Real Madryt - Mallorca CF 23.01.2005, godz. 21:00
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ra27v228
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.24 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ogladałem meczu lecz 3 - 1 to na miarę moich oczekiwań
Z tego co wiem to Solari zagrał super mecz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.01.24 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

llllllllloooooooollllllllllll tp chyba ,asz zl;e info bo Solari wszedl w 83 minucie chociarz gral wyku****iscie to nie mozna nazwac ze zagral super mecz Wink

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2005.01.24 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu karny i znowu zawodnik druzyny przeciwnej wylatuje z boiska Very Happy

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2005.01.24 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

największa niespodzianka ostatniej kolejki: brak karnego z kapelusza dla Barcy :]

pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.01.24 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedny Eto'o... Nie miał okazji pokazać swojej wspaniałomyślności wobec karnych z kapelusza...

Gość

PostWysłany: 2005.01.24 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablito89 napisał:

No mi powiedziało dosyć dużo... Sam wynik to już powód do zachwytu... Do tego Blancos wreszcie zaczynają okazywać chęć do gry...

dla osoby, która nie ogląda meczy widać tak. Wynik w meczu z Atletico był imponujący, a gra była żenująca. Powinieneś już wówczas pękać z zachwytu
pablito89 napisał:
)Jak dal mnie to wystraczający powód do zachwytu... Jednak ciebie zapewne Supreme zachwycić może jedynie Totti...

komenatarz do jakże uszczypliwej uwagi.
pablito89 napisał:
A mecz z Mallorcą odstawał o tyle od meczu z Zaragozzą, że do tego zwycięstwa Putalończycy nie mogą mieć żadnych zastrzerzeń w przeciwieństwie do poprzedniego...

dla mnie owi putalończycy i ich zdanie na temat meczu nie ma kompletnie znaczenia, takimi bzdurami widocznie sugerują się dzieciaki, które meczów nie oglądają.
pablito89 napisał:
Tym razem sędzia pełnił swoją funkcje bez zarzutów, a piłkarze zwyciężyli w pełni samodzielnie... Do tego przez praktycznie cały mecz a w szczególności drugą połowę inicjatywe miał Real, a Mallorca nie miała zbyt wiele do powiedzenia (no z wyjątkiem jednego gola)...

nie powiedziałbym, żeby w meczu Zaragoza okoliczności wyglądały inaczej, tyle, że jedna bramka to błąd sędziego.
pablito89 napisał:
Wszyscy praktycznie zagrali bez zarzutów, nawet Becks Very Happy ... Jeśli tobie to nadal nie wystarcza to naprawde musze przyznać że łatwiej zadowolić kobiete w pasie cnoty niż ciebie Very Happy ...

to co wszyscy zagrali bez zarzutów to wiedza ci tak obca jak ta na temat zadawalania kobiet w pasie cnoty czy bez bo meczu nie widziałeś.
Gdybyś oglądał to wiedziałbyś, ze mniejsze czy większe zarzuty można miec do Casillasa bo puścił niezłą szmate, zarzuty podobnego kalibru można mieć także co do Ronaldo może większe, bo zagrał raczej słabo i do tego nie potrafił się zachować po tym jak go trener ściągnął z boiska. A co do gry drużyny to także daleka jest od doskonałości, choć na pewno lepsza od tej przed świętami choćby z Villarreal.

Powrót do góry

pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.01.24 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczyły mi skróty, żeby chociaż po części ocenić mecz... Zresztą skąd wszechwiędzący Supreme masz taką tajemną wiedze o tym co ja robie?? Czyżbym był tak sławny że mówią o mnie w telewizji... Zresztą nie tobie sądzić o tym co oglądam a co nie... Póki co wystarczą mi powtórki z Aljazeera Very Happy .... A gdy nie trafie na Al to ściągam se mecze z torrenta rm.com.pl więc nie zdaje mi się żebym był tak ociemniały za jakiego mnie uważasz... Jak dla mnie Real teraz a Real na początku sezonu to już całkowicie inny Real i możesz sobie Supreme mówić co chcesz, ale tak jest... A póki co to oceniać powinieneś gre piłkarzy na boisku a nie ich zachowanie, bo jak na takiej zasadzie oceniasz gre piłkarzy to naprawde dziwi mnie to że wogóle możesz patrzyć na Tottiego, który jest żywym przykładem jak na boisku zachowywać się nie powinno...

Gość

PostWysłany: 2005.01.24 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablito89 napisał:
... Póki co wystarczą mi powtórki z Aljazeera Very Happy ....

to następnym razem obejrz cały mecz, może wtedy napiszesz coś sensownego na jego temat, zamiast opowidać na temat Francesco Tottiego. :>

Powrót do góry

pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.01.24 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no pewnie... Najlepiej pisać zawsze tak jak ty Supreme w sposób alternatywny... Czyli za każdym razem negatywnie... Tak, że już przyzwyczailiśmy się do tego... Zresztą nie zdaje mi się żeby przez pozostałą część meczu obraz gry tak się zmienił w porównaniu do skrótów... Chyba zresztą mam prawo do własnego zdania i moge oceniać mecz według własnych kryteriów bez względu na to czy ci się to podoba Supreme czy nie...

Gość

PostWysłany: 2005.01.24 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablito89 napisał:
Nie no pewnie... Najlepiej pisać zawsze tak jak ty Supreme w sposób alternatywny... Czyli za każdym razem negatywnie... ...

cenna uwaga, mój styl staje się rozpoznawalny

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.24 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie gryzie jedna sprawa. Rzut karny należał się absolutnie ale Carlos tak poleciał, że teoretycznie 2 miesiace w gipsie powinny go czekać. Dwie minuty później biegal juz normalnie.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.01.24 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam wrażenie, że wielu piłkarzy odgrywa taki "teatr" gdyż boi się że inaczej sędzia nie gwizdnie.

Powrót do góry

dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.01.25 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby Carlos nie przewrócił z taka dozą aktorstwa to Bardzo Obiektywna Komisja w składzie Pred, rkoeman itd. jednoznacznie stwierdziłaby, że karny sie nie należał :]

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.01.25 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po za tym, piłkarze w czasie meczu są nabuzowani adreanliną. Taki Samuel nos mu rozwalili a cały mecz grał i jeszcze bramke strzelił. Shocked

Powrót do góry

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2005.01.25 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziobo napisał:
gdyby Carlos nie przewrócił z taka dozą aktorstwa to Bardzo Obiektywna Komisja w składzie Pred, rkoeman itd. jednoznacznie stwierdziłaby, że karny sie nie należał :]

jesli chodzi o mnie to jestem za a nawet przeciw

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: