Wychowankowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 74, 75, 76  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Taras
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.10.08 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie cieszy otwarcie Ciudad RM chyba tak jak wszystkich fanów Realu.Real inwestuje w młodzież i to jest przykład i napewno w przyszłości wyjdzie im to na dobre.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Helvaar
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.08 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie raz się zdarzyło, że zawodnicy Realu wypożyczeni/sprzedani do innych klubów okazali się gwoździem do naszej trumny. Confused Po co więc ryzykować z Soldado.

Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.10.08 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że trzeba rozdzielić siły porówno, czyli inwestować w doświadczenie oraz technikę piłkarzy i w szkolenie wychowanków także trzeba wkładać serce i pieniądze, bo kiedyś mogą stać się oni jednymi z najlpeszych piłkarzy na świecie.
Najprawdopodobniejszym światowym rekordzistą w wydatkach na sektor młodzieżowy jest ManU z wydaną sumą ponad 11mln€ rocznie.
Dalej w tej klasyfikacji mieszczą się Ajax, Barcelona i Real Madryt z o połowę mniejszymi wydatkami na szkolenie młodzieży.
Jednak największą kopalnię talentów w Europie a może i na całym świecie jest klub ze stolicy Holandii(46 zawodników), który wyszkolił między innymi takie gwiazdy jak: Berkgamp, Davids, Van Der Sar, Seedorf czy też Kluivert.
Zaś drugie miejsce przypadło "Królewskim", którzy z liczbą około 43 wychowanków(znanych) wyszkolili między innymi Canizaresa, Casillasa czy też Raula to teraz na nowe gwiazdę wyrastają Juanfran czy też Soldado.
Najlepszą ligą w szkoleniu młodzieży okazała się jednak Ligue 1(Francuska Extraklasa). Dalej Primeradivision, Eredivisie, Premiership, Bundesliga i na samym końcu Serie A.

Źródło: Piłka Nożna(wydanie prasowe) oraz własne.

Tak więc widzimy, że "...pieniądze jednak to nie wszytko..." a tu przykładem są Czerwone Diabły, które na szkolenie młodego pokolenia wydały 11mln€ a nawet nie zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce klubów, które wyszkoliły najwięcej rozpromowanej młodzieży.

Sorry, ale ja to skopiowałem z innego tematu, ale jest to mój post i uważam, że te dwa topicy są bardzo podobne.

Mam nadzieję, że tacy piłkarze jakich wymienił autor tematu nie zmarnuję swojego talentu i kiedyś wrócą do ekipy "Królewskich" jako młode gwiazdy...

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.10.08 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kiego to skopiowales? <ściana> nie wiem czy zauwazyles, ale zarowno dzial "Krolewscy" jak i "Transfery" jest czytany przez tych samych uzytkownikow.

Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.10.08 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choobercik to skasuj tego posta, bo ja nie umiem a raczej nie mogę. Nie wiem czemu.

Powrót do góry
Jason X
El Siete

PostWysłany: 2005.10.28 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje. Mamy troche młodziaków dobrych. Najbardziej z naszej młodej gwardii lubie Soldado, Portillo i oczywiście Juanfrana. Myśle, że powinni częściej dostawać szansę gry w pierwszym zespole (dwaj ostatni w tym są wypożyczeni:(). Tylko jest "małe" ale (jak ktoś słusznie spostrzegł) Floro ma inną politykę prowadzenia KLUBU- woli wydać grube melony na super gwiazdy, które potem jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności słabo grają. Jedyny plus jaki przynoszą dzialania PREZESA to duży sukces komercyjny. Do bani!!!! To ja wolę żeby Real miał długi jak kilka lat temu (jeśli sie mylę to mnie poprawcie) ale żeby trofea i sukcesy były.

Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2006.01.31 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem z De la Reda będziemy mieli pożytek. Ładnie strzela z dystansu z tego co widziałem.

Onik
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.10 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspomniany przez ,,bombaja" Ruben de la Red Gutierrez (nie spokrewniony z Gutim ale za to zafascynowany grą naszej "14") jest według mnie piłkarzem godnym uwagi każdego kibica Realu. Grający na codzień w Realu Madryt Castilla defensywny pomocnik bardzo dobrze odbiera piłkę, rozgrywa, na dodatek potrafi strzelać bramki (przykładem są 2 bramki w meczu Castilla – Xerez 4:3) . Ma cechy dzięki którym może w krótkim czasie stać się graczem wielkiego formatu. Według mnie powinien grać w Realu w pierwszym składzie. Moim skromnym zdaniem nie będzie grał gorzej od Gravesena czy tez Pablo Garcii (naszych drwali). Wole widzieć go biegającego po boisku niż pseudogwiazdki rodem z komplikacji (mam na myśli Gago i kilku innych). Jeśli nie dostanie szansy nie przekonamy się czy może on poprawić grę naszego teamu. Jeszcze fota:

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2006.02.10 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłkarze, z których powinniśmy mieć pożytek, to:
Soldado- już się pokazał Smile
Juanfran, de la Red, Balboa, Felipe, Arbeloa, Palencia, Casilla
Warto zauważyć, że Real ma najwięcej wychowanków w hiszpańskich klubach. Kiedyś był bardzo ciekawy artykuł w Piłce Nożnej na ten temat

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.02.10 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onik napisał:
[Ruben de la Red Gutierrez] nie spokrewniony z Gutim ale za to zafascynowany grą naszej "14"]

oj! nie wróżę mu wielkiej, błyskotliwej kariery :]

Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.02.11 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem za tym zeby dac szanse De La Redowi. W Osasunie tez gra 19 letni raul Garcia i radzi sobie dobrze. Kto wie czy z De La Redem tez by tak nie było? W Segunda Division pokazuje sie z bardzo dobrej strony. nie widze przeciwskazań żeby zagrał kilka razy w Realu A, tym bardziej patrzac że na jego pozycji graja beznadziejni Graveasen i Pablo Garcia.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2006.02.11 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e la Red chyba zagrał w kilku meczach Copa del Rey i chyba nawet raz w Lidze Mistrzów. To jest piłkarz, z którego będziemy mieli duży pożytek, tak samo jak z Jurado, którego zapomniałem wymienić wcześniej Smile

last.fm
Powrót do góry
Adrian_zg
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.11 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze najwiekszy pozytek bedzie z Soldado, Balboa'y i De La Reda. Chyba ze Perez albo juz inny prezes Realu beda sciagac gwiazdy :P

Florentino Perez 17.07.2000 - 27.02.2006 ...

Dziekujemy za te piekne chwile...
Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2006.02.11 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czekam na powrót Juanfrana. Chciałbym zobaczyć Go w pierwszym składzie razem z Soldado, w zeszłym sezonie w Castilli stworzyli świetny duet. Jak by syę razem sprawdzili w pierwszym składzie Realu Question

last.fm
Powrót do góry
Skip
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.02.15 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największy pożytek w tej chwili mamy z Casillasa. Ale Soldado także radzi sobie całkiem nieźle. Strzelił kilka goli w tym sezonie nawet. Między innymi w lidze mistrzów czy pucharze króla.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 74, 75, 76  Następny
Strona 3 z 76
Skocz do: