By spełnić marzenie
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.17 20:39    Temat postu: By spełnić marzenie Odpowiedz z cytatem

No właśnie, w tym roku mam pewien cel, który musze zrealizować. Otóż zamierzam pojechac do Londynu na jakis tydzien lub dwa. Oczywiscie najwiekszą barierą są pieniadze, by realnie myśleć o wyjeździe musialbym wycisnąć jakiś 1000 zł i tu tkwi problem, jak wiadomo na normalną pracę jestem za mlody, dlatego myslalem o pracy dla młodzieży a konkretnie jakieś drobne typu roznoszenie ulotek, branie udzialu w promocjach ( tu potrzebne znajomosci ) - zawsze jakis grosz sie wycisnie, problem w tym że absolutnie nie mam pojecia jak sie do tego zabrac, gdzie szukac, kogo pytac? Moze ktos z was moze posluzyc jakas radą, tylko prosze nie dawac rad typu ,, odpusc sobie " itp. bo takie mnie nie interesują, postanowilem i chce to zrealizowac. Moze ktos z was byl w podobnej sytuacji i sobie poradzil, moze ma jakies inne pomyslu na zarobki - nie chodzi o to by od razu miec pożądaną sumę, kazdy grosz mnie zadowoli a czas mam do lipca ewentualnie do sierpnia, prosze o rady.

Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2005.01.17 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkasz gdzieś w okolicach Bytomia prawda? I jeśli sie uczysz to bez problemu możesz pracować w WORK SERVICE. Ja tam już pracuje ponad rok. Praca jest głównie w marketach typu Geant,Makro,Auchan przy wykładaniu towaru. Na miesiąc mógłbyś wyciągnąć 500-600 zł. Skoro jestes ,przypuśćmy z rejonów Bytomia to skierują Cię do sklepów właśnie tam.A jak jestes mocno zdesperowany to bedziesz jeździł do Katowic 8)

Idziesz do siedziby Work Service, wypełniasz formularz, koniecznie musisz sobie wyrobić Książeczkę Zdrowia(Sanepidu)-teraz chyba coś ok 100 zl.Oni Cię wsadzają do ich bazy i albo od razu mogą Cie gdzieś wcisnąć albo dzwonią gdy mają jakąś robotę. Kokosów sie nie zarobi ale kwoty o jakich mówilem wyżej spokojnie.

Powrót do góry
Bednar
padawan

PostWysłany: 2005.01.17 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś kiedys powiedzial, ze nie jest porazka nie spelniac swoich marzen, porazka jest ich nie miec :)

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.17 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek napisał:
Mieszkasz gdzieś w okolicach Bytomia prawda? I jeśli sie uczysz to bez problemu możesz pracować w WORK SERVICE.

Hmmm zaciekawiles mnie ale czy czasem nie jest to praca na pelen etat? tzn problem jest taki ze zostalo mi jeszcze 3 miesiace szkoly i czy to nie bedzie sie gryzlo z tą robotą? O to gdzie by to mialo byc to nie ma problemu, w Katowicach tez moge robic ale czy moge byc pewny ze w koncu sie odezwą? Jak pisalem do wakacji musialbym uzbierac przynajmniej 1000 zl, zreszta jezeli moglbym Cie prosic o jakies namiary na ta firme, tzn numer telefonu wtedy zadzwonie i dowiem sie szczegółów. I wogole dzieki za odzew.

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2005.01.17 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.workservice.pl/

W Katowicach siedziba znajduje sie na ul.Pułaskiego. Możesz sie z nimi dogadać z czasem pracy ,ale przeważnie jest to własniue na cały etat.Zresztą gdy wypisujesz ten formularz na początku to tam wpisujesz godziny, w których jestes dostępny.Wiesz, najlepiej mają osoby ,które ucza się zaocznie.Frustraci mogą pracowac w 2 marketach naraz(w jednym 8h a w drugim np.4h) Ale np. w weekendy mógłbyś spokojnie pracować, ewentualnie jakby Ci sie udało załapac na nocki w jakimś sklepie tylko ,ze wtedy byłbyś nieprzytomny w szkole Laughing

Siedziba główna jest we Wrocławiu. Najlepiej jakbyś się tam pofatygował, wszystkiego sie dowiesz.Do Katowic oczywiście :] Jeśli będziesz juz mocno zdecydowany to ja Cie moge tam zaprowadzić Smile

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.17 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dzieki, jutro podzwonię, może coś się dowiem. Jedyny problem to godziny pracy, najlepsze bylyby weekendy, w czasie szkoly szans raczej nie ma, ale cóż popytam ich. Wielkie dzieki za pomoc.

Powrót do góry
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.01.17 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobrze, że powstał taki temat Smile tylko, że byłoby jeszcze lepiej gdyby ktos udzielił jakichś wskazówek nt. pracy za granicą (roznoszenie ulotek etc.), może ktoś ma namiary na jakieś programy dla uczniów lub studentów, dzięki którym można wyjechać na legalną pracę za granicę...plisssssss
niby jest taki program zwiący się Au Pair, tylko że są dwie zasadnicze wady: polega on na opiekowaniu się dziećmi (w dodatku zazwyczaj kilkuletnimi), a ponadto rzadko można trafić na wyjazd tylko na wakacje (z reguły te wyjazdy są 6-12 miesięczne), ale za to są niebagatelne korzyści: kieszonkowe, opłacone kursy językowe, bilety komunikacji miejskiej, własny pokój itp. Rolling Eyes

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2005.01.18 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
No właśnie, w tym roku mam pewien cel, który musze zrealizować. Otóż zamierzam pojechac do Londynu na jakis tydzien lub dwa.

Ugi a czemu do Londynu? Tzn. chcesz zwiedzić coś konkretnego czy tak ogólnie?

A może planujesz już zemste na Mourinho za to że Chelsea wyeliminuje Barce z LM? Wink (pfffff, mam nadzieje że nie zapesze Very Happy)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.18 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIesz, ciężko jest mi powiedziec dlaczego Londyn, tymbardziej, że jest to jedno z najdroższych miast w EUropie ( skromne zycie przez tydzien kosztuje 1000 zl ) ale zostalo tak postanowione i tego nie zmienie, bardzo chcialbym w sierpniu jechac wtedy pojde na mecz Arsenalu a potem Chelsea :]

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2005.01.19 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja kolzanka pracuje po szkole jako konsultant firmy cukierniczej :]
zarabia sobie na kieszonkowe, bo raczej malo a jej praca polega na tym, z chodzi po cukierniach i sklepach tej firmy anonimowo kupujac tam wyroby i j zjadajac a potm pisze sprawozdania o jakosci wyrobow, uprzejmosci obslugi itp...
Tylko tyłek ma wielki jak szafa od tych slodyczy Rolling Eyes ale jak ktos nie dba o linie i lubi slodycze to wymarzona robota :]

no ale tysiaca zlotych bys chyba nie zarobil na tym i tak Smile

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.19 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm to zalezy na ile czasu ją wzięli, wiesz grubnąć dajmy na to 4 miesiące i dostać mniej niż 1000 zl, to chyba sie nie oplaca.

A ja tymczasem sporo dzisiaj pojeździłem. Najpierw zarejestrowalem sie w Piekarach Slaskich w Mlodziezowym Biurze Pracy jako ankieter firmy sprzedajacej okna, więc trzeba bylo zapylać do centrum Katowic ( tam miala swa siedzibe ) - oferta jak na poczatek nawet niezla, za jedną ankiete mozna dostac 13 zl, a za pozyskanie klienta dodatkowe 16 zl. Niestety na miejscu w Katowicacach nie zastalismy nikogo w firmie, mimo, że klucz z portierni byl wziety. Mimo niepowodzenia ruszylismy do Chorzowa by tam również zarejestrowac sie w MBP jako roznosiciele ulotek w Tele Pizzy znajdujacej sie w Bytomiu. Niestety osoba zajmujaca sie tymi sprawami bedzie dopiero jutro rano, wiec znow trzeba wczesnie wstac i jechac. To jest jednak przedsmak, majac ksiazeczke zdrowia mozna naprawde wiecej, jutro wiec rowniez ruszam do sanepidu po te wszystkie dokumenty i skierowania, moze cos z tego wyjdzie. Na same ferie jednak cieszylbym sie nawet z najmniejzej roboty i pieniedzy, mam nadzieje ze rozmowa w Tele Pizzy zakonczy sie sukcesem.

Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.01.19 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dawałam korepetycje z angielskiego ;) Jakaś genialna nie jestem, ale chyba pomogło. Dziewczyna załapała przynajmniej podstawy i dalej radzi już sobie sama. Nie traktowałam tego jak pracę, bardziej jako sprawdzenie swojej wiedzy. Kasy wielkiej nie brałam, ale miło ten czas wspominam Very Happy

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.20 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do osób, które mają za sobą wyrobienie książeczki sanepidowskiej. Na czym polegają i jak dlugo trwaly badania lekarza pracy? Bo nam powiedziano że pare wizyt bedzie potrzebnych.

Dzisiaj w sumie porażka, nie ma miejsc na kuponistów więc przez ferie roboty nie bedzie :/ , mam nadzieje ze po wyrobeniu ksiazeczki bedzie latwiej.

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2005.01.20 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja robiłem książeczke sanepidowską ponad rok temu ,to trzeba było przynieść próbkę kupy(najgorsze doświadczenie w moim życiu :/ ) Od początku załatwiania do otrzymania książeczki minął bodajże tydzień. Wtedy koszta wyszły mnie coś ok 80 zł(5 zl książeczka, 50 zł badanie i 25 zł chyba podpis/pieczątka lekarza) Teraz słyszałem ,że za mniej niż 100 zł książeczki sie nie wyrobi no chyba ,że ktoś ma możliwość wyrobienia po znajomości.

Ugi mówie Ci ,jedź do Work Service- robote w miare szybko Ci znajdą i nie bedziesz musiał latać z ulotkami po dworze tylko pod dachem porobisz :>

Work Service
ul.Pułaskiego 20 I p.,40-017 Katowice
tel.: 032 782 15 55

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.21 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mam tak, że pobiera się 3 próbki kału i wiezie się do sanepidu, jak sie uzyska zaświadczenie to potem mozna walić do lekarza pracy, teraz to wyjdzie w sumie 2 tygodnie od momentu zalatwiania do otrzymania ksiazeczki. Za chwile jade oddać II próbkę, ehh ze tez ten sanepid otwarty tylko do 10 :/

Jesli chodzi o Work Service to mi zostaly jeszcze 3 miesiące nauki i matura, dlatego wolę się skupić na nauce, a ulotki to chcialem roznosic tylko w ferie. Jednak gdy tylko bedzie juz po maturze to od razu ide i zalatwiam sobie jakąś robote w WS.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: