Średnia wieku w Madrycie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2005.02.16 14:28    Temat postu: Średnia wieku w Madrycie Odpowiedz z cytatem

Pisząc ten post jestem ciekawy co myslicie o zaawansowanym wieku naszych ulubienców. Owszem Zizu jest jak wino"im starszy tym lepszy" ale np. R.C ma juz 31 i potrzeba klasowego zmiennika dla niego np. Cole. Co do Figo to prezentuje sie znakomicie ale pytanie jak dlugo wytrwa ? No i jego kontrakt , wydaje mi sie ze pomimo jego zasług potrzebujemy mlodszego , rownie utalentowanego zawodnika np. Joaquin. W planie moze byc rowniez Sergio Ramos. Jestem ciekaw waszych opinii.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.23 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już , gdzieś widziałem taki temacik Wink A co do wieku to masz małą rację , gdyż świetlność piłkarzy nie trwa wiecznie , ale i tak wole nasze stare poczciwe gwiazdy z dużym doświadczeniem od młodych talentów , choć one by się bardzo nam przydały, zakup kampany'ego był by tutaj bardzo trafny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jacek_9
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.22 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIe ważny jest wiek ważna jest jakosc gry. Możesz spojrzec na Carboniego z Valencii stary ale jary. Ale napewno jeżeli chcemy sie liczyć w przyszłości trzeba odmłodzić skład

Powrót do góry
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.03.22 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
NIe ważny jest wiek ważna jest jakosc gry.

zgadzam sie 100% 8)

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
marki
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.22 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwazam ze wiek nie jest wazny i ze carlos prezentuje dobra forme, liczy sie poziom gry prezentowany przez zawodnikow a nie ich wiek

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.03.22 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale bzdury [ ' ]

W wieku 30 lat piłkarz nie jest w stanie wykonać na boisku takiej fizycznej charówy jak 20,25-latek vide Zizou, Figo. Jeśli naprawdę jesteście tak zapatrzeni w swoich idoli i nie zauważacie, że w/w piłkarze nie są w stanie przebiec kilkunastu metrów, a potem tylko dyszą przez kilka minut to radzę obejrzeć wreszcie jakiś ligowy pojedynek, a nie opierać się na meczach Ligi Mistrzów transmitowanych na jedynce raz na cztery miesiące. Z resztą nawet w meczu z Juventusem widać było, że Ronaldo stać tylko na jeden rajd w meczu, a potem jego płuca nie wytrzymują.

Pomysł sprowadzania jedynie Zidanes w końcu musiał kiedyś się drużynie negatywnie odbić. :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
geno7
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.03.22 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Perez chce ustanowić jakiś rekord.
Tzn. dotyczący średniej wieku właśnie.
Jak się pozbędzie Cassilasa, Bravo Laughing, Pavona Very Happy i Portillo oraz przy okazji nie odda tych najstarszych to będzie na dobrej drodze do zrealizowania tego celu.

Zizoupoland
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.23 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy paru starszych pilkarzy dla ktorych trzeba poszukac zmiennikow np role Figo moglby pelnic Joaquin, Roberto Carlosa moglby byc A.Cole a tak poza niemi to powinien jeszcze odejsc Beckham a przyjsc Ramos i Adriano

Powrót do góry
Riquelme
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.23 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba kazdy wie ze w Realu grają dziadki :] ale nikt nie zauwazy tego ze w Manchesterze gra 3 starszych panof (gigs, keane i schols)

anaztazioch
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.23 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My potrzebujemy lawki rezerwowej, zeby niebylo tak, by pilkarze starsi byli zmuszeni biegac po boisku przez cale 90 minut, to ich wykonczy. Przy ich wieku bedzie im trudno zregenerowac sily na nastepny mecz. Figo, Zidane, R.Carlos sa swietni tylko troszku przemeczeni, Figo i Zidane zrezygnowali z reprezentacji by miec sily dla Realu, ale i tak jak charuja za 3 to i tak sie zmecza.

Joaquin, R.Quarezma - jeden z nich powinien byc zmiennikiem Figo
S.H.Solari - on jest zmiennikiem Zidane'a
C.Ronaldo - on tez moglby cos u nas zdzialac, ale jak Robinho do nas przyjdzie to Cristiano sobie nieopogra

del Horno - zmiennik R.Carlosa
ktos dla Salgado
NO I NICH RAUL GRA W SRODKU ZAMIAST BECKHAMA, a atak bedzie R9 i Owen, lub Owen i Robinho

Casillas
Samuel, Helguera
Salgado, R.Carlos (del Horno)
Gravesen
Figo (Quarezma), Zidane (Solari)
Raul
Owen, Ronaldo (Robinho)

i jusz mamy lawke rezerwowych
del Horno
Solari
Quarezma (w FC Porto i tak jest rezerwowym)
Robinho
Cezar/Lopez (zalezy czy Cezar zostanie), jak bedzie jakas kontuzja to Guti bedzie wspomagal lawke

Powrót do góry
ilonka13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.04 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"mmadzior" napisał-NIe ważny jest wiek ważna jest jakosc gry

Zgadzam się i nie chce zeby z Realu odchodzili piłkarze, tylko dlatego ze mają już swoje lata Exclamation

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.06.04 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf pisze: NIE ROBIĆ (prawie) CAŁYCH POSTÓW W KOLORZE!

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
JaRejl7
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.06.04 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie ze jesli pilkarz jest stary ale dobrze gra to mna zostac a fani barvosport Laughing niech ida spac bo takie trnsfery ja ta gazeta wymysla do realu i pisze wogoleo realu to zenada Laughing

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.06.04 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anaztazioch napisał:
My potrzebujemy lawki rezerwowej, zeby niebylo tak, by pilkarze starsi byli zmuszeni biegac po boisku przez cale 90 minut, to ich wykonczy

Ojjjj popatrz jacy oni biednii sa Płacze biegac po boisku musza,nie no to przechodzi wszelkie pojecie ! Evil

Ku**a ludzie opanujcie sie,prosze Was ! To za co sie placi pilkarzom gruba kase ??? Za to,zeby stali przez caly mecz i pokaza jakas odjazdowa i magiczna sztuczke ?! ONI MAJA BIEGAC,a jesli bedzie trzeba,to nawet przez cale 90 minut,40 meczy w sezonie (Frank Lampard) ! A jezeli ktos mowi,ze juz nie ma sily,wtedy takiemu panu juz sie dziekuje ! Jedynymi klubami,ktorzy staraja sie jak najdluzej trzymac spalone gwiazdy sa Manchester United i niestety My.

Powrót do góry
19Kamil64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.06.24 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że wiek nie jest ważnmy, bo dla mnie liczą się umiejętności i doświadczenie Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: