Najlepszy gracz Primera División
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
soc9
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.03.12 16:43    Temat postu: Najlepszy gracz Primera División Odpowiedz z cytatem

Do Barcy tego lata przeszedł Van Bommel, Do Realu przejdzie(miejmy nadzieje) Robihno, w Valenci jest Patrick Kluivert. Więc było i jest ciekawie jeśli chodzi o transfery. A jest jeszcze przecież:RAul, Ronaldinho, Ronaldo,
Riquelme, Vicente itd...
I jak myślicie kto zostanie najlepszym graczem PD w tym sezonie, czy Robihno szybko się zaklimatyzuje i będzie lepszy od najlepszego gracza tamtego sezonu-Ronaldihno. Czy może złoty chłopczyk wreście zaskoczy?
Czekam na wasze opinie

Ostatnio zmieniony przez soc9 dnia 2005.07.29 06:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reno
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.12 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm trudno to przyznac ale........Ronaldihnio co robi na boisku w tym roku w lidze hiszpanskiej ,az strach pomyslec co bedzie za rok ,gra w znienawidzonej przezemnie Barcelonie ale takiego zawodnika sie szanuje chocby za sama gre (ale za to jaka ) Confused

Powrót do góry
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.12 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak masz rację, w większości to właśnie Ronaldinho Barcelona odnosi tak spektakularne zwycięstwa, i myślę, że to on jest najlepszym piłkarze w PD, pomijając zawonidków Realu gdy są w formie, i Ikera - to co Casillias wyprawia to tego się nie da opisać.
To może napisze inaczej

na :

1 miejscu :Casillias
2 : Ronaldinho
3 : Eto - bardzo skuteczny napastnik
4 : Forlan - strzela bardzo duuużo bramek

Ostatnio zmieniony przez -=ANGEL=- dnia 2005.03.13 00:15, w całości zmieniany 1 raz

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Riquelme
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.12 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety szkoda ze to nie jest gracz z Realu - tylko rywal Ronaldinho, poprostu zachwyca :] a Casillas wg. mnie to najlepszy bramkarz.

mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.03.12 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie uważam że najlepszy jest Ronaldinho... Może ybł na początku sezonu ale teraz już nie jest... Do ostatnich 3 meczy nic nie wniósł... Wogóle go nie było :]

Myślałam że bede pierwszą osobą która napisze to nazwisko, ale niestety nie jestm :P --> Casillas (uważam że to najlepszy gracz PD :] )

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2005.03.13 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijajac genialnego Casillasa drugim z kolei jest Cesar ,poniewaz idealnie siedzi na ławce przypatrujac sie fenomenlanej grze Casillasa.Ma nieklamany zaszczyt trenowac z tak wielkim zawodnikiem jakim jest pierwszy bramkarz Realu.Jednak nawet wspólczesny Zamora nie był w stanie zapobiec 23 bramkom ktore real stracił w ciagu sezonu.Natomiast to ,ze w klasyfikacji na najlepszego bramkarza LaLiga prowadzi Valdes to tylko przypadek i lekko "flegmatyczne" usposobienie madryckich obronców.Jednak tak jak Barca ma 8 punktow przewagi nad Realem ,jak i Valdes ma 5 bramek przewagi w klasyfikacji najlepszego bramkarza naa Casillasem swiadcza najlepiej o jawnej niesprawiedliwosci we wspolczesnej piłce.Barcy pomagaja w kazdym meczu sedziowie ,przeciwnicy strzelajac do swojej bramki oraz Colina wymiatajac BArce z LM ,a Valdesowi symulujacy faule katalonscy obroncy (zreszta bardzo słabi) oraz slupki i poprzeczki bramek ktorych strzega.Pomijam juz fakt ,ze na Nou Camp zarowno slupki i poprzeczki jak i linie boczne boiska i pola karnego sa lepsze niz na Santiago Bernabeu co juz samo w sobie stanowi dyskryninacje Realu.Z tych tez powodow zgłosze w najblizszych dnia do LFP wniosek formalny o odjecie Barcy 15 punktow i tymsamym uznania tych eczow jako walkowery na 3-0 dopisujac do konta Valdesa 15 branek.Z ta jawną niesprawiedliwoscia trzeba wlaczyc.Historia przyzna mi racje.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.13 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załatw jeszcze,żeby Eto'o bramki odjeli,to Ronaldo będzie miał większe szanse,na Króla Strzelców w tym sezonie.

Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2005.03.13 01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do Eto'o to ja mam zupelnie inna teorie.Jestem przekonany ,ze Eto'o procz zadan czysto boiskowych spelnia wiele funkcji o charakterze dywersyjnym "na tyłach" wroga.Gdzie sie nie pojawi tam jest obrazany ,wyzywany od 'małp".Mi sie wydaje ,ze jest on bardzo zrecznym prowokatorem ,a bez cienia watpliowsci broniacy sie przed wybrykami Kamerunczyka kibice sa prawdzimymi ofiarami incydentu.Za to naganne zachowanie nalezy odjac mu kilka bramek.Natomiast za niezłomne umacnianie tradycji karnawalu w Rio ,za umacnianie tradycji lokalnych i rozpowszechnianie ich na całym swiecie nalezy przyznac odjete Eto'o bramki klasycznej 9 Realu - Ronaldo.Tym sposobem dojdziemy do oczywistego wniosku ,ze zwyciazyc w danej konkurencji moze tylko lepsz ,a lepszy jest zawsze zwyciezca slusznym

Powrót do góry
Riquelme
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.13 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmadzior napisał:
a ja nie uważam że najlepszy jest Ronaldinho... Może ybł na początku sezonu ale teraz już nie jest... Do ostatnich 3 meczy nic nie wniósł... Wogóle go nie było :]

np. w meczu z Chelsea to nic nie robił (pomnijając ze to nie jest PM), a widzialas ostatnie 3 mecze barcy ????

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2005.03.13 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hymmm...
Najlepszym bramkarzem napewno jest Casillas ;) Zaraz za nim jest Valdes, ktorego wrecz nienawidze, a potem chyba Canizares, chociaz juz sie starzeje chłop :]
Najlepszy obonca to dla mnie oczywiscie Roberto Carlos, dynamika, piekielne udezenie, szybkie przejscie z ofensywy do defensywy i swietny odbior pilki ;) Potem jest Edmislon z Barcelony, ktory niestety jest kontuzjowany.
Najlepszy pomocnik to zdecydowanie Ronaldinho, On sam potrafi wygrac mecz, keidsy takim zawodnikiem dla Realu był Zidane - ale Zidne i tak jest moim numer drugim ;) Zaraz za nimi tez zawodnicy Barcy, Deco i Giuly, pozniej nasz swietny defensywny pomocnik czyli Gravesen, potem dwojka dwoch switnych pomocnikow z Betisu czyli Denilson i Joaquin i dopiero za nimi Figo.
Najlepszym pilkarzem byl i bedzie zawsze dla mnie Ronaldo, chociaz teraz nie blyszczy tak jak dawnije, jest wolniejszy i bardziej leniwy, to i tak dla mni jest najlepszy, potym co pokazal na mundialu w 98 i 2002, po swietnych wystepach w PSV i Barcelonie. Potem dla mnie jest wielka przepasc i Eto ktorego niernawidze i przypomne tylko, ze gry Ronaldo byl w wieku Eto to gral zdecydowanie lepiej! Niestety lata leca...
Najlepszym trenerem jest dla mnie oczywiscie Luxemburgo ;) Za nim Rajkard, za ktorym tez nie przepadam...
To na tyle :]

Morales
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt

PostWysłany: 2005.03.13 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że najładniejszym graczem PD jest Jose Maria Gutierrez Hernandez zwany Guti.

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2005.03.13 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzdura. Puziol albo Ronnie. wieczorem napiszę

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2005.03.13 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da sie wybrac najlepszego zawodnika ligi, bo reszta kolegow z zespolu Realu bylaby niepocieszona. Mistrzostwo mistrzostwem, ale najlepsza druzyne powinno sie wybierac przeprowadzajac ankiete wsrod forumowiczow realmadryt.pl

Reno
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.13 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze niektorym pomylily sie tematy (pisza nie na temat). Wink

Powrót do góry
Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2005.03.18 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z ostateczną oceną wolę poczekać do końca sezonu. Jednak jeśli miałbym na dzień dzisiejszy wskazać wybrałbym:
Arrow Cassilasa
Arrow Puyola
Arrow Forlana
Zobaczymy po skończeniu rozgrywek kto tak naprawdę zasłużył na tytuł
Najlepszego zawodnika Primiera Division Twisted Evil

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22
Skocz do: