A może trzech piłkarzy Ajaxu?
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
markiz157
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2005.03.02 16:36    Temat postu: A może trzech piłkarzy Ajaxu? Odpowiedz z cytatem

Sneijder , Van der Vaart , Heitinga Sneijder wszechstronny pomocnik mlody Exclamation Van der Vaart lewy i srodkowy pomocnik moze zagrac jako napastnik mlody Exclamation Heitinga moze grac w srodku jak i na prawej stronie obrony a nawet defensywny pomocnik Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.02 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1 za kogo oni by mieli grać po 2 jak mówimy na podwórku (Wszyscy grają w CM) jede kumpel gra ajaxem i mówi Van der Vaart, gówno wart , wsyzskto jasne Twisted Evil

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Zizoupoland
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.02 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam zdanie ANGELA i oni przeciez nic szczegolnego nie pokazuja.Nie wiem co ci przyszlo do glowy zeby dac taki glupkowaty temat.
Hala Madrid Exclamation

Powrót do góry
geno7
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.03.02 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perez nigdy na to nie pójdzie, to muszą być zawodnicy medialni, gwiazdy wręcz, z sukcesami.
Van der Vaart jedynie, tyle że rywalizował by z Zidanem.
Za 2-3 lata może będą większe szanse na taki transfer, chyba że w realu pojawi się ktoś taki jak Totti.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.02 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-=ANGEL=- napisał:
Po 1 za kogo oni by mieli grać po 2 jak mówimy na podwórku (Wszyscy grają w CM) jede kumpel gra ajaxem i mówi Van der Vaart, gówno wart , wsyzskto jasne Twisted Evil

To może zamiast grać w CMa zacznij oglądać mecze z udziałem Van der Vaarta.

Czytając twoją wypowiedz,stwierdzam,że jeszcze tego gracza w akcji nie widziałeś.

Nie wiem jak można sądzić zawodnika na podstawie gry komputerowej,bez obrazy,ale dla mnie to debilizm :/.

Zizoupoland napisał:
Podzielam zdanie ANGELA i oni przeciez nic szczegolnego nie pokazuja.

Nic szczególnego to nie pokazujesz Ty,tą wypowiedzią.

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.03.02 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najdziwniejsze w tym, co napisał ANGEL jest to, że vdV jest w FM-ie, jak i w każdej z poprzednich edycji CM-a (w których istniał w bazie danych) był fantastycznym zawodnikiem. Może kumpel ANGELA wystawia vdV na pozycji prawego obrońcy? :>

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Zizoupoland
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.02 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ta trojka jest taka wspaniala to czemu Ajax jest taki rzadki.Ciekawe co oni zdzialaliby w Realu.Mysle ze nic i Real nie potrzebuje takich zawodnikow jak oni.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.02 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak wypowiadać się w tematach,o których nie ma się zielonego pojęcia,co nie ?

Równie dobrze ja moge napisać tak.

Jak Zidane jest taki wspaniały,to czemu Real nie zdobył w zeszłym sezonie Ligi Mistrzów i Mistrzostwa kraju ?

A myślenie zostaw dla innych,bo Tobie za dobrze ono nie wychodzi.

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.03.02 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zizoupoland napisał:
Jak ta trojka jest taka wspaniala to czemu Ajax jest taki rzadki.

Jaki jest Ajax? Shocked

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
alec
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.02 19:46    Temat postu: Re: a może trzech piłkarzy Ajaxu Odpowiedz z cytatem

Oki, wiec primo:ta trójeczka je super choc nie doswiadczeni wystarczajaco- moze za sezon, dwa jak Beks bedzie stary hehe- tylko by nikt ich nie za..bal wczesniej < choc Hetinga ma trudny charakter> Snejder moze grac na wszystkich stronach pomocy (i ma super strzal ) , Van der Vart lewy- srodek , Hetinga prawa obrona a takze srodek obrony ,..... jesli cos mam proponowac to Joaquin < ludzie nie widzicie jak gra Figo !!! on juz wysiada fizycznie> a Real nie moze marnowac wszystkich zmian na szybciej meczacych sie Zidana , a nawet Ronniego <nabiera formy choc jeszcze ie szczela>...Gerrard to dobry nabytek Del Horno tez o.k. .... na prawa obrone szkoda ze Real wczesniej nie wylukal Glena Johnsona który powoli <dobry fizycznie>nabiera doswiadczenia - teraz przydal by ssie za Salgado....
srodek obrony hhhmmmm.... Woodgate - co za pech bo to dobry defensor !!!... szkoda ze Gabriela Milito nie kupili <choc Helguera coraz mniej bledów popelnia grajac na obri\onie> albo Colliciniego<???zapomnialem pisowni> i dajcie sobie spokój z C.Ronaldo, Kaka, albo z Terrym <Abramowicovi nie potrzebna kasa !!!> Adriano je cool i bron Bo..<Smile))>nie sprzedawac Casillasa bo cosik ManU potrzebuje bramkarza.....
nie wiem czy ktos to przeczyta ale to sa ''Realne'' zakupy ...jeszcze mogli kupic moze Diego ale pewnie to przez paszport chodzilo < Perez ja bym dokonal lepszych zakupów od ciebie Smile)))> a jeszcze po odejsciu Figo Beks na prawej i ofensywnie ooo nie on niedlugo 30 konczy <niedobry zakup> Joaquin please....tak samo Totti <dobry ale czy by sie sprawdzil w Hiszpani gdzi gra sie delikatna techniczna i mila dla oka pilke ??? a nie silowa i spryta czy to w ataku czy obronie - wrecz brutalna-a on ma ciezki charakter ???> czy ja wiem ktos jeszcze cos palnal o zakupach ....
dobra to koniec niech ktos to przemysli bo to dla doba naszego ukochanego Realu...i precz lapy od Raula !!!!!!!!!!!

Powrót do góry
~~RAUL~~
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.09 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Van Der Var jest bardzo dobrym pilkarzem i powinni go zamienic za
beckhama bo becks jest nie potrzebny w realu.[/list]

Powrót do góry
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.09 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On w Fm i CM jest dobry ?? Rolling Eyes Może dla ciebie, ja wole zawodników typu Rungratsame , kompany , ale jak dlaciebie jest dobry to ok. Ja nie twierdze , że w rzeczywistości on jest słaby, ale napewno nie Galaktyczny

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Palmerex
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2005.03.09 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~~RAUL~~ napisał:
Van Der Var jest bardzo dobrym pilkarzem i powinni go zamienic za
beckhama bo becks jest nie potrzebny w realu.[/list]

Chłopak powiedział co wiedział Wink i całkowicie wyczerapał teamt ja jedank dodam jeszcze cos od siebie Z tej trójki jedynie w Realu chetnie widzialbym Sneijdera poniewaz jest to pomocnik, a tych w Realu brakuje Confused A on jako piłkarz z tej wyzszej półki napewno wsparł by drugą linie i nie trudno by mu było sie zalapac do pierwszej 11, a pozatym odejście Figo zbliza sie juz wielkimi krokami Płacze

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.03.09 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, gromoslaw lepiej od Ciebie pisze...

ANGEL napisał:
On w Fm i CM jest dobry ?? Rolling Eyes Może dla ciebie

A tak, dla mnie. Jaką drużyną bym nie grał, niezależnie od edycji CM-a, czy FM-a (ok, ten ma na razie jedną edycję) zawsze go kupowałem, o ile tylko moją drużynę było na to stać i zawsze stawał się tej drużyny kluczowym piłkarzem, niezależnie od ligi, systemu taktycznego, czy pozycji, na której grał (o ile tylko ta była z 'dostępnych' dla niego).

ANGEL napisał:
ja wole zawodników typu Rungratsame , kompany

Rungratsame ( Shocked ) do Realu.

ANGEL napisał:
[...]Ja nie twierdze , że w rzeczywistości on jest słaby[...]

tymczasem kawałek wyżej napisał:
jak mówimy na podwórku (Wszyscy grają w CM) jede kumpel gra ajaxem i mówi Van der Vaart, gówno wart , wsyzskto jasne

Nie mówisz, że jest słaby?

Co się tyczy Sneijdera, to najlepiej byłoby go ściągnąć właśnie razem z van der Vaartem. Są to zawodnicy, którzy znają się z jednej drużyny od wielu lat, z pewnością więc potrafiliby w Realu stworzyć świetnie rozumiejący się duet.

Powrót do góry
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.03.09 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf napisał:

Rungratsame ( Shocked ) do Realu.

FM to niejest rzeczywistość!!!! Van der Vaart w FM ma świetne statsy, ale w rzeczywistości tak dobry niejest. Jest wielu piłkarzy którzy w rzeczywistości są świetni, a w FM słabi, i wielu świoetnych w FM słabych w rzeczywistości, np. Rungratsame (musze go sprawdzić Laughing ), czy Mokoena.
Moze nie słabych, ale grających owiele gorzej niż w FM.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: