Deportivo - Real
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.02.27 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie jak tak, skoro w miesiąc odrobiliśmy 13 pkt to czemu nie odrobimy 8 pkt w 14 kolejek :| ?? Skoro Barca gra teraz napewno gorzej od realu :]

Morales
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt

PostWysłany: 2005.02.27 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALe Wam nawet pomoc sędziego nic nie daje, to jak macie nadrobić straty?

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.02.27 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^ Okładka Marcy.

No cóż...2:0...Owszem, można się tłumaczyć, że graliśmy rezerwami. A w meczu z Bilbao tez grały rezerwy? No nie... Zresztą dwie porażki w PD to nie takie straszne. Czego Real nie odrabiał? Zostało nam 13 spotkań (następne z Betisem, później na wyjeżdzie z Valencia - w między czasie jeszcze rewanż w Turynie). Tu nie ma co się zatrzymywać na tym meczu, rozpaczać. Trzeba się wziąśc w garść i czekać na kolejne spotkania z nadzieją lepszej gry. Bo co to jest 8 pkt? Barcelona pokazała, że "potrafi" zremisować ze słabiutką Numancią. Z nami wygrywa dziesiąte, słabe w tym seasonie Depor. Ale co z tego? Chyba nie myślicie, że oni się tam juz wszyscy poddali i powiedzieli sobie że w następnych meczach juz nie mają o co grać? Mają. Sam wierze, że Mistrz nam jeszcze nie uciekł i możemy go w tym roku mieć. Te punkty są do odrobienia. Tylko nie można się tak poddać od razy po dwóch przegranych. Straciliśmy 6 pkt. - mamy jeszcze więcej do zdobycia.

Sam spodziewałem się, że chociaż remis wywieziemy z la Coruni. No ale trudno. Nie udało się. Rezerwy - rezerwami. Podstawowi tez nie zagrali dobrego meczu. "Trzeba wygrywać mecz za meczem i czekać na podknięcie Barcelony.." (z ostatnich podknięć nie korzystamy Rolling Eyes ) Została nam jeszcze walka w Champions League. Czeka nas jeszcze sporo emocji w tym seasonie...

IMPOSSIBLE IS NOTHING.

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.27 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, ze w nastepnym meczu Galacticos dostarczą nam POZYTYWNYCH emocji i tak już bedzie do samiutkiego końca Smile

Barca też nie jest teraz w szczytowej formie więc musimy zacząć korzystać z ich potknięć i wbić się na sam szczyt Smile Wszystko jest do zrobienia... to tylko 7pkt Smile bądźmy dobrej myśli !!

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.27 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam taką nadzieję, choć mószę stwierdzić , żętn mec byyyl do bani ,
oglądałem ten mecz i wnioskuje , że powodem porażki jest brak zgrania, chodzi tu o taktykę, zawodnicy nie wystawiają się na wolne pole, padają niedokładne podania. Coś trzeba zmienic

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
cube304
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.27 15:36    Temat postu: Nie widzałem Odpowiedz z cytatem

Nie widzałem i chyba nie bede go oglądał z prostej przyczyn - fatalna gra naszych. A to boli jak sie ogląda ukochana drużyne grającą tak beznadziejnie

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.27 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem tego przed meczem z Deportivo pisać.

Moim zdaniem Luxemburgo już po meczu z Bilbao pogodził się z tym,że Real w tym sezonie nie zostanie Mistrzem Hiszpanii.

Niestety nie jesteśmy obecnie na tyle silni,aby walczyć na wszystkich frontach.Moim zdaniem,wszyscy są skoncentrowani teraz na Lidze Mistrzów,gdzie nic jeszcze nie jest stracone.

Porażka z Deportivo martwi.Szkoda,że Real przegrał,bo była okazja żeby zmniejszyć strate do Barcy,ale dla mnie ważniejszy jest mecz rewanżowy z Juve.

2 miejsce w Lidze przy tym 4 z zeszłego sezonu i tak jest dobrym wynikiem !

Barca zaczyna tracić punkty,ale niestety Real również to robi.

Mamy jeszcze teoretycznie szanse na Mistrzostwo,ale musiałby stać się naprawde duży cud !

Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.02.27 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szansa jest nawet duża, licząc, ze Real wygra z Barca i oni przegraja jeszcze 2 mecze. Tylko Real znowu musiałby wszystko wygrywać, a jak chyba wiemy jest to nierealne, pewnie odpadliby z LM. Szkoda troche bo jeszcze 2 kolejki temu wszystko było w zasięgu ręki a jakby Real wygrał te 2 kolejki to byłby 2 pkt juz, i dlatego jest tak szkoda :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.02.27 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmadzior napisał:
Nie wiem co to było... nawet nie obejrzałam meczu do końca, bo nie chciałam już tego dłużej widzieć... czytałam relacje live i łzy same cisnęły się do oczu... to było straszne

biedactwo, no ale życie nie kończy się na jednym meczu tylko, wogóle na sporcie, może więc nie warto aż tak się przejmować !! i skupić się lepiej na tych ważniejszych aspektach życiowych...

Porażka oczywiście nie nastraja optymistycznie, ale do końca jeszcze trochę meczyków jest, tym bardziej, że Barca też nie najlepiej sobie poradziła, grunt to optymizm Smile ... realny

jeżeli Królewscy zdobedą LM i zajmą drugie miejsce w PD to będzie ok. 8)

Powrót do góry
el-nino
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.27 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak juz pisalem w jednym z tematów na tym forum....same zapowiedzi przedmeczowe nasuwały mi na mysl różne czarne scenariusze, które jak wiadomo się sprawdziły:/...Jak widać Real grając poniekąd bez trzonu swej drużyny nie potrafi sobie z powodzeniem poradzić w takim meczu.
Stąd wniosek, że niektórzy dublerzy w drużynie galaktycznych nie nadaja się do pierwszego składu. Z drugiej stronie nie można jednoznacznie stwierdzić, ze porażka spowodowana jest częściowo rezerwowym składem, bowiem Real nie raz przegrywał grając w swym najmocniejszym składzie.
Ogólnie nie nastraja to nazbyt pozytywnie...ale czas pokaże..jak potoczy się rywalizacja w Hiszpanii...!!!

Powrót do góry
Toumek
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2005.02.27 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie pytam czy będzie skrót z tego meczu, bo jesli nie to powiem tak:
po *** dawaliscie skrot z meczu z juve, żeby rozbudzić moje nadzieje ?? Smile

Powrót do góry
anaztazioch
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.27 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba liczyc na sczescie. Lepszy je ma. 2 miejsce w Lidze to b.Dobry rezultat biorac pod uwage to jak gralismy w 'rundzie' jesiennej. Ktore miejsce zajmiemy, czy weliminujemy Juve, czy odpadniemy z LM to bez znaczenia, gdybym byl religijny to bym sie modlil do Realu, ale coz, niemozna miecz wszystkiego :/

Jak bedziemy miec zapewnione 2 miejsce w lidze, i brak szans na 1 to niech Casillas, R.Carlos, Helguera, Samuel, Salgado, Zidane, Gravesen, Beckham, Figo, Raul i Ronaldo zagraja w 'barwach' Realu Madryt B. Niech sie pobawia i odpoczna ze slabszym przeciwnikiem, a pilkarze Solari, Mejia, Portilio, Owen, Celades, Guti i Juanfran zagraja z Cesarem (pozegnanie ja bedzie odchodzil) z graczami z Realu Madryt B w 'barwach' Realu madryt A. Niech zdobeda doswiadczenie grajac z pilkarzami z 1 ligi

Taki experyment powinien cos dac - doswiadczenie rezerwom (brakowalo tego w meczu z Depor) i odpoczynek, brak presji i spokojna gra z niewymagajacym przeciwnikiem, jednak powarzny mecz a nie sparing (taki mecz przydal by sie wiekszosci pilkarzom Realu Madryt A)

Powrót do góry
anaztazioch
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.27 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widac bylo brak Raula - pilkarza, ktory dal by spokoj swojej druzynie, uporzadkowal ja, a bramki by same przeszly z czasem, czy autorswa Raula, czy kogos innego - Raul jest niezastapiony, Figo moglby go zastapic, ale on ma swoja robote, a wyreczajac Raula, Figo zmeczyl by sie w 50 min, takze Raul, Figo, Zidane, Gravesen, Casillas - Oni robia dla realu naprawde duzo, im wystarcza jusz tylko pacholki ktore odbijaja pilke, do bramki, lub innych zawodnikow. Choc przydala by im sie pomoc, oni sami sie zmecza gdzies po 4 Turne po azji 4 ligach mistrzow 4 pucharach hiszpanii i 4 sezonow w lidze i 8 meczach w 42 minucie beda potrzebowali jakiejs zmiany.

Powrót do góry
allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.27 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no liczylem jednak mimo tego składu ze chociaz będzie ten remis, ale jakos Deportivo nie lezy pilkarzom Realu Rolling Eyes

Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.28 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh... dzięki Wienek... No ale co ja na to poradze ze tak zareagowałam... Naprawde ja eni wiem co sie ze mną stało... No jeszcze do REAL'u porashki doszła porashka tigera (...) Tylko fakt że ten dzień nie był tylko złym dniem dla REAL'u nie jest az tak bardzo pocieszający (...)

Wierze nam sie to uda... że dogonimy Barce... i to w tym sezonie... Musimy (...) Z barca dzieje sie cos nie tak i tez graja coraz gorzej...
DAMY RADE!!!

przepraszam, moze niezbyt 'skladny' post ale jestem bardzo spiaca i nie wiem co pisze:P

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: