schludne, problemem może być częste czesanie i długie spacery, a najlepiej bieganie, chyba, że ktoś ma duży ogród. Charakter mają twardy ale jeśli potrafi się je ułożyć to potrafią być świetnymi przyjaciółmi, z reguły mają jednego pana, ale to też zależy od sposobu tresury. Wiem, miałem, hodowałem.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2012.05.21 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam i spory ogrod i codziennie biegam. Wlasciwie jest to jeden z glownych powodow, dla ktorego chcialbym wlasnie takiego a nie innego psa - zeby miec towarzysza a czasem gdy sie odechciewa, chociazby w chujowa pogode, ciagla motywacje do treningow. Z zakupem psa na pewno bede wstrzymywal sie przynajmniej tak dlugo, jak dlugo bedzie zyl moj kot, bo obawiam sie, ze mogloby dochodzic do sporych spiec :p

btw. czemu tylko wersja amerykanska? Japonczyk chyba troche bardziej podoba mi sie wizualnie.

Absynt.
#OrgulloBenzemista

PostWysłany: 2012.05.21 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amerykańska jest bardziej wytrzymała silna lepiej zbudowana itd. To tak jakby Akita była wersją Messiego przed szprycowaniem, a DPJ już po, wyniki sę wiadome. ;)

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2012.05.21 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz sie balem, ze chodzi o charakter. Akita japonska tez mala nie jest, a ja nie potrzebuje psa do przeciagania wagonow kolejowych :P Zreszta jest to na razie na tyle odlegla kwestia, ze na razie szkoda czasu sie nad nia rozwodzic. Jezeli juz bede kupowal, to pewnie pomecze troche pytaniami :-)

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2012.05.22 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Qras, pomysl o rocie, serio. pies to zla slawa okrzykniety, z braku znajomosci behavioru a takze madrosci hodowlanej i odpowiedniej selekcji.

Tak Hoszkar, racja. Roty były kiedyś u mnie wysoko, niestety z czasem spadły, ponieważ poznałem inne molosy.

Hugh, Dogo Canario to kawał ciekawego psiska jest, ale muszę jakoś tę listę zawężać, a nie rozszerzać. :]

Akita również bardzo ciekawe, bardzo cięte psy.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Espaneta
Amunt Sempre!
Amunt Sempre!

PostWysłany: 2012.05.22 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onyx7 napisał:
@Espaneta

Chodzi mi o pierwszą cieczkę. Moja skończyła 7 miesiąc, a cieczki ni widu ni słychu. W ogóle to jakiś taki ciapowaty ta moja ON-ka, idzie z piłką w pysku na równej powierzchni,łapy się jej plączą i jeb, gleba Very Happy
Ale mądra jak mało który ;)

Nie pamiętam kiedy dostała pierwszej cieczki bo to już było kilka lat temu. A to że twoja na razie nie ma to się nie bój, to nie jest tak że suka ma mieć cieczkę co 6 miesięcy i basta, szczególnie jeśli jest młoda gdzie trzeba poczekać zanim osiągnie dojrzałość płciową ;)

Gracias Albelda - sempre blanquinegro!
http://www.vcfplay.com/
Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2012.07.10 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie co pan, wytresowany jest i nie gryzie.

Link

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.07.11 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja i wszystko jasne.

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.08.29 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądając dzisiaj Abc family, miałem okazję zobaczyć reklamę o zagrożeniu tygrysów sponsorowaną przez WWF(World Wildlife Fund). Nie wiem czy w Polsce też taką nadają.

https://support.worldwildlife.org/site/SPageServer?pagename=drtv_tiger_adopt - ta strona była przez nich reklamowana, od 8$ dotacji przysługuje prezent(certyfikat adopcji, tygrysi pluszak, materiałowa torba na zakupy itd), którego można się oczywiście zrzeknąć, jeśli ktoś nie chce otrzymać. Pomimo tego, że jak każda organizacja 'charytatywna', czy fundacja, pewnie nie jest w pełni czysta i nawet w ostatnim czasie coś z WWF były ujawniane, to nie zmienia to faktu, że można spróbować pomóc, a 8$ to nie majątek(zwłaszcza kiedy można jeszcze otrzymać fajne rzeczy w zamian).

http://gifts.worldwildlife.org/gift-center/gifts/Species-Adoptions.aspx - na tej stronie można dokonać 'adopcji' dowolnego, zagrożonego, gatunku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2012.12.16 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o WWF, to ja osobiście jestem "członkiem klubu", a polega to na tym, że co miesiąc z mojego konta ściągana jest określona kwota. Ja ustawiłam 15 zł, ale można mniej lub więcej (min. 10zł).
Też otrzymuje się kartę, naklejkę na samochód, torbę na zakupy itd.

Polecam. 10zł to nie dużo, nawet tego nie odczujecie, jak WWF ściągnie Wam te pieniądze z konta, a satysfakcja jest duża.Smile I nadzieja, że się jakiemuś zwierzakowi pomogło.

Oczywiście tak jak pisał tyranitar, jest to fundacja, więc różnie to bywa. Ale na tle innych organizacji i tak wypada czysto i ma troche sukcesów na koncie. Dla kogoś, kto nie ma czasu, ani możliwości by pomagac zwierzętom w bezpośredni sposób (praca w schronisku, współpraca ze Strażą dla Zwierząt etc.) jest to naprawdę dobre rozwiązanie:)

Przy okazji, mój misiek.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Kamilwnc
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.10 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka to może być rasa psa?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Strona 36 z 36
Skocz do: