Real Madryt - Betis Sevilla 02.03.2005 21:00
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.03.01 16:01    Temat postu: Real Madryt - Betis Sevilla 02.03.2005 21:00 Odpowiedz z cytatem

Kolejny mecz z serii niezwykle trudnych i właściwie to decydujących o losach Realu w tym sezonie... Na Santiago Bernabeu przyjeżdża plasujący się na 5. miejscu w tabeli Betis Sevilla z goleadorem Oliveirą (15 goli) i być może przyszłą gwiazdą Realu - Joaquinem na czele. Królewscy zagrają bez kontuzjowanych Zidane'a i Salgado, których zastąpią Solari i Raul Bravo oraz Raula, który cały czas odczuwa skutki grypy. W ataku swoje umiejętności zaprezentują powracający po kontuzji Ronaldo i Owen, któy zastępując naszego kapitana być może w reszcie udowodni, że równie dobrze może się spisywać jako gracz podstawowej jedenastki Smile. W rundzie jesiennej padł wynik 1:1 po golach najskuteczniejszych w obu ekipach: Oliveiry i Ronaldo. Czy tym razem na stadionie w Madrycie ujrzymy grę Realu podobną do tej z meczu z Juventusem czy może tą z dwóch ostatnich potyczek ligowych?? Czy Real przerwie serię dwóch kolejnych ligowych porażek bez strzelenia gola?? Pozostaje nam w to głęboko wierzyć, gdyż prowadząca w tabeli Barcelona gra derby z walczącym w tym sezonie o start w LM Espanyolem i ewentualna strata punktów piłkarzy Blaugrany mogłaby zniwelować 8-punktową stratę Realu... Hala Madrid!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Zinedine-Zidane
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.01 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ameryki nie odkryję jeśli napiszę, że "Królewskich" czeka niezwykle trudne spotkanie. Jeśli nie wygramy dwóch kolejnych meczów (z Betisem i Valencią) o tytule możemy zapomnieć...A jeśli będzie komplet zwycięstw to wciąż będzie w nas nadzieja na końcowy triumf w PD. Nie zapominajmy, że Barcę czekają jeszcze wyjazdowe potyczki z Valencią i Deportivo i z nami.

Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.03.01 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj nie wiem co sądzic o tym meczu Rolling Eyes z jednej strony myśle ze wygramy z drugiej ze nie, wszystko zalezy od składu, ale z tym składem myśłe ze wygramy Surprised

mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.03.01 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... a ja może i tak jestem glupia, naiwna i marudna ale wierze w to i jestem pewna - tego, że wkońcu nam sie poszczęsci i wygramy ten 'głupi' mecz!!!!!!!! Musimy... Skład nienajgorszy, chociaż brakuje mi w nim przede wszystkim Zidane'a :( :( :(

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.01 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo trudne spotkanie jeszcze biorac pod uwage dwa ostatnie spotkania REALu. Jednak w tych dwoch ostatnich spotkaniach REAL gral duza rezerwa i oslabieniem a teraz paru kluczowych zawodnikow wraca do gry i mam nadzieje ze beda chcieli pokazac ze nie zapomnieli jak sie gra w pilke. Mam nadzieje ze REAL pokaze super futbol i wygramy, najlepiej jakby jeszcze barca stracila punkty

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.03.01 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rywal w mojej opinii mocniejszy od dwóch poprzednich, więc i rezyltat może być satysfakcjonujący dla Betisu. Skład przynajmniej odrobinę się podreperował, zabraknie 'tylko' Zizu, Raula i Salgado, więc może Królewscy powalczą przynajmniej o 1 punkt w tym meczu. Wydaje mi się, że po ostatnich ligowych potyczkach remis nie będzie ujmą dla Realu. Chyba, że trener zmotywuje zawodników jak na mecz z Juve, tak ambitnego i dobrze grającego Realu dwano nie było. Czekamy na replay.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
el-nino
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.01 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja urodzony optymista hehe......sądzę jednak, że Real niewatpliwie stać na zwycięstwo z chłopakami z Andaluzji. W końcu to jest Real!!!...Wiem że argument może malo przekonywujący, ale mówienie że remis na własnym boisku nie byłby złym wynikiem mnie z lekka drażni. DOBRYM WYNIKIEM?? teraz gdy mamy gonić Barcę??.nie można sobie na takie wyniki pozwalać. Szansa na mistrza niewielka ale wierzyć trzeba i nie ma co snuć takich czarnych myśli..........

Powrót do góry
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.01 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barcelony nie mamy szans dogonić, no może jakieś małe , mecz będzie trudne, i to jest smutne, że o wszystkich meczach nawet z słapszymi zespołami trzeba mówić , mecz będzie trudny. Nie pełny skład.
Jeżeli Raul nie będzie grał to na jedno będe się cieszył, w takim wypadku mam nadzieję, że zobaczymy duet Ronaldo Owen.
Kurcze kiedyś Real wygrywał i wygrywał, może te porażki to przez transfery Rolling Eyes

(Tak w nawiasie mógłby ktoś podać linka do internetowej TV gdzie pokażą ten mecz, jak nie linka to nazwe stacji internetowej to se sam znajde)

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kzh
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.01 19:06    Temat postu: real Odpowiedz z cytatem

ej czy moze ktoś mi podać link na którym można ogladać real na zywo i internecie za darmo (najlepiej link z all jazirą czy cos (mam transfr 2000 wiec wybiezcie mi link prosze ) pomocy

Powrót do góry
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.03.01 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej moim zdaniem na http://wwiTV.com Smile

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
kzh
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.01 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmadzior napisał:
najlepiej moim zdaniem na http://wwiTV.com Smile
tak ale tam jest masa stacji ktore nie transmitują a jak transmitja jakieś stacje to nie wim na ktorych i jak tam wejć zeby pokazał sie mecz ???

Powrót do góry
Toumek
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2005.03.02 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja powiem tak: jak znowu przegramy to sie świat nie zawali bo wtedy będzie tylko 1 pkt wiecej straty bo Barca wczoraj zremisowala Ole!

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.03.02 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego chyba lepiej wygrać i odrobić, niż stracić...

Powrót do góry
el-nino
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.02 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toumek napisał:
a ja powiem tak: jak znowu przegramy to sie świat nie zawali bo wtedy będzie tylko 1 pkt wiecej straty bo Barca wczoraj zremisowala Ole!

Mówiąc o sytuacji w tabeli to może rzeczywiście świat sie nie zawali.....ale tu nie chodzi chyba o to, zeby utrzymywać tą strate do Blaugrany, tylko ją niwelować wykorzystując takie okazje.........

Powrót do góry
Nitrro
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.02 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletu punktów nie zdobędziecie, zawodnicy podświadomie czują już bitwę na Delle Alpi. Dlatego troche się oszczedzą, a Betis zwietrzy swoją szanse - walczą przecież o podium i Ligę Mistrzów. Tak więc wychodzi mi 1-1 lub 1-2 Wink

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: