Getafe - Real
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.13 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafineria Gdańska nie została wyceniona na tyle,ile Perez dał za wszystkie Gwiazdy + wartoś innych graczy (typu Raul,Carlos) - to chore !

Jak można przegrywać z takimi zespołami jak Getafe ? Niby to futbol i tutaj wszystko jest możliwe,ale żeby drużyna,w którą tyle się zainwestowało,grała poprostu do dupy ?

Mam nadzieje,że w nowym sezonie nie będę już oglądał nikogo z tego Galaktycznego zbioru !

Niech nikt nie pie...,że Gwiazdy jeszcze wrócą do formy i będą kiedyś świecic tak,jak dawnej.

Z tymi emerytami w składzie nic już nie zdobędziemy i jak Real się nie wzmocni,to za rok nie będzie klubu stać nawet na to,żeby zająć miejsce premiowane grą w Pucharze UEFA.

Mam nadzieje,że uda się utrzymać te 2 miejsce,o Mistrzostwie nie ma nawet co marzyć.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.03.13 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Rafineria Gdańska nie została wyceniona na tyle,ile Perez dał za wszystkie Gwiazdy + wartoś innych graczy

Bo cenę naszej Rafinerii zaniżono, żeby Rosjanom łatwiej było ją kupić ;)

Figo&Ronaldo napisał:
Niby to futbol i tutaj wszystko jest możliwe,ale żeby drużyna,w którą tyle się zainwestowało,grała poprostu do dupy ?

I w tym największy problem. Porażka zawsze może się zdarzyć. Fakt, tych 'zdarzonych' porażek było w tym sezonie zdecydowanie zbyt wiele, no ale pal licho. Naprawdę boli styl. Styl tragiczny, nudny, żenujący i tylko raz na jakiś czas przetykany pojedynczymi akcjami, przypominającymi o dawej świetności naszych megagwiazd. Smutne to :(

Pozostaje mieć nadzieje, że zakupienie Gravesena nie jest 'wypadkiem przy pracy', ale oznacza, że Perez naprawdę poszedł po rozum do głowy.

To już nie do końca związane z tym topikiem, ale IMHO przy dokonywaniu transferów powinniśmy się wzorować na Chelsea. Bo co by o tej drużynie nie mówić złego, jest to najinteligentniej skonstruowana ekipa w Europie. Żadnych wielkich gwiazd, sami zawodnicy (z pozoru) drugiego sortu i... skuteczność Forsyth'owskiego Szakala. Jeżeli o tym, kto ma być ściągnięty do The Blues decydował sam Abramowicz, a nie któryś z jego doradców, oznacza to, że Rosjanin naprawdę zna się na futbolu.

A ja idę się smucić...

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2005.03.13 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm no nie zaciekawie... Ten łikend zdecydowanie nie można zaliczyć do udanych... Ech... Sama już nie wiem co się dzieje z Galaktycznymi (?). wydaje mi się, że w Realu trzeba przeprowadzić natychmiastowy pogrom gwiazd z Raulem i trnereami prezesami i wszystkimi winnymi włącznie... inaczej będzie źle, bardzo źle...
Czy chociaż oni nie moga poprawić mojego i tak złego nastroju? Rolling Eyes
Airwolf można iść z Tobą się smucić?

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2005.03.13 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz, nawet ja sie porazki nie spodziewalem, remis tak, ale porazka to byla przesada. Ciezko bedzie Barsie roztrwonic 11-punktowa przewage, zeby tak sie stalo Barça musialaby nagle przegrywac wszystko i wszedzie a Real wszystko wygrywac, a to raczej niemozliwe. Strata moze zmalec, no ale zostalo 10 kolejek, mistrzostwo zbliza sie wielkimi krokami Smile

Co do Chelsea to pamietajcie ze przy praktycznie nieograniczonych mozliwosciach finansowych nawet tak chybione transfery jak crespo, veron czy mutu sa w cieniu. W tym roku transfery wyszly im duzo lepiej (prawie tak dobrze jak nam;) Drogba, Cech, Robben, Carvalho to nie sa wielkie gwiazdy?? Sa, tylko nie wystepuja w reklamach, nie sa modelami, nie jedza hamburgerow tylko swietnie graja w pilke.

Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.03.13 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:

Mam nadzieje,że w nowym sezonie nie będę już oglądał nikogo z tego Galaktycznego zbioru !

Zmienisz wtedy nick? Confused

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.03.13 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pred napisał:
Co do Chelsea to pamietajcie ze przy praktycznie nieograniczonych mozliwosciach finansowych nawet tak chybione transfery jak crespo, veron czy mutu sa w cieniu. W tym roku transfery wyszly im duzo lepiej (prawie tak dobrze jak nam;)

Nie wiem, czy to cała prawda, ale w części "nieudaność" wymienionych przez Ciebie transferów to na pewno wina Ranierego. Taki respo teraz w Milanie radzi sobie świetnie. Być może w Chelsea, pod batutą Mourinho, radziłby sobie lepiej.

Fakt, Keżman sobie nie radzi.

Początki są jednak zawsze trudne. Abramowicz (bo zakładam, że to on sam odpowiada za większość zakupów) w pierwszym sezonie mógł jeszcze nie mieć rozeznania,ale gdy tylko go nabrał wykorzystał swoje pieniądze w najlepszy możliwy sposób (tylko ten Keżman...)

Dla mnie oznaką "nabrania rozeznania" przez Pereza jest zakup Gravesena. Jeśli Perez zdecyduje się kupować piłkarzy na sezon 2005/06 w/g tego samgo wzorca, co Abramowicz, to Real, ze swoimi słynnymi już 169 mln euro będzie jedynym klubem mogącym z powodzeniem rywalizować z CFC na rynku transferowym. i wzmocnić się naprawdę wartościowymi zawodnikami.

Pred napisał:
Drogba, Cech, Robben, Carvalho to nie sa wielkie gwiazdy?? Sa, tylko nie wystepuja w reklamach, nie sa modelami, nie jedza hamburgerow tylko swietnie graja w pilke.

Ależ to nie są wielkie gwiazdy. Drogba nie jest tak dobrym napastnikiem, jak Szewczenko, Carvalho nie jest tak dobrym obrońcą, jak Nesta, Cannavaro, czy jego kolega z drużyny (ale wychowanek) Terry, Robben nie jest tak dobrym piłkarzem, jak Ronaldinho, czy Vicente (zależy do której pozycji przypiszemy Holendra). Tylko Cech nie ustępuje ani Buffonowi, ani Casillasowi.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
cerej
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.13 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slabo

Mecz beznadziejny, od pierwszego spotkania z Juve, ktory tez nie byl swietny, Galacticos (hahaha) nie pokazali nic, dokaldnie nic co mogloby nam dac jaka nadzieje na poprawe gry.

Real jest galeria - muzeum juz spelnionych gwiazd futbolu, przeciez mamy mistrzow europy, swiata, zdobywcow LM, zdobywco Copa America i nnych pucharow.
Zawsze zastanawialem sie skad motywacje do gry bierze Zidane, Figo i R.Carlos bo jeszcze przed 4 laty Real byl swietny, ten futbol kochalem ogladac.
W Barcelonie widac blysk i chec do pokazania swoich nieprzecietnych umiejetnosci, w Realu widze tylko Zidane'a, Gravesena i Casillasa ktorzy na tle zespolu wygladaja dobrze i swoimi zagraniami lub wlacznoscia sa ponad innymi.
Potrzebne sa zmiany, wyslanie na emeryture kilku zawodnikow oraz twarda reka na niektore sfochowane gwiazdeczki.
Jezli chodzi o transfer Gravesena to byl to chyba jednak pomysl Sacchiego, a nie Pereza.
"Krolewskim" brakuje mlodzienczego polotu, kogos charyzmatycznego z harakterem i nienagannych umiejetnosciach (Robinho, bez wachania wydalbym takze duze pieniadze na sciagniecie C.Ronaldo, Pirlo oraz klasycznego obronce)

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.03.13 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

perez dimisión

Powrót do góry
ewalaski
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.13 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, to polityka Pereza doprowadziła do takiegu upadku Królewskich, przykro i smutno... najgorsze jest to, że chyba pan prezes nie pojdzie po rozum do głowy i nie zmadrzeje w tym temacie, nalezy mu podziekować i to jak najszybciej.

Powrót do góry
Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2005.03.14 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obserwując działania kolejnych trenerów Królewskich można odnieść wrażenie, że szkoleniowcy mają niewielki wpływ na ustalanie składu podstawowej jedenastki. Przecież każdy obiektywny fan futbolu zdążył zapewne zauważyć, iż Owen znajduje sie w lepszej dyspozycji od Raula i Ronaldo razem wziętych, że Beckham nie nadaje sie do gry na pozycji defensywnego pomocnika, gdzie nawet przy taktyce wymienności pozycji traci możliwość wykorzystania swoich największych atutów (notabene dzięki którym osiągnął sławę jak rajdy prawą stroną boisku i precyzyjne dośrodkowania) na rzecz gry w ...destrukcji.

Jeśli chodzi o obronę Królewskich to była ona zawsze słaba i nie zmieniła się od przyjścia Samuela. Carlos w defensywie jest słaby, Argentyńczyk z Helguerą nie potrafią współpracować i popełniają masę indywidualnych błędów, Salgado również nie zachwyca. Inni piłkarze przerażają swą przeciętnością, Pavon i Bravo prezentują poziom zdecydowanie za niski. Niestety nie można liczyć, że Casillas naprawi wszystkie błedy obrońców (swoją drogą gdyby nie ten bramkarze, Real osiągałby znacznie gorsze wyniki, niewielu jest takich goalkeeperów na świecie, którzy mogą się pochwalić równie wysoką skutecznością w bramce jak Iker).

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.14 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konrad_ napisał:
Zmienisz wtedy nick? Confused

Niby dlaczego miałbym to zrobić ?

Jak Figo i Ronaldo odejdą z klubu,to nadal będą moimi ulubionymi graczami.

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2005.03.14 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz sie nawet nie wkurwiam tym wszystkim.Nadzieje zawsze mam, ze zwyciezymy, prawde mowiac teraz tez myslałem ,ze z Getafe wywieziemy 3 pkt. Real gra tragicznie ale dla tak ,,Wielkiego'' klubu mecze z peryferialnymi klubami powinny byc formalnością... ,,Wielki Real''? Historia albo Fantazy :/Nic ,pozostaje obrona 2 miejsca i ciezkie myslenie co zrobic ,jakie roszady personalne przeprowadzić aby w przyszlym sezonie takich koszmarow nie przechodzic
Hala Madrid!

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.14 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Totalna porazka! Kur... Trzeba wymienic tych co juz sie wypalili czyli tych starych bo jak widac mlodzi i nowi radzili sobie dobrze a reszta klapa. Guti, Solari, Casillas, Gravesen i mlody Palencia jakos sobie radzili. A to sa mlodzi albo tacy ktorzy krotko albo zadko wystepuja w REALu i oni nie osiedli jeszcze na laurach i chce im sie grac. A tamci juz maja kase i juz nie musza grac i sie nie staraja. Dlatego trzeba kupic nowych mlodych nie gwiazdy

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.03.14 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym meczu opuściły mnie resztki optymizmu, jakie jeszcze gdzieś tam w zakamarkach się czaiły Confused

Powrót do góry
geno7
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.03.15 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mdramski napisał:
Miejsce w LM będzie osiągnięciem.

I to sporym, zważywszy na forme prezentowaną przez Real w trakcie całego sezonu.
Przy tak słabej grze to drugie miejsce w tabeli uznać można za dużą sztukę.
Ale to marne pocieszenie mimo wszystko, bo przeciwnicy Realu w lidze to oprócz Barcelony zespoły równie słabe jak Królewscy.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: