Osasuna-Real Madryt
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.06 09:37    Temat postu: Osasuna-Real Madryt Odpowiedz z cytatem

Po bardzo dobrym meczu z Espanyolem Królewscy grają z średnią
Osasuną.Ostatnio Real gra bardzo dobrze więc bez większych
problemów powinien pokonać przeciwnika.Ja stawiam 3-1 dla naszych.

Ostatnio zmieniony przez FAN RAULA 1991 dnia 2005.02.06 13:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.06 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fan Raula prosze cie nie zakładaj kolejnych tematów o meczach... Poprostu pod tematem tego typu nawet nie chce sie gadać... Są ludzie którzy jak np. dziobo potrafią wprowadzić w klimat spotkania, troche emocji głebszych przemysleń i chce sie gadać... A wypowiedzi tego typu co twoja powinny się znaleźć pod tematem a nie jako temat...

A co do samego meczu... No cóż po meczu z Espanyolem jestem spokojny o jego wynik...

Do tego znaczący wpływ ma fakt że mecz Barcelony odbędzie sie dzień wcześniej, co może spowodować wywołanie dość dużej presji na naszych zawodnikach... Myśle że duży wpływ bedzie miał też dzisiejszy mecz putalończyków... W końcu gdybyśmy odrobili kolejne punkty zawodnikom grałoby się o wiele łatwiej... Zresztą dogonienie Barcelony jest już na dzień dzisiejszy jak dla mnie tylko formalnością i kibice Barcy nie mają co się łudzić... W ciągu tych kilku styczniowych kolejek Real z 5 miejsca wpadł na 2 z 9 pkt. przewagi nad 3 Valencią... Luxe pokazuje że jest naprawde klasowym trenerem... A przy okazji wychodzi fakt że najwiekszym problemem Realu był brak dobrego trenera...

Co do samej Osasuny to na dzień dzisiejszy ligowy średniak co najlepiej pokazuje jej miejsce w tabeli idealnie pośrodku (na dzień dzisiejszy oczywiście)... Ostatnio same porażki i remisy, które napewno nie wróżą jej najlepiej przed meczem z Blancos... Zresztą Real w słabej formie z początku sezonu potrafił pokonać druzyne z Pampeluny więc na dzień dzisiejszy nie powinnien mieć z nią najmniejszych problemów... Osobiście typuje asekuracyjnie 2:0...

Gość

PostWysłany: 2005.02.06 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fan Raula
Cytat:
Po bardzo dobrym meczu z Espanyolem Królewscy grają z średnią
Osasuną

pouczający go pablito89
Cytat:
Co do samej Osasuny to na dzień dzisiejszy ligowy średniak

Miszczu podkręciłeś atmosfere dyskusji.

Ja tam myślałem, że każdy może zakładać tematy o meczach. Rolling Eyes

Powrót do góry

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2005.02.06 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że Figo może mieć dość poważny problem, by strzelić bramkę Osasunie za tydzień, bowiem pauzuje za kartki. ale jeśli to mu się uda - wtedy na pewno przedłużą z nim kontrakt.

oczywiście, każdy może zakładać tematy o meczach, tylko czemu takie durne?

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.02.06 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ci radzę pablito nie rzucać obelgami.

Powrót do góry

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2005.02.06 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze Real Madryt wygraja 7-0 po 3 golach Raóla (czarny mi tak kazal akcentowac) Zizou, Figo i 2 Carlosa. Tak poza tym to chyba graja na wyjezdzie nie?

Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.06 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fan Raula widzę wziął się ostro do pracy i gdy jecze na dobrze nie nacieszyliśmy się jednym meczem i emocje jeszcze nie opadły on już zakłada temat o następnym.Ja typuję,że Real wygra 2:1 po golach Raula i Owena,a dla rywali tarafi Valdo.Przypuszczam iż mecz ten będzie dla nas bardz trudny ponieważ Ossasuna to bardzo niewygodny przeciwnik.

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.06 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme... Napisze tylko krótko... Tak abyś nie miał zastrzeżeń co do tego czy rzucam na ciebie obelgi... Więc powiem ci że jesli chcesz zrównać mnie z poziomem Fana Raula to niestety raczej ci sie to nie uda... Jesli chcesz pisać pod topicami typu 3 linijki suchych informacji to życze szerokiej drogi... I obiecuje ci że na żywca obejrze najbliższy mecz od pierwszej do ostatniej minuty... Zresztą mógłbyś sie wypowiedzieć na temat meczu a nie na temat mnie... Bo mi to zarzucasz na privie a sam robisz na odwrót...

Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.06 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablito89 napisał:
Supreme... Napisze tylko krótko... Tak abyś nie miał zastrzeżeń co do tego czy rzucam na ciebie obelgi... Więc powiem ci że jesli chcesz zrównać mnie z poziomem Fana Raula to niestety raczej ci sie to nie uda

Nie obrażaj mnie buraku.A co do tego zrównania,to już Cię dawno zrównali.

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.06 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tutaj nie chodziło mi o obrażanie ciebie Fan Raula... I raczej nie używałbym wyrazów typu buraku bo w tym kontekście mogą być uznane za wulgaryzm, więc Supreme na co czekasz, skasuj tą wypowiedź...

FAN RAULA 1991 napisał:
A co do tego zrównania,to już Cię dawno zrównali.

I co to niby smieszne być miało tak?? Chyba jednak nie wyszło...

Batman
Batman

PostWysłany: 2005.02.06 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, dość już tego. Osobiste kwestie wyjaśniać sobie na privie. W tym topiku mamy rozmawiać o meczu.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.02.06 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam 3-0 dla blancos albo galacticos, ostatecznie dla królewskich 8)
Moze Zizó cos strzeli...

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.02.06 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może z proroctwem poczekamy do zakończenia dzisiejszego meczu Osasuny?

Tym bardziej, że w ostatnim meczu pampeluńczycy pokonali pewnie u siebie Sevillę i zremisowali z Deportivo. Wydaje się, że Osasua powoli wychodzi z lekkiego kryzysu, czyli 3 kolejnych porażek na wyjeździe ze średniakami i nie będzie łatwo na Estadio El Sader. Warto spojrzeć na tabelę strzelców Osasuny. Nie ma tam jakiegoś wybitnego ofensywnego osobnika, drużyna strzela bramki dość konsekwentnie. Pamiętajmy również, że Real ostatni mecz w Pampelunie wygrał... w 2000 roku. Shocked

Osasuna zawsze sprawiała kłopoty, jednak Real jest na fali i musi wygrywać więc spodziewam się emocjonującego 3:2 dla naszych :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.02.06 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablito89 napisał:
Akurat tutaj nie chodziło mi o obrażanie ciebie Fan Raula... I raczej nie używałbym wyrazów typu buraku bo w tym kontekście mogą być uznane za wulgaryzm, więc Supreme na co czekasz, skasuj tą wypowiedź...

FAN RAULA 1991 napisał:
A co do tego zrównania,to już Cię dawno zrównali.

I co to niby smieszne być miało tak?? Chyba jednak nie wyszło...

no co ty przecież na privie wyraźnie zaznaczyłeś, że w twoich przypadkach jestem nie obiektwyny, tylko inni modowie mogą oceniać twoje posty. Ja bym napisał, że prowokujesz Fana Raula, ale wiadomo brak obiektwyizmu, więc nie będę tak pisał.

A co do meczu, to słuszna uwaga Duzzego. Osasuna zazwyczaj skupia się całą mocą na przeszkadzaniu w grze w piłke, a nie na graniu w nią. Realowi z takimi drużynami idzie ciężko. CHoć niedawno pobiliśmy podobnie grajacą Zaragoze. W każdym razie ciekawe też jest kto zagra za Figo. Osobiście przesunąłbym tam Zidane a w jego miejsce Solariego do pierwszej 11. Chyba, że Luxemburgo odstąpi od Rombu, chociaż ta taktyka przynosi efekty. Osobiście chcialbym widzieć w składzie Gravesena bo gra naprawde ambitnie i nie tylko w defensywie co pokazał ostatni mecz. Najlepiej byłoby grać w składzie i z Gutim i z Gravesenem.

Powrót do góry

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.02.06 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzzy napisał:
Może z proroctwem poczekamy do zakończenia dzisiejszego meczu Osasuny?

no właśnie, może z tematem też trzeba było poczekać, do zakończenia obecnej kolejki !!!

to tak na przyszłość !!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: