Deportivo - Real
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.02.25 19:40    Temat postu: Deportivo - Real Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nikt nie zalozyl no to ja zakładam :] Ja stawiam na remis, Real bedzie gral w mocno osłabionym składzie, Deportivo nie gra najlepiej w tym sezonie. A co wy o tym meczu sądzicie ?

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.02.25 19:54    Temat postu: Re: Deportivo - Real Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że Real zagra dobry mecz. Depo to wymagajacy rywal, ale najlepsze lata ma już za sobą. Real ostatnio odzyskuje formę, ale do galaktycznej jeszcze troche brakuje. Mimo to mam nadzieje, że wygramy.
Jest problem z obstawieniem prawej obrony po kontuzji Salgado i sie tak zastanawiam kto bedzie grał. Palencja niejest swietny i to jest kolejne osłabienie obrony, która i tak najlepsza niejest....

dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.02.26 01:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jeśli mój temat o tym meczu został zamknięty, a muszę przyznać z czystym sercem, że zanim zacząłem pisac swój temat to ten temat jeszcze nie istniał, pozwalam sobie wkleić swoje wprowadzenie do tego spotkania :]
Będąc jeszcze pod wrażeniem wspaniałej gry Królewskich w meczu z Juventusem nikt nie założył tematu o meczu, który zbliża się dużymi krokami (to już jutro). Mecz z zajmującym 10. lokatę Deportivo ma bardzo ważne znaczenie dla układu tabeli, gdyż Real nie może stracić kolejnych punktów jeśli chce się jeszcze liczyć w walce o prymat w La Liga. Lider z Barcelony gra na boisku ostatniej Numancii, więc raczej nie można liczyć na stratę punktów piłkarzy w bordowo-niebieskich strojach, natomiast mecz Realu też nie będzie "pojedynkiem na szczycie", aczkolwiek nie można być pewnym zdobycia trzech punktów... Jak doskonale wiemy w rundzie jesiennej Depor wygrało na Santiago Bernabeu 1:0 po golu Luque, który okazał się lepszym sprinterem od Michela Salgado...;) W jutrzejszym meczu świeżo upieczony ojciec nie zagra w wyniku kontuzji odniesionej w meczu ze Starą Damą, ponadto w szeregach Realu zabraknie takich zawodników jak: Helguera (nadmiar kartek), Guti (kontuzja mięśni), Raul (grypa) i Ronaldo (przedłużające się problemy z dużym palcem stopy). W związku z tym skład obrony i ataku będzie nieco ekperymentalny, ponieważ na środku formacji defensywnej zagra rzadko występujący Pavon, a na prawej stronie lewonożny Raul Bravo, który o dziwo dobrze spisał się w tej roli w meczu z Juve Smile. W ataku swoje umiejętności zaprezentują Owen z Portillo, dla którego bedzie to pierwszy poważniejszy sprawdzian od czasu powrotu z Fiorentiny. Wracając do niedyspozycji Gutiego, to jedyną dobrą stroną jego nieobecności jest to, że Luxemburgo nie będzie mógł go wystawić w ataku ;), ale jeśli chodzi o pozycję pivota można być pewnym dobrej postawy Gravesena, który z pewnością zrekompensuje nam brak płowowłosego Hiszpana. Gwoli ścisłości dodam, że wciąż walczące o miejsce w Pucharze Uefa Deportivo ostatnio u siebie przegrało 22 grudnia poprzedniego roku, a dwie kolejki temu pokonali wciąż urzędującego mistrza Hiszpanii - Valencię 2:1 na wyjeździe Rolling Eyes. Pomimo tego miejmy nadzieję, że Królewscy nas nie zawiodą i wywiozą z El Riazor jakże cenne 3 punkty. Hala Madrid!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.02.26 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh..troche zaspałem z tym meczem. No to ja tradycyjnie troszkie stats o obu zespołach:

Ostatnie mecze:
Deportivo la Coruna:
Osasuna - Deportivo 1 - 1
Deportivo - Athletic Bilbao 1 - 1
Valencia - Deportivo 1 - 2
Real Betis - Deportivo 2 - 0

Real Madrid:
Numancia - Real Madrid 1 - 2
Real Madrid - Espanyol 4 - 0
Osasuna - Real Madrid 1 - 2
Real Madrid - Athletic Bilbao 0 - 2

Depor w domu:
Zwycięstwa: 3
Porażki: 3
Remisy: 6

Real na wyjeżdzie:
Zwycięstwa: 6
Porażki: 3
Remisy: 2

Deportivo zajmuje 10 miejsce w tabeli, Real jest drugi.

Ten mecz jest kolejnym, ważnym. Jak zwykle powtarzam "trzeba wygrywać mecz za meczem i czekać na podknięcie Barcelony". W ostatniej kolejce straciliśmy 3 punkty. Bardzo źle. Zabraknie w tym meczu Raula, Ronaldo, Gutiego i Helguery. Bez nich napewno bedzie ciężko. Na ataku zagra prawdopodobnie Owen z Portillo. Tego drugiego to juz dawno w grze nie widziałem. Zobaczymy jak się spisze. Mimo, że Deportivo zajmuje dopoiero 10 pozycję nie można tak pewnie stawiać na zwycięstwo Realu. Przypominam, że Depor wygrał dwie kolejki temu z Valencia. Mnie to naprzykład zaskoczyło :P Aczkolwiek, to nie jest dobry season dla Deportivo. Sam nie wiem czym to jest powodowane. W Champions League nie wygrało meczu, dwa razy remisując. Deportivo w tej edycji nie strzeliło ani jednej bramki!!!

Chociaż po tym co Real pokazał w meczu z Juve powinniśmy być spokojnie o wynik, może być trudno... 3.10 przegaliśmy na Bernabeu z Deportivo 1:0. Miejmy nadzieje, że teraz pewnie wygramy w ładnym stylu. Licze na dobre spotkanie Owena - ma coś do udowodnienia Wink Myślę, że dobrze zagra Gravesen - po tym co pokazał w mecz z Juve, zasługuje na pochwały Wink Pozostaje nam nic - tylko 3mać kciuki i czekać..

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.26 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak wiadomo, że będzie 2:1 dla REAL'u oczywiście Wink

Jestem medium, zobaczyłam to w swojej szklanej kuli Very Happy
3majmy kciuki mooocno to damy rade:D wygramy 8)

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.26 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie podzielał waszego entuzjazmu, wydaję mi się , że w tym meczu nastąpi jakaś "wpadka".Ale będe dobrej myśli ,Deportivo wciąż jest dobrym zespołem lecz pozbawionym formy.Mam nadzieję , że w tym meczu zbliżymy się do Barcy

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.26 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zle przeczucie co do tego meczu a to dlatego ze widzialem jak bezradna byla ostatnio rezerwa w meczu z Bilbao choc Depor w tym sezonie sobie gorzej radzi od Athletic co nie znaczy ze jest gorsze. Ale REAL bedzie gral w jeszcze bardziej oslabionym skladzie niz ostatnio. Choc podobno w Bilbao nie bedzie gralo 4 podstawowych zawodnikow. A wiec to dodaje troche optymizmu. Pewnie bedzie nudny mecz bo dwa zespoly ktore jedynie graja bardzo nierowno w tym sezonie i to jeszcze bez polowy podstawowych zawodnikow. mam przeczucie ze niedoswiadczeni pilkarze REALu (w tym 2 obroncow) popelnia jakies glupie bledy i co najwyzej zremisujemy. Obym sie mylil

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.26 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam twoje zdanie, będzie cięzki mecz

Powrót do góry
allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.26 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wyjezdzie z deportivo remis będzie dobrym wynikiem dla Realu, ale oczywiscie nie mam nic przeciwko temu zeby 3 punkty pojechały do Madrytu

Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2005.02.26 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet gdyby byli wszyscy zdrowi to i tak nie bylby to latwy mecz. A tak Depor powinno wygrac bez problemu.

-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.26 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no , już nie przesadzaj , tak odrazu bez problemu to nie, będzie pewnie podobna sytuacja jak w meczu z Juve

Powrót do góry
JJ
antydrewno

PostWysłany: 2005.02.26 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Predzik bedziesz mi przewidywac pytania na sesji nastepnym razem ?

Powrót do góry
m@rtita
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.26 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie może być ciężko.

Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2005.02.26 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym spotkaniu nie ma murawonaego faworyta, Deportivo jest w tym sezonie słabe, my też nie najlepiej gramy i mamy poważne osłabienia.
Kluczową rolę odegra taktyka, wydaje mi sie więc, że Królewscy wygrają, jednak po zaciętej walce do samego końca.
Ostateczny wynik: 2:1 dla nas. 8)

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.02.26 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa jak spisze sie atak Owen-Portillo. Moze byc ciezko i remis bedzie duzym osiagnieciem.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: