Kibice na Bernabéu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy podoba Ci się sposób kibicowania socios Realu Madryt?
Nie
52%
 52%  [ 243 ]
Tak
47%
 47%  [ 219 ]
Głosowało Użytkowników : 324
Wszystkich Głosów : 462

Autor Wiadomość
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.06.05 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paprykaa napisał:
wiecie to co roba Polscy kibice na meczach różnych naprzykład Wisła z Krakowią

mogę prosić o rozwinięcie tego zdania ??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
JaRejl7
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.06.05 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie ze kibice realu w madrycie wywieraja zbyt duza presje na meczach blancos Wściekły troche za duzo gwizdow te biale chusteczki troche zbyt zywiolowi ci hiszpani Laughing

Powrót do góry
ilonka13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.05 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real przyzwyczaił swoich kibiców do tego, że jest Galacticos i ze powinien zawsze wygrywać, więc takie reakcje jak gwizdy czy tupanie zupełnie mnie nie dziwi( ale nie znaczy to ze się z tym zgadzam) Very Happy Kibice mogliby być bardziej wyrozumiali, ale... 8)

Powrót do góry
Heffalump
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.06.15 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje, że kibicom kórzy dopingowaliby drużynę, największym fanom utrudnia się kibicowanie a wspiera się tych, którzy przychodzą na mecze tylko pooglądać, może ze strachu przed incydentami ze strony fanów. Brakuje miejsca takiego jak np. The Kop na Anfield gdzie zasiadaliby, a raczej stali najbardziej oddani kibice.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KamAr
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.06.15 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje przeczytać "Ultras" ... tam jest wyjaśnione "mniej więcej" dlaczego kibice Realu nie są potęgami kibicowskimi.
Real to jest wielkie przedsiębiorstwo ,a Ci ,którzy zajmują sie oprawą(ultras) przeważnie są "niegrzeczni" . Gdyby na stadionie Królewskich były jakies dymy itp. to sponsorzy mogliby się zrazić i poprostu przestać sponsorować Galaktycznych. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ten flieton ,więc serdecznie zapraszam do przeczytania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
el Tomasso
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.06.16 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krolewski Real ma Krolewskich Kibicow i co niektorzy z nich sa rozpieszczeni i pragna zeby w kazdym meczu ich klub gral oszalamiajaco a w ciezkich chwilach dla zawodnikach nie daja mu wsparcia
Generalnie w calej Hiszpanii kibice dosyc ostro wyrazaja sie co do swoich przekonan i gwizdza jak im sie cos nie podoba a machaja bialymi chusteczkami jak kogos nie akceptuja w klubie ale w Realu sie to nasila a do tego te rasistowski zachowanie co niektorych (bo napewno nie wszystkich) nie robi dobrej slawy dla Madridistas

Powrót do góry
SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.07.25 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice Realu to bardzo kulturalni ludzie nie obrażaja tylko sie bawia i dopingują .
Od kołyski aż po grób w moi sercu jeden klub
Hala Madrid

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
Rydzu7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.07.29 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiscie nie podoba sie zachowanie kibiców zasiadających na Santiago. Chodzi mi przede wszysztkim o rasistowiskie odzywki jakie mialy miejscie m.in. podczas meczu Hiszpania-Anglia, kiedy kazdy kontakt piłki jakiegos z czarnoskórych reprezentantów Albionu miał towarzystwo "małpich" okrzyków i połukiwania. Takze nie podobaly mi sie wyzwiska rzucane pod kierunkiem matki Ronaldo , po jednym z słabych wystepów Brazylijczyka. Przeciez to byla czysta gra na dumie Kanarka !! Gdyby nie Vanderlei to ROnaldo po tym incydencie odszedlby z REALU !! a przez co ?? Przec cudowne zachowanie "kibiców". Nastepnym przykladem głupiastego zachowania kibiców Galaktycznych było wygwizdywanie na Sammiego Eto'o podczas meczu z Barceloną. Czy na prawde nie mozna uszanowac woli piłkarza ? Przeciez sam Real go nie chcial i to wlasnie królewski klub sprzedał 50 % Sammiego odwiecznemu rywalowi !! Wiec powinni mien pretensje do Zarządu Królewkiego a nie do zawodnika rodem z Kamerunu.
Wg mnie są to przykladu RASIZMU !! dodajmy jeszcze do tego tresc tatuazy kibiców Realu i mamy gotową mieszanke.....ahh.....
Pozdrowienia
STAND UP !!

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.08.08 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzialem wiele meczow realu (w tv rzecz jasna).najgorsze jest to ze ci ktorzy zasiadaja na santiago bernabeu nie wspieraja naszej druzyny w ciezkich momentach,a takich nie brakowalo.czy nie moze byc tak jak na anfield kiedy liverpool ponosi kleski ich fani spiewaja "nigdy nie bedziesz sam..".albo bvb i ich westfallen stadion.srednia widzow 77000 przez caly sezon birac pod uwage ze dortmund skonczyl rogrywki na 7 miejscu-szacunek dla ich fanow.a bernabeu jezeli nie gra przeciwnik z najwyzszej polki to stadion jest wypelniony max 70%.w dodatku przy slabej grze zamiast otuchy slysza gwizdy,morale spadaja,nastepny mecz jeszcze gorzej-to przypomnienie jek wygladala sutuacja w pazdzierniku ub.roku.pilkarzy trzeba wspierac ZAWSZE!

Powrót do góry

Taras
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.08.20 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z tobą darthvader.Kibice Realu są kiepscy bo brakuje ich w ciężkich dla Realu chwilach.!!!!!

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.08.21 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo gadać, kibice na Santiago zamiast dopingować swoją drużynę wdup***ją popcorn. Irytuje mnie to już od dawna. Przypomnijcie sobie ogłuszający śpiew kibiców na Anfield w batalii z Chelsea w LM. Ech...

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2005.08.22 05:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też bardzo duzo zalezy od kibiców jak Real będzie grać, aczkolwiek z Romą gralismy na wyjeździe bez żadnych kibiców i wygralismy 3:0 :PVery HappyVery Happy

Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.08.22 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety RinG ma racje
taka jest cecha kibiców na zachodzie że siedza wpieprzaja popcorn i narzekają jak druzyna przegrywa Ehh...

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.22 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz, zaraz... na zachodzie czego?

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Onik
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.08.22 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf według mnie chodzi mu o zachód Europy Wink

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Następny
Strona 2 z 38
Skocz do: