Serie A
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.13 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj czepiasz się, ja np. kibicuje Liverpoolowi bo gra w nim Dudek a wcześniej nie trawilem tego zespolu. Ale kibicowac to nie znaczy od razu kochac klub do konca. Jakby Dudek odszedl z Liverpoolu to nadal będę życzyl im sukcesów a zaczne interesowac sie druzyna do ktorej przejdzie, nie widze w tym nic dziwnego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.01.13 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie, ja od dzisiaj także kibicuje the Reds wiadomo chyba dlaczego.
Rzeczwyiście kibicuje Realowi i Milanowi a z jakiś tam powodów lubie pare innych. Nie ma w tym nic złego.

Powrót do góry

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.01.13 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie kibicowanie ok, ale jeśli jest się fanem jakiegoś zespołu tylko dlatego, że gram tam el Tłusty, a potem po kolei zmieniać swoje upodobania wraz z danym piłkarzem to chyba nie można nazywać się prawdziwym kibicem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.13 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kibc nie klubu, tylko zawodnika !!

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.16 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dziś Roma zremisowała z Chievo 2:2,a dwie bramki strzelił lider strzelców Vincenzo Montella.Brawo dla Parmy 2:1 z Lecce to bardzo cenne zwycięstwo.Warto dodać,żę zwycięski gol padł pp strzale Gilardino w 90 minucie.Lazio prtzegrał z Palermo 1:3,a Milan w identycznym stosunku pokonał Udinese.Szkoda,żeAtalanta tylko zremisowała ze Sieną. Płacze

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.24 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyniki 20 kolejki, runda rewanżowa

Juventus - Brescia 2 : 0
Lazio - Sampdoria 1 : 2
AC Fiorentina - AS Roma 1 : 2
Udinese - Reggina 0 : 2
Siena - US Palermo 0 : 0
Livorno - AC Milan 1 : 0
Lecce - Atalanta 1 : 0
FC Messina - AC Parma 1 : 0
Inter - Chievo 1 : 1
Bologna - Cagliari 1 : 0

Na inaugurację rundy rewanżowej mamy dwie niespodzianki, Milan traci punkty z Livarno, pomimo przewagi w grze, niestety grzesząc indolencją strzelecką swoich napastników.
Trzecie w tabeli Udinese przegrywa u siebie z Regginą, co jest drugą niespodzianką tej kolejki.
Z tego wszystkiego najbardziej zadowolone jest Juve , no i trudno się dziwić, przewaga znowu wzrasta do 5 pkt. Co prawda druga bramka padła ze strzału samobójczego, ale nawet gdyby Rondinelle nie dotknął piłki to i tak musiałby ją zdobyć Trezeguet, który po powrocie do składu strzelił już 2 bramkę, wydaje się, że po kontuzji nie ma już śladu.
Zanotować należy kolejny remis Interu, do którego znacznie zbliżają się już Sampdoria i Roma, które zanotowały zwycięstwa a Montella strzelił swoją 17 bramkę.

Ostatnio zmieniony przez wienek dnia 2005.01.25 00:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2005.01.24 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inter zanotował 14 remis w tym sezonie Very Happy Na pocieszenie pozostaje kibicom Interu fakt że jeszcze pod wodzą Manciniego nie przegrali. Inter o mistrzostwie może już zapomnieć i powinien się skoncentrować na walce w LM i zajęciu miejsca dającego start w tych rozgrywkach w następnym sezonie.

Powrót do góry
totti100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.30 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadziej ze roma zajmnie te 4 miejsce i powalczy w lidze mistrzów w nastepnym sezonie nalezy jej sie a jak widac roma ma najlepszy atak w serie a 8)

Powrót do góry
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.01.30 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak powalczyli w tym roku w lidze mistrzow Laughing Laughing Laughing no a w serie a tez gola syskich rowno Laughing

totti100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.30 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skat3 napisał:
Tak jak powalczyli w tym roku w lidze mistrzow Laughing Laughing Laughing no a w serie a tez gola syskich rowno Laughing

jak by nie patrzec wy rowniez rewelacji nie robicie w lidze mistrzów a w pierwszym meczu do 1 polowy roma prowadziła z wami 2 bramkami i wtedy nie było wam do smiechu 8)

Ostatnio zmieniony przez totti100 dnia 2005.01.30 14:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.01.30 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - nie cytuj posta, który jest nad twoim.

Po drugie - ale tylko do przerwy. :> I już nie wspomnę, że w rewanżu nie prowadziliście ani przez sekundę.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.01.30 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

totti100 napisał:
jak by nie patrzec wy rowniez rewelacji nie robicie w lidze mistrzów a w pierwszym meczu do 1 polowy roma prowadziła z wami 2 bramkami i wtedy nie było wam do smiechu 8)

Tu mnie rozśmieszyłes na maksa Laughing Laughing Laughing Laughing faktycznie prowadziliscie 2:0 ale przgraliscie 4:2 buahahahhaha, poprostu wstyd wygrywac 2:0 a przegrac 4:2, mozna tylko chwalić Real ze po stracie dwoch bramek podniosl sie i wywalczyl zwyciestwo :P WSPOMNE ci jeszcze jak w drugim meczu Figo ośmieszył waszych obrońców Wink

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.30 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

totti100 napisał:
mam nadziej ze roma zajmnie te 4 miejsce i powalczy w lidze mistrzów w nastepnym sezonie nalezy jej sie a jak widac roma ma najlepszy atak w serie a 8)

obecnie już nie, bo Inter ma lepszy Smile po za tym nie zapominaj o obronie, a tą Roma ma fatalną w tym sezonie !!

wyniki 21 kolejki

AC Milan - Bologna 0 : 1
AS Roma - FC Messina 3 : 2
Reggina - Lazio 2 : 1
Sampdoria - Siena 1 : 1
Brescia - Lecce 0 : 1
Atalanta - Juventus 1 : 2
Cagliari - AC Fiorentina 1 : 0
US Palermo - Inter 0 : 2
AC Parma - Udinese 1 : 0
Chievo - Livorno 1 : 0

Milan przegrywa u siebie z Bologną,która oddała zaledwie jeden celny strzał na bramkę Didy Smile co przekłada się na wzrost przewagi Juve już o 8 pkt. Smile Roma faktycznie pokazała znowu charakter, co w tym sezonie zaczyna się zdarzać co raz częściej, no i jest na 5 pozycji. Zupełnie odwrotnie poczynają sobie koledzy zza miedzy, co akurat mnie specjalnie nie martwi, faktem jest, że mieli pecha tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. kolejkę zakonczył mecz Palermo z Interem, o dziwo wygranym przez gości Wink co zostaje nagrodzone awansem na 3 miejsce.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.31 00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie bardzo kolejna porażka Milanu.Mam nadzieje,że będą coraz częściej tracić punkty w Lidze (na to nie licze-niestety).Ciekawe jak wypadną w rywalizacji z Man.Utd ? Jeszcze przed paroma dniami byłem pewny,że to Milan awansuje dalej,a teraz ? Sam nie wiem czego się spodziewać.No ale Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami !

Szkoda że Romie ostatecznie udało się wygrać z Messiną.Miałem przed paroma miesiącami nadzieje,że spadną z Ligi,a teraz ? No cóż,może za rok Rolling Eyes.

Cieszy mnie wygrana Interu i mam nadzieje,że zajmie on ostatecznie tą 3 lokate w Lidze na koniec sezonu.

Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2005.01.31 01:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan dwie kolejki temu miał 2 punkty straty do Juventusu, teraz po dwóch porażkach traci tych punktów osiem. Ale to nie koniec złych wiadomości dla fanów Milanu. W dzisiejszym meczu kontuzj doznał Szewczenko, o tym jak długo będzie musiał odpocząć od piłki okaże się jutro. Tak więc szanse Milanu na mistrzostwo spadają.

Cieszy zwycięstwo Interu, oby teraz piłkarze Manciniego zaczeli częściej wygrywać. W środe mecz z ostatnią w tabeli Atalantą, Inter nie może tego meczu zremisować Very Happy.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14
Skocz do: