Raul gotowy odejść!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zizoupoland
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.17 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie mozliwe zeby on opuscil Królewskich.Bez niego to juz nie bedzie ten sam Real ktory juz nie raz siegal po puchar LM.To jest symbol
realu i musi zostac.Mysle ze powinni odejsc tacy zawodnicy jak Beckham,Salgado,Figo,Ronaldo,Samuel a po nastepnym sezonie to jeszcze Zidane.RAUL NIE ODEJDZIE Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.03.17 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie cieszy mnie informacja o tym, że Raul miałby opuścić Królewskich. Jeśli tak się stanie, jak niektórzy wspomnieli, klub z pewnością nie upadnie, a może i samemu zawodnikowi to pomoże. Mam jednak dziwne wrażenie, że jeśli odejdzie to może to się obrócić przeciwko nam, podobnie jak wypożyczenie Morientesa do Monaco.

Uważam, że rozsądniej by było posadzić go przez jakis czas na ławce, bądź wypożyczyć. Nie jest jeszcze ''starym'' zawodnikiem, więc szansa na odzyskanie przez Niego formy jest całkiem spora. Natomiast pierwszym, który powinien wylecieć, jest zdecydowanie Becksio.

Powrót do góry
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.03.17 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tjaaa... Już widze jak Raul siada na ławce i ogląda grzecznie mecz (...)
Do tego chyba nigdy nie dojdzie ...

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
geno7
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.03.17 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest możliwe, ale dopiero jak zostanie trenerem.

Maciek#11
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.17 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanowmy sie logicznie. Jak mozna sprzedać takiego piłkarza? Kogoś kto próbuje zmobilizować te stare, słabe i nic nie warte gwiazdy do walki. kogoś kto charuje na boisku to za ronaldo to za zidana?! Gdyby w Realu byli sami tacy piłkarze jak on... Marzenie... I co z tego że jest w słabszej formie?! Czy już wszyscy zpaomnieli co on zrobił dla tego klubu? CZY RAUL WAGARUJE SOBIE I JEŻDZI DO BRAZYLII NA KARNAWAŁ ALBO JESZCZE LEPIEJ BAWI SIE NA WALENTYNKACH I GRUBIEJE KOLEJNE 5 KG??? Bo ja nigdy nie wiedizałem żeby on tak robił! On jest naprawdę profesjonalistą! Klasą dla młodych piłkarzy! Wolicie żeby młodzi pilkarze Realu zachowywali się jak Raul czy jak, nie daj Panie Boże, Beckham?! Albo Ronaldo! Kapitan symbol, wzór do naśladowania - powiedzcie tak o Ronaldo! Trudno co nie? Powiedzcie tak o Raulu. Już prościej. Jesli on odejdzie przestaje kibicować Realowi!
Hala Raul Madryt

Powrót do góry
Maggi
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.03.17 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku gdy przeczytałam tę informację to mnie po prostu zatkało... "nie on nie może odejść.... wszyscy ale nie on" pomyślałam na początku. Ale teraz po głębszym zastanowieniu zaczynam się już wahać... Może jego odejście nie byłoby takie złe dla klubu, dla niego samego? Wydaje mi się że on się tu juz deko dusi, może potrzebuje czegoś nowego, dzięki czemu odżyje, złapie drugi oddech... Z drugiej strony aż się łezka kręci że moglibyśmy stracić taką ikonę.

Niemniej jednak chylę czoła i uważam że należą mu się brawa za taką decyzję... Widać jak na dłoni że facet ma klasę Smile

geno7
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.03.17 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, Raul po raz kolejny pokazał, że należy mu się szacunek.
Można na nim wieszać psy za złą grę, ale co klasa to klasa, podziwiam jego charakter, mentalność.

Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.03.17 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że sprzedawanie Raula to by była przesada, wystarczyłoby sadzać Go na ławce kiedy spada forma. Zamiast słabych 90 minut mógłby spokojnie zagrać w dobrym stylu przez 30 minut. Mam nadzieję, że Perez nie będzie chciał pójść za ciosem i nagle sprzedać 5 galaktycznych w tym Raula :| co za dużo to nie zdrowo...
Co do wypowiedzi Raula to wydaje się, że nasz kapitan jasno przedstawił swoje podejście do sytuacji. Nie robi wielkiej afery, dosyć spokojnie podchodzi do możliwości opuszczenia klubu, w przeciwieństwie do kibiców, którzy już widzą Raula w barwach Juve ;)
Teraz czekamy na reakcję zarządu, głównie Pereza, ale jak na mój gust to Raul zostanie jeszcze w Madrycie.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
el-nino
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.17 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raul ma swoja klasę i na pewno nie będzie się na siłe trzymał Realu, mimo że na pewno chciałby kontynuować swa karierę właśnie w TYM klubie....
Niestety nie mamy pewności czy prezes nie zdecyduje się usunąc Raula z Królewsich........nad czym bardzo bardzo bym ubolewał..........

Temu czlowiekowi, temu zawodnikowi nalezy się miejsce choćby w szerokiej kadrze Galaktycznych....mimo ze nie jest aktualnie w najwyższej formie....!!!

fanka007 raula
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.23 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy przeczytalam wywiad Raula i to ze jest gotow odejsc z Realu to sie zalamalam i zaczelam zastanawiac czemu on chce to zrobic przeciez tak bardzo kocha ta druzyne i wlasnie te slowa sa potwierdzeniem tego ze jest gotow zrobic dla swojej druzyny wszystko aby jej tylko pomoc!!!
Ja uwazam ze jest to najbardziej wartosciowy zawodnik Krolwskich i nie wyobrazam sobie Realu bez Raula ten pilkarz tak wiele zrobil przez to 11 lat grajc w Realu gdyby nie on Real nie odnioslby tylu sukcesow
uwazam ze ten zawodnik niegdy nie powinien opuscic Realu on jest "Sercem tej druzyny, Symbolem Realu i Zlotym dzieckiem Madrytu"!!!!!Smile te slowa mowia same za siebie!!! jakos nie chce mi sie wiezyc ze hiszpanscy kibice pozwola na to zeby Raul odeszedl z Realu!!!
Gdyby trener znow ustawil Raula na takiej pozycji jak wczesniej to wtedy znowc strzelaby tyle goli ale trenerowi podoba sie to ze Raul ma tak wielkie ambicje i potrafi caly mecz przebiegac i pomagac kolega z pomocy i obrony!!! po przeczytaniu wywiadu mozna bylo sie domyslec ze Raulowi tez brakuje tamtej pozycji i strzelania bramek!!!!!!!
Jesli Raul odejdzie to wtedy zobaczycie koniec Realu to juz nie bedzie tan sam zespol!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
dj_proch
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.23 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz powtarzam on nie moze odejsc przedstawie osiagniecia Raula z calym Realem Very Happy
Arrow Puchar Mistrzów - 1998; 2000; 2002
Arrow Puchar Interkontynentalny - 1998; 2002
Arrow Mistrzostwo Hiszpanii - 1995; 1997; 2001; 2003
Arrow Superpuchar Hiszpanii - 1997; 2001; 2003
Arrow Wicemistrzostwo Europy under 21 - 1996
Arrow Superpuchar Europy - 2002

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.03.24 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem calkowicie przeciwny jego odejsciu bo wierze ze jeszcze sie przyda REALowi ale sadze ze osiagniecia nie maja zbyt duzego wplywu tylko aktualna forma ktora jak wiadomo jest slaba. Ale kto wie! W REALu wszystko sie moze zdarzyc!

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.03.24 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...No i na 2003 sie skończyło :]

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2005.03.24 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam, że forma jeszcze wróci Raulowi. Ale przed tem należałoby go posadzić na ławę... Tak mi się wydaje.

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Supreme
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.03.24 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmadzior napisał:
...No i na 2003 sie skończyło :]

tak jak i całemu Realowi, aż dziw, ze niektórzy inni galacticos nie zbawili Realu :|

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: