Upadek legendy
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaiser
hatamoto

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.03.10 09:59    Temat postu: Upadek legendy Odpowiedz z cytatem

Zal mi było patrzec jak wczoraj w kiepskim stylu odpadlismy z LM. Moglbym tu oczyswiscie wylewac zale do zawodnikow ale to nic nie da. Przykro bylo patrzec jak Zizu zalany potem nie moze nic wskórac nawet bajeczna technika, owszem byl po chorobie ale to i tak nic nie zmienia, to samo tyczy sie Raula - ktory jeszcze niedawno potrafil sam wygrac mecz. Moim zdaniem, i na szczescie nie tylko moim , czas na przebudowe. Nalezy podziekowac za wspolprace:Becks, R.Bravo. Figo. Ronni. Guti
Raulka nigdy nie oddam(moj sentyment i calkowice oddaje sie pod krytyke) a Zizu pozwolil bym zakonczyc wspaniala kariere w Realu
KONIECZNIE kupic: S.Ramos(prawa obrona) Kompany(stoper)Joaquin(prawa pomoc) Reyes(atak), Del Horno(lewa obrona) Macherano i Robinhio
Wiem ze to duza lista zyczen ale moze strach przed gniewem socios zmusi Pereza do sensownych wreszcie transwerow. Oby
HALA MADRIT

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.03.10 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i masz rację, aleJ.A, Reyes do Realu prawie napewno nieprzejdzie, na jego miejsce lepszy byłby Fernando Torres, albo Adriano. Na prawąobronę Ramos ?? Lepszy byłby Lahm. Joaquin jest poprostu niezbędny. W przyszłości najlepszy piłarz świata. Kompany jest nadzieją i będzie świetny (tzn. już jest, ale będzie jeszcze lepszy), DelHorno może zastąpić R.Carlosa, Mascherano można kupić, Robinho też byłoby dobhże. Wynika z tego, że Real gralby składem :
Casillas
Lahm KOmpany Wodgate/Samuel DelHorno

Joaquin MAscherrano Robinho
Zidane

Owen Torres/Adriano/Raul/Reyes

Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2005.03.10 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak realistycznie rzecz biorac to na pewno kontraktu nie dostanie Figo, pozbyl bym sie jeszcze Becksa no na pewno R. Bravo Celadesa i Ronniego(duza kasa). Do kupienia byl by Lahm(ewent S.Ramos) o Kompanego trzeba bedzie sie mocno natluc ale warto. Helguera tez chyba powiniem szukac sobie innego klubu. Del Horno i Joaquin koniecznie i napastnik jakis bylo by dobrze miec Robinhio (Torres nie zagra u nas:()
Ja bym pomyslal jeszcze o nastepcy Zizu - Rosickym

Powrót do góry
mUoda*HaLa_MaDrId
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.10 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpadli z LM, ale to wcale nie znaczy, że powinni od razu zmienić skład... Przecież wygrali mesę meczy w tym samym składzie! Moim zdaniem powinniśmy wzmocnić nieco defensywe. Będzie dobrze! Jeszcze pokarzą w PD na co ich stać! Barca też odpadła w cienkim stylu, ale przecież to nie zmienia faktu, iż są wspaniałym zespołem i nikt nie kompletuje składau od początku :/. Ale osobiście uważam, że trzeba jakoś zapełnić tą pustkę po Makalele...

HALA MADRID!

Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2005.03.10 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciezko mi to powiedziec ale Barca odpadla o niebo lepszym stylu. A co do wzmacniania obrony to moge powiedziec ze my tej obrony za wyjatkiem Casillasa NIE MAMY. Helguera, Bravo, Becks, Ronni, Guti - precz. Mam sentyment do nic ale to wszystko na co ich bylo stac. Szkoda Figo ale musi zrobic miejsce dla mlodszego Joaquina. Pamiec dla nic owszem i szacunek za to co zrobili ale czas na zmiany.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.10 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mUoda*HaLa_MaDrId napisał:
Odpadli z LM, ale to wcale nie znaczy, że powinni od razu zmienić skład... Przecież wygrali mesę meczy w tym samym składzie!

Kiedy to było...Z wypalonymi gwiazdeczkami,którym już się nie chce biegać,nic już nie zdobędziemy.

Jeszcze pokarzą w PD na co ich stać!

Nie z tymi emerytami w składzie.

Barca też odpadła w cienkim stylu

W cienkim stylu odpadł Real,a nie Barca,która w przeciwieństwie od Królewskich,podjeła walke na terenie rywala.

Ale osobiście uważam, że trzeba jakoś zapełnić tą pustkę po Makalele...

Tak,masz racje,Gravesen gra do dupy,a Jego ostatnio bardzo dobre mecze,to czysty przypadek.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.10 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WYZYWACIE piłkarzy , a wcale nie gracie od nich lepie, to śnieszne ale ludzie którzy nic nie osiągneli mają czelność oczerniać mistrzów.
NIechce tu nikogo obrażać, ale kiedyś Barcelona nie grała tak jak dziś, wtedy nikt odniej niczego nie oczekiwał , a Real osiągnął bardzo dużo i teraz się odniego wymaga nie wiadomo ile. Del Bosqe by wrócił i dawna forma by wróciła

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
mUoda*HaLa_MaDrId
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.10 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANGEL ma racje! Ja nie wypowiadam sie na temat piłkarzy, bo bez nich Real w ogóle by nei istaniał! Z resztą... nad czym my tak rozpaczamy? Wszystkim zdarzają się porażki. Strasznie mi żal, że Galacticos nie wykorzystali tej szansy, ale było, minęło! Trudno! Następnym razem dadzą z siebie wszystko!

Figo&Ronaldo napisał:

"Tak,masz racje,Gravesen gra do dupy,a Jego ostatnio bardzo dobre mecze,to czysty przypadek."

Jestem pod wrażeniem gry Gravesena, a jeśli uważasz, że to przypadek to może przegrana Realu to też przypadek?!

"Prawdziwy fan jest dumny po zwycięztwie, ale zostaje wierny po porażce!" HALA MADRID!

Powrót do góry
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.03.10 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jeśli angel uważasz, że my nie mamy oceniać gry piłkarzy Realu to niby kto ma to robić?? ponadto skoro ci płkarze zostali sprowadzeni do Madrytu, żeby walczyć o najwyższe cele, a nie są to zwykłe piłkarzyki tylko uznane (:|) gwiazdy wśród których jest 4 zdobywców złotej piłki, a od jakiegoś czasu nie potrafią nic zdobyć, nie mówiąc już o spektakularnych zwycięstwach to chyba jest to jednoznaczne z tym, że ich czas minął i raczej nic już nie osiągną w tym skałdzie...:|

Powrót do góry
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.03.10 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niechce, żeby to brzmiało, że oni nieumieją grać czy są strasznie słabi, ale to co we wczorajszym meczu zobaczyłem to poprostu szok. Piłka jest 5 metrów od Ronaldo w promieniu 10 mewtrów, żadnego piłkarza Juve, tylko wziąć piłkę i biec na bramke, a on biegnie(??) do piłki tak szybko że jak jest juz przyniej to okazujue sie że Zebina był troche szybszy. Tak samo reszta. Im sie poprostu niechce grać. Myśla, że jak są w Realu to juz są wielcy. Umieją grać, mają umiejętności, ale poprostu sodówka im odbiła. Zdecydowanie za dużo gwiazd.

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.10 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem gry Gravesena, a jeśli uważasz, że to przypadek to może przegrana Realu to też przypadek?!

Widze,że nie wiesz o co mi chodzi :/.

Napisałaś/eś "Ale osobiście uważam, że trzeba jakoś zapełnić tą pustkę po Makalele..."

Skoro jesteś pod wrażeniem gry Gravesena,to nie rozumiem Twojej wcześniejszej wypowiedzi.

Co do przypadkowości przegranej Realu.

Tak,porażka z Juve to przypadek.Inne porażki jak np. 2 lata temu z Juve,rok temu z Monaco,w tym sezonie z Bayerem,Barcą,Deportivo itd...,to też przypadki.

PS: Angel,Del Bosque by tu nic nie dał,ale nie chce mi się o tym rozpisywać,zresztą już o tym dzisiaj pisałem.Trujecie z tym Boskiem,jak On taki wspaniały,to czemu w Besiktasie cudów nie zdziałał ?

W Realu stawiał ciągle na tych samych,nic trudnego.Sukcesy były,bo gwiazdy świeciły,obecnie są już wypalone,i żaden trener tego nie zmieni.

cerej
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.10 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Staruszkowie" - takie slowo nasuwalo mi sie kiedy ogladalem mecz, nie bylo to tylko pod wzglefem wieku ale takze gry. Dziwi mnie tak slabo grajacy Real Madryt.

Ronaldo - chyba juz nadszedl czas na odejscie z Madrytu, nie prezentuje sie zbyt dobrze. Swietna technika, ale bije od niego lenistwo, drybling w miejscu juz nie jest skuteczny jak np. na mistrzosztwach swiata.

Figo - pare meczy mial naprawde bardzo dobrych, (np. pierwszy mecz z Juve) ale to chyba byly ostatki mobilizacji i starania o nowy kontrakt.

Beckham - slaby, naprawde :/ poczatek w Realu dobry, ale jest slaby na lige hiszpanska, niech wroci do Anglii ten styl gry mu pasuje.

Zidane - czesciej rozgrywa mecze przecietne, wiek juz daje o sobie znac, jednak powinien jeszcze pozostac w Realu do konca konkratku bo nadal potrafi blyszczec.

Helguera - walczak, zawsze zostawia serce na boisku jedbak jego czasy juz minely.

Samuel - czesto gra zbyt ostro, jednak przy gornych wrzytkach jest potrzebny w obronie, dalbym mu jeszcze szanse pokazania sie w nowym sezonie, moze juz ograny wypadlby lepiej

R.Carlos - temu zawodnikowi tez pozwolilbym dograc do konca kontraktu, w porownaniu do innych zawodnikow trzyma rowna forme.

Oczywiscie trzeb znalesc dublera dla Carlosa, Sagado oraz poszukac srodkowego obronce.
Trzeba sprowadzic mlodszy zaciag, zawodnikow bardziej blyskotliwych i rwiacych sie do zdobywania najwyzszych celow C.Ronaldo, P.Aimar i moze Saviola Very Happy

Hejak fani Realu, badzmy dobrej mysli

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.10 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na dzien dzisiejszy widze co najmniej 5 podstawowych zawodnikow do wymiany. Ale od poczatku:
Arrow Ronaldo - juz nie te lata chlopak juz sie chyba nie obudzi i coraz bardziej widac ze mu sie juz nie chce (spoznienie na trening) Idea Robinho
Arrow Raul - jego bym nie zmienil bo mysle ze moze jeszcze pomoc nie raz REALowi ale powinien czesciej siadac na lawce i miec czas na przemyslenia by wzrosly mu ambicje tak jak wtedy gdy byl mlody i musial sie starac o miejsce w podstawowej 11
Arrow Becks - od poczatku nie warty nawet jednej piatej kwoty transferu, kilka razy przydal sie REALowi ale nie jest wart tej ceny i znalazlbym na jego miejsce lepszego
Arrow Gravesen - do niego nie mam zastrzezen wykonuje swoja prace przynajmniej przez 90 minut i za mala kase, za becksa duzo bardziej wolalbym 5 Gravesenow bo na tylu byloby stac zamiast jednego nie przydatnego Becksa
Arrow Figo - juz nie te lata i nie przedluzalbym z nim kontraktu bo chlopak juz bedzie niedlugo konczyl kariere a i tak juz nie jest niezbedny REALowi i zamienilbym go na kogos bardziej przydatnego i zywego
Arrow Zidane - ciagle rozgrywa dobre mecze ale juz rzadziej poza tym niedlugo konczy kariere i znalazlbym na jego miejsce kogos choc ciezko bedzie znalesc godnego nastepce ale na pewno jest ktos kto gra lepiej na dzien dzisiejszy od Zidane bo ten nie jest w dobrej formie i chyba juz do szczytu nie wroci
Arrow Helguera - jeszcze jakos dziala ale tez juz nie te lata i przydaloby sie juz ogladac za jego nastepca ale jeszcze nie w tym roku
Arrow Salgado - jeszcze dosc dobrze ale popelnia juz coraz wiecej bledow jednak juz powoli mozna szukac kogos na jego miejsce i za dwa lata wymienic
Arrow Samuel - nie zaaklimatyzowal sie za dobrze i popelnia liczne bledy ale dalbym mu jeszcze szanse
Arrow Carlos - w defensywie coraz gorzej, w ofensywie jakos sobie radzi ale strzaly to juz nie ta celnosc i na jego miejsce z checia widzialbym Idea Cole'a a Carlosa przesunalbym na probe na defensywna pomoc moze to by dobrze dzialalo
Arrow Casillas - jedyny do ktorego nie mam zadnych zastrzezen numer jeden REALu i swiata na dzien dzisiejszy i jeszcze mlody mam nadzieje ze jeszcze w takiej formie bedzie sie trzymal z 10 lat ;)

Arrow Idea A jesli chodzi o moje zyczenia to: Cole, Robinho, Masherano lub Joaquin.

Jedyna moja nadzieja to jeszcze Woody bo za tyle kasy moglismy miec duzo lepszego obronce bo grajacego i mam nadzieje ze Woody bedzie rewelacja i wszyscy beda chwalic jego transfer bo jego cena wzrosnie dwukrotnie. Choc sa to tylko marzenia i sadze ze bedzie gral na tyle ze nie sprzedamy go nawet za 10mln

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.03.10 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak... niby mamy te 169 mln (?) na transfery, plany odbudowy Realu już poczynione, poszczególne transakcje wymiany podstarzałych gwiazd na nowe, młode wilczki już prawie poczynione... pojawia się tylko jedno zasadnicze pytanie - kto zechce kupić takich zawodników, którym nie chce się biegać podczas meczu?? no bo przecież Real nie może ich ot tak wyrzucić z klubu (kontrakty, etc.) lub po prostu oddać za czapkę gruszek do innego klubu... zatem pewne jest, że zmiana pokoleniowa nie może zajść w drużynie Królewskich z dnia na dzień, z sezonu na sezon, do tego potrzeba długiego okresu czasu i oczywiście odpowiednich zastępców przeterminowanych Galacticos (brrr nie cierpię używać tego słowa :|)...

Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2005.03.11 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi i nasze "gwiazdy" to Ronniego Inter by kupil, Becks chetnie by wrocil za wyspy bo tam czuje sie najlepiej(Alex by go przytulil i bylo by ok Laughing ) Co do Helguery, R. Bravo to znajda soebie miejsce w slabszych klubasz PD. Co do figo to dal bym mu zagrac do konca kontraktu i pozwolil odejsc za darmo do np. Portugalii. A Zizu(mistrzu) pozwolil bym mu zakonczyc w glorii chwaly kariere w Madrycie a Raul odzyska jeszcze ten blysk zobaczycie. Zakupil bym Joaqiuna, Robinhio, Del Horno, Seitridisa(ewent. S.Ramosa)Kompanego. Mascherano

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: