I co dalej Panowie?... Bo ja zaczynam się niepokoić
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qbixxaz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.31 13:24    Temat postu: I co dalej Panowie?... Bo ja zaczynam się niepokoić Odpowiedz z cytatem

Nareszcie wpadłem na genialny pomysł by kibicując Realowi od lat poszukać strony fanów tego klubu... extra spotrzegawczość i refleks... przyznacie sami... super stronka ludziska!.... a co do Realu to załamać się można.... niby wygrywają ale każde zwyciestwo (biorąc pod uwagę przebieg meczu) sprawia wrażenie cudu nad Wisłą.... nie wiem co się dzieje ale dzieje się coś niedobrego.... nie wiem... może pomoc za słaba... z drugiej strony Figo i Gutti grają (moim skromnym zdaniem) bez zastrzeżeń.... jedną rzecz zmieniłbym napewno: RONALDO!! Po jaką cholerę on jeszcze biega (a raczej wlecze się) po boisku... no i (wiem że udezram w symbol) RAUL!! Ten facet ma ambicję... ale reszty niestety brak... może parę spotkan z tymi panami na ławce pokazałoby na co stac resztę.... odszedł Morientes (żałuję) ale Owen i Zidane mogliby chyba coś zdziałać... są momenty gdy podoba mi się Carlos... ale mam wrażenie że facet ostatnio przygasł.... no i obrona !! to tragedia w odcinkach... wzmocnienia nic nie dały powiedzmy to sobie szczerze.... WIECIE CZEGO SIE BOJĘ? kolejnej konfrontacji z Barcą....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.01.31 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witamy, może wreszcie jakiś konkretny kibic przybył, który ma coś więcej do powiedzenia oprócz "hella madrit" Very Happy

zapraszam do podzielenia się swoimi refleksjami w inych tematach również :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.31 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkońcu jakiś nowy forumowicz,którego posty da się bez problemu rozczytać Smile.

Osobiście bardziej od meczu z Barcą boje się tych z Juventusem.Wkońcu w GD sędzia będzie z Madrytu więc nie ma się czego obawiać ;).

KamAr
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.01.31 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam ani do Ronaldo ani do Raula nic nie mam ... ale rzeczywiście REAL nie gra tak jak ja sobie to wyobrażam:)... a co do Marentesa to raczej nie żałuje, że przeszedł do Liverpoolu ... W REALu nie miał miejsca w podstawowej jedenastce, więc lepiej żeby grał nobo to bardzo dobrze potrafi:)...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.01.31 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem Panią, ale pozwolę sobie zawrzeć głos w tej sprawie Smile

Witam na forum, też byłam nowa, nie jest tak strasznie jak się wydaje.
Co do formu Realu to poczekajmy, pomalutku coś się poprawia, a treneiro potrzebuje czasu. Ważne żeby zawodnicy się przykładali. Może wtedy zremisujemy z Barcą ;)

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
kamilpalonek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.31 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czeka nas bardzo trudny mecz z Juve ktore jest w dobrej formie i w lidze spisuje sie swietnie juz 8 punktow ma przewagi nad Milanem. Juz niedlugo zagra z Realem,a nam tak nie idzie za dobrze.Zaluje ze Moro poszedl do Liverpoolu ale mamy Owena,Raula i Ronaldo. Musimy wygrac z Juve Exclamation Exclamation Exclamation Niech Solari podpisuje ten kontrakt on tez potrafi grac i jest obecnie w dobrej formie Exclamation Exclamation Exclamation
8) :banana

Powrót do góry
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.01.31 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje ci sie qbixxaz z tymi meczami.Tak naprawde każdy mecz jest wymęczany, jest walka nawet pomiędzy druzynami pierwsza i ostatnia w lidze.Przklad masz w angli gdzie zdarza sie ze druzyna z konca tabeli wygrywa z pierwsza itd.A c odo Ronaldo - niesprzedadza go bo Real nie sprzedaje gwiazd Wink

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.31 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem gra REALu sie poprawia ale oczwiscie maja swoje przeblyski i w pozytywnym i negatywnym znaczeniu. Ale zobaczymy jak to bedzie. Moze powoli wroca do formy ale jak wroca to w tym sezonie juz bedzie za pozno. No trudno trzeba sie aby pozbyc kompromitacji i zajac aby drugie miejsce. Oczywiscie spodziewam sie tego ze juz z Juve odpadniemy z LM. Mam nadzieje ze pod koniec sezonu REAL bedzie juz w bardzo dobrej formie i na przyszly sezon nie bedzie mial rownych tym bardziej jesli sie go wzmocni dobrze za te 170mln na transfery. Za taka kase idzie kupic przynajmniej polowe kazdej z druzyn. A wiec za ta kase powinni zbudowac druzyne marzen. Mam nadzieje ze tak bedzie. A co do Ronniego to podobnie jak REAL sie poprawia ale ma swoje przeblyski (negatywne i pozytywne). To samo tyczy sie RAULa i nie ukrywam (choc jest to moj ulubiony zawodnik) ze gra coraz gorzej. Ma lepsze i gorsze dni ale to juz nie to samo co w latach swojej swietnosci. Mysle ze powinien czasem usiasc moze by cos zrozumial. Choc tak naprawde on malo kiedy zawodzi tyle najezdza sie na niego dlatego ze nie pokazuje tego co kiedys. Mam nadzieje ze jeszcze wroci do formy. Jak narazie powinni go czasem zastapic Owen albo Portillo skoro juz nie ma MORO. Carlos tez sie powoli wypala ale nadal jest jeszcze jednym z najlepszych (ofensywnych) obroncow na swiecie. Do Gutiego, Figo i Zidana tez moge miec male zastrzezenia bo nie graja tego co kiedys. Moge o nich powiedziec to co o RAULu ze jeszcze graja dobrze ale nie jak kiedys. Mam nadzieje ze jeszcze wroca do formy i REAL znow bedzie wielki

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.31 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie.Real gra lepiej.Wczoraj spodziewałem się lepszego wyniku
ale ważne że zdobyliśmy kolejne 3 punkty.Jest szansa
na dogonienie Barcy bo 7 pkt.to nie jest olbrzymia
strata.Poczekajmy aż Barca wtopi z jakimś klubem a wtedy jest szansa
na mistrzostwo.Co do LM.możemy wygrać z Juve.Niestety
jest on w dobrej formie i będzie ciężko.Ale ja wieżę w Real.

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.01.31 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, czy Wy możecie czytać dokładniej newsy? :/ To nie jest cholerny komputerowy manager :/

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=6967

169 milionów euro na inwestycje!

"Real Madryt ma fundusze na inwestycje w wielkości 169 milionów euro w tym sezonie. Wiceprezydent Królewskich, Emilio Butragueño, wyjawił wczoraj na Forum Pedro Ferrándiza, że madrycki klub może zdominować transferowy rynek w przyszłym lecie. W praktyce cała kwota nie jest przeznaczona na zakupy nowych piłkarzy, lecz ukazuje ona potencjał Królewskich i daje szerokie pole manewru porównywalne być może jedynie z Chelsea Romana Abramowicza. (...)"

kapiszi?

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.01.31 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DuzzY ma rację, inwestycje to nie tylko transfery. Choć z drugiej strony - przed wszystkim Smile Bo raczej nie zanosi się na - dajmy na to - poważną modernizację stadionu.

A co do Abramowicza, to on by mógł na te same cele przeznaczyć miliard i sześcset dziewięćdziesiąt milionów euro (albo i funtów nawet), gdyby tylko chciał.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.01.31 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrażam jak w letnim oknie Real miałby wydać tyle kasy na transfery. To by była wręcz głupota. Nie myślcie sobie, że Perez wykupi nagle Ronaldinho, Kakę, Tottiego, Robinho, Gerrarda czy Del Piero.
Troche Realizmu.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.01.31 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkich spośród nich to nie, ale za Gerrarda i Robinho raczej nikt by się nie obraził.

Nikt z fanów Realu oczywiście ;)

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2005.01.31 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych 169 mln czesc musi pojsc na oplacenie sedziow Very Happy

dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.01.31 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo to widzę żę barca się nie wypłaci...Rolling Eyes

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: