Siatkówka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 183, 184, 185  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.06.15 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam poważnie, ostatnio nie interesowałem się siatkówką, niestety brak czasu...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.06.15 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a więc Mariusz Wlazły jest jednym z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia, mistrz świata U-20, tegoroczny mistrz Polski ze Skrą Bełchatów...Smile
w obecnym sezonie Ligi Światowej dzięki kontuzji Pawła Papke przebojem wdarł się do kadry narodowej, a w klasyfikacji najlepiej punktujących zajmuje 6. miejsce spośród wszystkich zawodników Very Happy

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.06.16 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i wszystko jasne Smile
dzięki za info. Smile

Powrót do góry
Fufu
Bydgoszcz 2008
Bydgoszcz 2008

PostWysłany: 2005.06.19 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nonono to nasze tournee wyjazdowe to maly horror Najpierw w Belgradzie akcja Zapalmy Swiatlo Laughing a teraz bawia sie nasze chlopaki w Pireusie :d

mecz piatkowy to prawdziwy horror Jak to mowia komentarzy sportowi: ''w takiej sytuacji powiedziano by ze scenarzysta przesadzil'' ;)

no i dzisiejszy mecz tez jakis dziwny najpierw dostalismy do 18 potem wygralismy do 18 Shocked Lozano ladnie chlopakow wymeczyl bo graja tak nie rowno jak chyba jeszcze nigdy (choc zawsze byli nierowni) :d

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.06.19 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Styl nie wazny,wazne ze wygrywamy i kolekcjonujemy punkcisze w Kwalifikacjach Smile teraz to jest najwazniejsze,a i w turnieju glownym wcale nie musimy zadziwiac piekna gra,by zostac Mistrzami ;D "wszyscy graja pieknie,a Mistrzami i tak zostaja Niemcy" - czy cus takiego Rolling Eyes

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.06.19 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mogliśmy sie juz witać z gąską...
po piątkowym w zwycięstwie mozna było mieć nadzieję na kolejne zwycięstwo, niestety nasi siatkarze dziś zawiedli, zagrali wyjątkowo słabo i całkowicie bez walki! to tym bardziej gwarantuje emocje w Spodku, gdyż nasi musza jeszcze walczyc o wejście do finału.
Grekom należało się zwycięstwo, byli zespołem zdecydowanie lepszym.

Nie wiem jak było w piątkowym meczu, ale dziś uderzyła mnie wyjątkowa słaba frekwencja kibiców Greckich, no i bardzo duża ilość Polaków Smile to cieszy i znamionuje wyjątkową popularność siatkówki, na meczach której mozna się świtnie bawić, nie tylko w naszym kraju.

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.06.21 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż ta edycja LŚ jest zdecydowanie bardziej pomyślna dla nas niż poprzednia. Nasza postawa jest dowodem na to co moze zdzialac trener z jajami, respektem i ogromną wiedzą taktyczną. Loznano to najlepsze co przydarzylo sie nam w siatkowce w ostatnich paru latach i mówie to z pelna odpowiedzialnoscia ( do prawdziwych imprez jest jeszcze czas ) ale juz teraz efekty sa znakomite.

No i trzeba osobno nadmienić: czapki z głów przed Gruszką, facet wydawal sie juz totalnie wypalony a tu prosze, najlepszy zbijający.

Co do meczów z Serbią to bilety na oba spotkania rzecz jasna mam, rok temu nie trafilem dobrze. Z Japonią byly nudy, mecz calkowicie pod kontrolą i bardziej mnie interesowal doping a w meczu z Francja to byla totalna masakra, pierwszy raz slyszalem gwizdy. Teraz emocje i walka gwarantowane. Serbia przyjezdza w najmocnijszym skladzie.

Powrót do góry
bery7
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.06.22 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siła polskiej siatkówki ciągle rośnie!!!
Byle tak dalej a może za kilka lat sięgniemy po najwyższe laury!!!

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.06.25 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy obejrzałem pierwszy w tym roku mecz w Lidze Światowej, w wyjściowym składzie byl Wlazły i zastanawiałem się kim on jest. Jak zdobył w tamtym meczu chyba ze 30 pkt. byłem w szoku.

Dzisiaj oglądam mecz, i znowu. Pierwszy set mimo, że przegrany Wlazły i tak grał świetnie, miał 3 asy pod rząd. W drugim Wlazły grał znowu bardzo dobrze, ale 3 set to już poprostu wielki respekt dla Mariusza. Blok, blok, blok, atak, serwis i wygrana. W trzecim znowu wielka klasa Wlazłego i naprawde mój szacunek ma.

Świetnie zagrał Gruszka, bardzo dobrze Kadziewicz i mimo wszystko podobała mi się gra Murka.

Brawa dla Polaków i oby zagrali w finale, naprawde im tego zyczę, bo Raul Lozano zrobił z polskiej reprezentacji, bardzo dobry zespół

Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2005.06.25 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie widziałam pierwszego seta, ale reszta była dość ciekawa, w szczególności 'szarża' Wlazłego. Ja mam tylko pytnie wie ktoś jak z grekami? Wygrali czy przegrali?

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.06.25 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesłi chodzi o Grecja - Polska sprzed tygodnia, to pierwszy mecz wygraliśmy 3:2, drugi to porażka 1:3

A jeśli o wczorajszy mecz Grecja-Arghentyna to Grecja wygrała 3:0 (25:20, 25:20, 25:22) Wink

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.06.27 05:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po remisie w Spodku z Bosniakami, nadal nie jesteśmy pewni występów w finale a było bardzo blisko, niestety coś się zacieło w naszej drużynie w drugim meczu, wygrywając już 2-0 w setach dali sobie wydrzeć zwycięstwo. Tym bardziej będą wielkie emocje w ostatnich pojedynkach!
Mam jednak nadzieję, że w końcu uda się naszym reprezentantom zakwalifikować do finału rozgrywek.

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2005.06.27 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy 1 z 2 spotkań w Argentynie wygrać i bedzie awans.Argentyna już o nic nie gra ,a naszym trenerem jest Argentynczyk, u siebie 2 razy ich ograliśmy-nie ma bata, awans bedzie :]

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.06.27 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory mysle jakim cudem przegralismy drugi mecz. Dwa sety to spacerek z ,, przygodami " w koncówkach, piknik na trybunach a potem takie jaja. Aż pod koniec 3 seta przestalem dopingowac. Ogladanie tych meczów na zywo to jednak jest męczące, troche zaluje, że nie sprzedalem wejsciówki na drugi mecz. Brakowalo mi jeszcze krytyki publiczności na tą gre, czasem to by sie przydalo a oni sa ,, tak jak nam zagracie, tak zatanczymy", nawet po meczu oklaskiwali naszych a tymczasem nalezal im sie opieprz ze zachowali sie nieprofesjonalnie ( wrecz frajersko ) i przegrali wygrany mecz.

Powrót do góry
Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2005.06.27 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowy kibic - przestaje kibicować kiedy się przegrywa. :/ Jak dla mnie żaden set z jednym z najlepszych zespołów na świecie nie jest spacerkiem. Może i wydawałoby się, że mogliśmy je wygrac, ale nigdy nie należy lekceważyć wroga. Dlatego Ugi zupełnie nie rozumiem jak mogłeś tak napisać. Jak dla mnie taki bilans jest nader zadowalający, zważając dodatkowo na to, że Murek nie odzyskał w pełni sił, a jest przecież jednym z ważniejszych zwodników w drużynie. Ja dałabym wszystko, żeby być tam, w katowickim Spodku, nawet na przegranym meczu, ponieważ lubię siatkówkę i kibicuję również polskiej drużynie, ale nie zrobiłabym czegoś takiego jak Ty Ugi byś chciał, wiedząć że Polska przegra. Za takie zachowanie to kibice naszych siatkarzy powinni się wstydzić. Nigdy nie można powiedzieć, ze przegrało się wygrany mecz, skoro się go przegrało, znaczy się, że było się gorszym, nie zważając na to jakim się było podczas gry, ważny jest wynik. Takie są zasady tej gry.

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 183, 184, 185  Następny
Strona 2 z 185
Skocz do: