Deportivo - Real
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.02.28 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli od 14 lat się nie wygrywa to trudno liczyć na cud, właśnie wówczs, gdy wyzwanie podejmuje Real Madryt w mocno rezerewowym składzie. Mecz z Deportivo La Coduna był dosyć podobny do tego z Athletic Bilbao, ale zasadniczo rózny, od meczu z Juventusem. Podobieństow z meczem z Baskami przejawia się w tym, że bez Raula, Zidana i Ronaldo zespoł przegrywa a z tymi zawodnikami w składzie udaje się chociaż remisowac. Dla mnie głowny wniosek po tym spotkaniu, to stwierdzenie, ze zawodnicy rezerwowi jak Owen i Solari są dosyć mocno przereklamowani i nie stanowią żadnej alternatywy dla zawodników, których zastępuje. Owen przeciw baskom zagrał przeciętnie, a przeciwko zawodnikom z Galicji zagrał gorzej niż tragicznie. Lepiej Portillo, ale nie dobrze. Solari, zaś piękne bramki strzela slabeuszom a meczach z silnymi drużynami nic nie wnosi.
Remis Barcy pozwala się łudzić, ale wszystko będzie jasne po GD, w takim składzie jak wczoraj nie widze szans.

Powrót do góry

Skidi
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.28 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem fanem Barcy ale przykro się patrzy na co Real pokazał. Poza tym cóż kończy się pewna epoka Zidana, Figo, Roberto Carlosa....szkoda o to wielcy gracze. Mam nadzieję że Eto, Ronaldinho, Deco, Lopez będą równie wielcy i że teraz nastał ich czas Smile . Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
el-nino
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.28 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielcy to oni może i będą...ale czy aby napewno juz tak definitywnie kończy się era Carlosa czy Zidana.hmmmmm polemizowałbym....!!!

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.02.28 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sprawie Carlosa trudno znaleźć płaszczyzne na polemike. Ewidentnie najgorszy zawodnik tego sezonu, co potwierdza takze mecz z el Depor, gdzie to on jest winny w zasadzie obu bramek, ktore padły po akcjach pilkarzy Depor prawą stroną. Czas Carlosa w piłce nożnej może nie minął, ale w Realu jak dla mnie na pewno.

Powrót do góry

-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.28 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda mi Pavona, on okazał się tym złym , strzelenie bramki samobujczej nie jest niczym miłym uwieszcie mi sam tego doznałem Wściekły

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.28 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się (...) To straszne uczucie... Nie dość, że sam siebie obwiniasz, to i tak zawsze --> 'kolegom' z drużyny zostaje jednak ta myśl, że gdyby nie Ty - mogłoby być inaczej/lepiej... (nawet jeśli głośno o tym nie mówią...) W tym przypadku dochodzą jeszcze rzesze fanów/kibców ...no i niekiedy 'przeciwników' którzy tylko czekają na jakieś potknięcie...

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.28 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobna sytuacja jak z Dudkiem , przez niego wpadła bramka.W Hiszpani naszczęście dziennikarze nie są dacy źli jak w Angli , gdzie po tym meczu w gazetach ukazały się nagłowki : "Dudek do cyrku", "Dudek: Zepsół zabawę" (tak bynajmniej mówili komentatorzy). Pavon ma te szczęście, że o jego błędzie gazety aż tak nie były rozgoryczone

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.03.03 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mecze o innym ciężarze gatunkowym...

Ciekawe co by gazety pisały, jakby Pavon strzelił samobója w LM !!!

także nie ma się co dziwić, że najeżdzają na Dudka.
w sumie lepiej było wygrać 2-0 niz 3-1.

Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.03.03 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka praca, raz jesteś bohaterem raz kozłem ofiarnym. Wolę nie myśleć co napisali o bramkarzu ManU :]
A do Pavona nie powinniśmy mieć pretensji, wypadek przy pracy...

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: