Championship & Football Manager (cz. 1)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 282, 283, 284  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.06.01 09:04    Temat postu: Championship & Football Manager (cz. 1) Odpowiedz z cytatem

Te jebaki juz nawet ten temat usuneli Evil

No więc, wasze sugestie, co do serii gier, wasze wrażenia, sukcesy, przygody, porady dla innych graczy.
Jak uważacie, która seria CM, a moze FM jest najlepsza, porównania FM2005 i CM5, itd. itp. Wink

Ja sam gram Realem i oczywiscie wszystko wygrywam Very Happy

Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2005.06.01 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja grając Ajaxem w FMa, przez 1 sezon mialem pewne problemy ale to jak na Ajax liga slaba, wygralem pewnie, wymienilem polowe skladu, odpadlem w CL w 2-meczu z Chelsea w 1/8 albo 1/4 (nie pamietam) i skonczyl sie sezon. Skonczyly sie wakacje i tu sie zaczyna problem. Po przejsciu 1 sezonu gra stala sie ta banalnie prosta, ze po 19 meczach ligowych nie mam ani jednej porazki, ani nawet remisu! Gra stala sie bez sensu wiec wylaczylem. Mam wszystkie najnowsze patche. Czy wam tez sie zdarzalo cos takiego? Czy mozna cos z tym zrobic?

viadro
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.01 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja grając w FMa Realem w pierwszym sezonie miałem strzelonych ponad 150 bramek, a stracone 2, w lidze, no i jeden remis tylko, a w LM 1 bramke straconą w finale, jak przegrałem 1:0... niezła szczapa, ale cały sezon nikt mi nie pierdział nawet, wygrywałęm średnio po 5-6:0 rekord to było 14:0

bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.06.01 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja gram Odrą sezon 08/09 i muj największy talent odszedł do Arsenalu za 10 mln.zł. i duzo sukcesów na arenie polskiej mam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hobbest
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2005.06.01 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vampireq...gram w fma takze od dawna....gralem juz wszystkimi wielkimi i malymi klubami z calego swiata. Gra jest prosta od samego poczatku...ale po 2-3 latach staje sie wrecz...smieszna. Kluby nie kupuja zawodnikow im potrzebnych, tylko wybieranych losowo ( ? ). Po kilku latach takim np. Evertonem nie mam klopotow z mistrzem czy zajsciem do 1/2 CL, bo najlepsze kluby nie maja obrony - rzadko kiedy kogokolwiek kupuja na te pozycje. Polecam kilku zawodnikow - F. Guarin , E. Barreto , C. Marica , D. Sytchev , Vanden Borre , K. Schmeichel ( badz J. Blazek czy J. Lastuvka - do wyboru ) , T. Hubschman.
Takze mam orginala gre i najnowsze patche. Zagrajcie sobie kiedys Shakhtarem Donieck. Mafia z Doniecka rzadzi Very Happy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Iosif
Kataloński głos w twoim domu

PostWysłany: 2005.06.02 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vampireq: ta gra poprostu tak juz ma. co niezmienia faktu ze wciaga cholernie i gram w jej kolejne wersje od 6 lat i mi sie nie znudzila.
prostej rady na to o czym opowiadasz nie ma szczegolnie jesli grasz ajaxem. ale po osiagnieciu wszytskiego mozesz sie zwolnic z ajaxu i zatrudnic w jakims cieniasie w najnizszej lidze i jego prowadzic do wielkosci.

a jak chcesz uczynic te gre naprawde trudna to wejdzi na www.lfm.pl gdzie znajdziesz linka do FM Forum i tam odszukaj dział 'gra w stylu hardcore' czy cos w tym stylu. wtedy jest rzeźnicko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mIHAŁ
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.02 14:49    Temat postu: Re: Championship/Football Manager Odpowiedz z cytatem

Ja grałęm Wisełką Very Happy i w 2 albo 3 sezonie (dokłądnie nie pamiętam) wygrałęm ligę mistrzów Smile . Sprzedałem Żurawskiego i chyba Szymkowiaka i miałęm 10 mln na transfery. Kupujcie przede wszystkim : Gunchev - Bułgaria, Advaldo - Brazylia i Absalonsen - Szwecja. Chociaż to nie jest tak że znajdzie się jakiś talent i w każdym zespole będzie błyszczał. Na przykład z tych 3 w Arsenalu na normalnym (wysokim) poziomie grali Gunchev i Absalonsen

Malachit
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.06.09 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie to o czym wspomnial hobbest jest niestety prawda :/ ja gram w Cm i tam wlasnie jest taka sama sytuacja jak w Fm ! I ja gra sie np realem to po 3/4 sezonach o pierwsze miejsce nie walczy sie z barca valencia itd tylko z jakimis druzynami ktore normalnie ledwo co awansowalyby do ligi ! a finaly Lm gra sie wlasnie z druzynami takimi jak Everton lub jakimis zespolami z belgii austrii itd ! A Polska reprezentacja zajmuje w rankingu FIFA miejsca od 4 do 8 :/ paranoja :(( Bardzo fajne za to jest polaczenie Fm z FIFA gdzie mozna wszytsko ustawiac w menagerze i meczyki grac w fifie Very Happy

Powrót do góry
Iosif

PostWysłany: 2005.06.09 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie to jest bez sensu takie polaczenie FIFY z managerem. zabija to wg mnie cala sama idee managera. manager polega na tym zeby zespol mogl wygrac bez twojej pomocy tylko dzieki taktyce ktora ustaliles. a jakbys rozgrywal mecze w managerze w fifie to moglbys bez problemu wygrywac wszystko bo bys nie byl zobowiazany swoimi wlasnymi zadaniami taktycznymi i moglbys sobie np urzadzac rajdy srodkowym obronca po calym boisku co w normalnym managerze nie mialoby miejsca.

Powrót do góry
Freddy Mercury
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.06.09 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że najlepsza jest UEFA Chempionsleague 2004/2005.
Nie zmienie zdania. Gram tam na World Classie czyli klasa światowa i właśnie jak ktoś robi sobie rajdy środkiem pola to niech sobie ustawi na World Class i się skończy pasja wygranych 6:0. Będą przegrane mecze, zremisowane i wygrane.(na początku tylko przegrane Very Happy ).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.06.09 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FM wymiata i tyle chociaż regenci w tej grze są do d**y po paru sezonach nie ma dobrych zawodników i Polska u mnie zajmuje 6 miejsce w rankingu FIFA

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.06.09 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ostatnie to bardzo realistyczna prognoza przecież.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.06.09 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bardzo realistyczna powiedziałbym nawet pesymistyczna dopiero 6 miejsce to jak na ambicje Polski mało
i najważniejsze trzeba rozwiązac problem sędziów nawet łapówki nie idzie dać co w polskiej lidze jest nie do pomyślenia Very Happy

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2005.06.09 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sobie gram Realem już ktoryś tam sezon, gra jest bardzo łatwa i przyjemna:)

już parwie skompletowałem swój dream team, który możecie sobie looknąć tutaj:

www.jezzoman.republika.pl/fm.JPG

robi wrażenie? Smile w kasie klubu mam na dodatek jeszcze 110 mln

odrazu uprzedzam że nie stosowałem żadnych czitków, jak ktoś chce porad to mogę pomóc, ale podpowiem że kluczem jest wykorzystywanie wszelkich okazji kiedy zawodnikom spada cena, mają niechroniony kontrakt lub poprostu sprowadzać graczy za darmo przy pomocy prawa Bosmana.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
viadro
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.10 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo, też miałem coś podobnego, kup sobie na atak cavenaghiego, wymiata w 27 meczach 34 bramki :P hehe, a tak apropo to nie bardzo mi się podoba gra takim "nie realem" jak się wszystkich sprzeda

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 282, 283, 284  Następny
Strona 1 z 284
Skocz do: