Valencia - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.06 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis mnie nie cieszy bo mamy gonic barce a nie sie oddalac. Chyba w tym sezonie juz jest po wszystkim. Mam tylko nadzieje ze Ronnie wraca do formy i pokaze klase w Turynie.
Strata moze i nie jest za duza ale mecze uciekaja a my nie odrabiamy przez co wydaje sie wieksza i coraz trudniejsza do zniwelowania. Nie jest duza bo idzie ja zmniejszyc ale tylko wtedy jak sie nie bedzie tracic punktow i jej powiekszac. Juz tyle razy barca dala nam szanse na jej dogonienie (dwie porazki, remis) a my tego nie wykorzystalismy

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.03.06 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez remis nie zadowala w pełni. Znowu tracimy punkty. Jeśli są jeszcze jakieś nadzieje na zwycięstwo ligi, to trzeba wygrywać mecz za meczem, nie kalkulować tylko wygrywać, zgarniać punkty i czekać na kolejne podknięcia Barcelony (coraz częsciej się zdarzają) i wykorzystywać je. Znowu 8 pkt do niej.

Kolejne mecze gramy z Getafe, Malagą, Albacete no i 10/04 z Barceloną. Te mecze są do wygrania (mówię o tych 3 pierwszych), a i po cichu liczę na dobry występ przeciw Barcelonie. Teraz czeka nas rewanż z Juve. O Champions League tez trzeba walczyć. Póki co 3mam kciuki za kolejne występy "Królewskich"...

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.03.06 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilans spotkań z Valencia w tym sezonie mamy lepszy niż w minionym, gdyż u siebie poknalismy bardzo slabą Valencie w pierwszej połowie sezonu, a na wyjeździe zremisowaliśmy, co mimo wszystko też jest jakimś rezultatem do zaakceptowania. Przy czym Real Madryt w rezerowym składzie takim jak wczoraj wystąpił, to bardzo przeciętna drużyna. W zasadzie na pochwałe zasługują tylko Ronaldo i Gravesen jeżeli chodzi o formacje napadu i pomocy. Ronaldo być może nie ma już takiej klasy, chociażby nawet jak rok temu, ale nadal zalicza się do swiatowej czołówki, gdy przypomni sobie przynajmniej o cześci umiejętności, potrafi coś zdziałąć. Wczoraj osamotniony w ataku zdobył bramke i był bliski strzelenia drugiego gola, przeprowadził kilka dobrych akcji. Gravesen zaś walczył cały czas w środku pola, organizował akcje królewskich, naprawde wartościowy zawodnik. Guti miał jedno kluczowe dla meczu podanie, to trzeba przyznać, wypatrzył Ronaldo jest asysta, ale to, że w końcówce meczu Luxembrugo wprowadził za niego Borje obrazuje, że po za tym podaniem, grał źle. To jest piłkarz przeciętny nie na podstawową drużyne Realu Madryt. Z Figo ewidetnie zeszło powietrze, trudy pierwszej połowy sezonu już mu doskwierają i już tak nie ciągnie gry drużyny. Solari był na pewno najsłabszym zawodnikiem meczu. Nie przeprowadził żadnej dobrej akcji. Od Zidana nawet w słabej formie, dzielą go lata swietlne. Wszystkie te głosy, że w każdej innej drużynie miałby pewne miejsce w pierwszej 11 są o tyle aktualne jeżeli tą drużyną będzie zespoł poniżej 4 miejsca czołowych lig. No przeciętny zawodnik, nadający się do gry na rezerwie przeciw słabszym rywalom.
Na pochwałe zasługuje cała formacja obrony. Helguera i Samuel zagrali dobrze. Roberto Carlos nie zawiódł i R.Bravo zrobił co mógł, żeby zastąpić Salgado. Jedno powiem Raul Bravo więcej w ostatnich meczach wniósł do gry zespołu niż Solari.
Czekam na powrót Zidana i Raula oraz Owena bo bez tych zawodników Real gra słabo.
Szczerze to mecz nastawił mnie pesymistycznie i jezeli ta drużyna coś wygra w tym sezonie to bedzie to już ostatni akord tego instrumentu i pękną struny bo trudno dalej to ciągnąc w tym skladzie.

Powrót do góry

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2005.03.06 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe, co piszesz o Solarim, jednym z najlepszych zawodnikow druzyny, ktora zdobyla w 2002 LM. to, ze potem nie gral bylo raczej wynikiem tego, ze nie byl "galaktyczny", a nie braku umiejetnosci. 1 mecz mu nie wyszedl, Zidane'owi chyba z 15 w tym sezonie - i co? Raul Bravo wiecej wniosl niz Solari w ostatnich meczach - z Betisem tez?

ciekawa sprawa z Gutim, ktory gdy gra caly czas na 1 pozycji, gra b. dobrze, slabiej wypada - co zrozumiale - gdy trener rzuca go z miejsca na miejsce.
jezeli Guti jest za slaby na Real, to co powiedziec o Raulu? no ale Raulitka jest chwalona nawet za mecz z Juve, kiedy wykazal sie tym, ze nie trafil z 5 metrow na bramke.

zgodze sie natomiast z tym, ze to juz ostatnie podrygi tej druzyny, ktora w tym sezonie raczej nic nie wygra, a dzieki Luxowi co najwyzej sie nie skompromituje. teraz cala nadzieja w Perezie, ze rozsadnie wyda kase latem. choc biorac pod uwage, jak spoytkowal pieniadze przed tym sezonem...

Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.03.06 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj Solari niczym sie nie wyroznial. Gral na poziomie Beckhama i Figo. Tylko Gravesen i Ronaldo cos tam grali o reszta (mowie o ofensywie) ponizej krytyki. W ogole co to za pomysl wystawiac Figo tuz za Ronaldo przeciez to nie jest napastnik tylko typowy skrzydlowy z swietnym dryblingiem.

Mam nadzieje ze to co napisala pewna katalonska gazeta to prawda i po sezonie odejdzie Figo, Beckham i reszta co nie chce sie juz biegac Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.03.06 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Blanco: Podniesione przez ciebie argumenty na rzecz Solariego są absurdalne. A budowania obrony Gutiego na krytyce postawy Raula nie może być brane poważnie. Skoro zasadniczą zaletą Solariego jest jego dobra postawa w 2002 roku to tenze przymiot uzasadniający gre w pierwszej 11 można przypisać Raulowi, który był najlepszy w 2001 i dosyć dobry w 2003 a w 2000 i w 2002 nawet zdobywał bramki w finale ligi mistrzów. O ile w przypadku Gutiego katastrofalny występ przeciwko Bilbao można uzasadniać zmianą pozycji zawodnikowi przez trenera, to tłumaczenie nie jest uzasadnione w stosunku do meczu z Valencia gdyz tam grał jako pivot a to jego naturalna pozycja.
Rolą napastnika jest znajdować się w pozycjach strzeleckich w meczu z Juventusem zarówno Raul jak i Ronaldo w takich się znaleźli, niestetety nie wykorzystali, ale robic wyrzut zawodnikowi z faktu, że strzelajac z pierwszej piłki w trudnej pozycji nie trafia.
Jednak najbardziej zasadniczy wnioskiem musi być ten iż bezwzględu na to jak niecenisz Raula czy Zidana, gra Solariego w poprzednim meczu była poprostu bardzo słaba i jeżeli za wzorzec gry Zidana weźmiemy ostatnie całe rozegrane przez niego spotkanie w myśl zasady jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, dojdziemy do wniosku, że Solari w żadnej mierze nie zastąpił Zidana.
Gra Gutiego była przeciętna, ale na pewno dużo bardziej wartościowa od Argentyńczyka.

Powrót do góry

fixed
Culé
Culé

PostWysłany: 2005.03.06 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Real ma budować zespół od nowa, to na Gutim i Solarim a nie na Raólitce. Coraz gorzej w Madrycie. Obelix snuje sie po boisku, ale jedna akcja potrafi rozwalic defensywe przeciwnika, choć wczoraj gdyby piłka mu się nie zaplątała, to kto wie... Ciekawym co to będzie z Juve.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.03.06 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Real ma budować nowy zespół to musi zrobić transfery. A we wczorajszym słabym meczu Raul nie grał, wiec mieszanie go do krytyki słabej postawy pomocników z Valencią to chyba marna próba odwrócenia uwagi.
Myśle, ze Real w sezonie 2003/04 lądując pokazał na 4 miejscu pokazał gdzie zachodzi drużyna w oparciu o Gutiego, nie mówiąc już w szeregu słabych spotkań w tym sezonie.

Powrót do góry

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2005.03.06 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme, od kiedy pozycja pivota jest naturalna (co znaczy zreszta: naturalna) dla Gutiego? zbijanie moich argumentow jest pisaniem tylko tego, ze sa absurdalne, jest absurdalne

chodzilo mi o to, ze: Solaris usiadl na lawie, choc dobrze gral, a Raul gra i gra w podstawowym skladzie, choc jest slaby - genialne. nie mam zamiaru bronic Solarisa tym, ze gral dobrze 3 lata temu, ale pokazac, ze polityka Realu jest absurdalna. widac to takze po Gutim, ktorego tak nie lubisz: gdy zagra 1 mecz slabo - laduje na lawie, Raulitka moze parodiowac samego siebie drugi sezon z rzedu - a i tak bedzie gral do usranej smierci. a juz najwieksza komedia to Ronaldo - do 10 razy sztuka, i jest! udalo sie! Gruby strzelil bramke Valencii. ktory pilkarz dostaje tyle szans?

ZiZoU!!!
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.06 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od początku wiedzialem ze to bedzie trudny mecz no i byl ale oogólnie 1-1 mnei w pełni satysfakcjonuje :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.03.06 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka jest według ciebie najbardziej podstawowa pozycja dla Gutiego, jeżeli drugi sezon z rzędu najczęściej gra na pivocie to chyba pivot? Powiem ci, że jeżeli inna to mam nadzieje, ze nie napastnik bo w meczu z Bilbao tam mu nie szło.
Ja nie mam zamiaru wchodzić w dyskusje o Raulu, nie grał w tym meczu, ten sezon na pewno nie jest dla niego udany, zostawmy go w spokoju.
Ja wypowiedziałem się w oparciu o mecz z Valencia na temat Solariego, ktoremu tak jak Ronaldo według ciebie, tak według mnie wychodzi co 10 mecz dobrze. A zauważ, że dobry mecz Ronaldo w dużej mierze, zależy od dobrego Solariego bo ten jest pomocnikiem. A asystentem przy bramce Ronaldo miał Guti. Solari nadaje się na rezerwowego, ale moim zdaniem, na pewno nie na filar drużyny.

Powrót do góry

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2005.03.06 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz rację: zostawmy Raula w spokoju, bo jest beznadziejny. podyskutujemy o nim, gdy znów zacznie grac jak 5 lat temu. mam nadzieję tego dożyć.
optymalna pozycja Gutiego to pivoto-napastnik grający na lewej pomocy i jednocześnie siedzący na ławce rezerowych.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.03.06 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miejmy tylko nadzieje, że za te 5 lat dyskusja będzie bardziej rzeczowa i jezeli Raula będziemy chwalić lub ganić to po tym jak zagra trzy mecze a nie w sytuacji gdy był po prostu chory to raz.

Powrót do góry

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2005.03.06 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ganię Raula za to, że jest chory, lecz za to, że drugi sezon gra żenująco - wyjąwszy kilka meczów.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.03.06 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli w zasadzie dyskusje o każdym meczu np. o trzech z rzędu, w ktorych nie grał i tak sporwadzisz do dyskusji o Raulu mam rozumieć. Ja na temat gry Raula w sezonie 2003/04 aż za dużo napisałem, o obecnym w zasadzie podobnie. Kapitanowi Blancos poświęce komenatarz, wówczas gdy zagra.
Po meczach z Bilbao, Depor i Valencia, które widzialem, a w ktorych łacznie zdobyliśmy 1 punkt, mogę stwierdzić, że jednym ze słabszych zawodników byl Solari. We wszystkich trzech dobrze wypadł Gravesen a z Valencią postarał się Ronaldo.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: